Vojna akademija?

Pozdrav, društvo! Da li neko može da mi kaže iz koje zbirke da se spremam? Gde da nabavim? I da nema slučajno neko u pdf formatu? Hvala! :)

Uuuh, imaš FON, 4+, ova izrazito za Vojnu ( http://c-edu.weebly.com/uploads/2/1/9/8/21982446/zbirka_za_prijemni.pdf , al nešto sam čula da nije valjana :roll: ), i raznorazne druge za prirodno-matematičke i tehničke fakultete, zbirki koliko voliš... U suštini, koju god da ugrabiš dobro je, matematika je matematika, nema tu neke razlike :) Nemoj samo da se opterećuješ zbirkama za ETF, plavom zbirkom Mirka Jovanovića, jer ti je baš takva zbirka malo previše za Vojnu, po nekim mojim procenama.. Ja ti toplo preporučujem FON, jer mi se sviđa kako je urađena. Mislim da je neko napisao da je ima u pdf formatu, idi koju stranicu unazad :)
 
Поздрав људи ! Још неких десетак дана и почиње :D Да ли неко зна да опише како ће нам изгледати први дан тамо ? Хоћемо ли имати неке лекарске прегледе и да ли ће оне ствари што смо понели а које нам не требају , вратити кући ?
 

Back
Top