Vojna akademija?

Mene trema jos uvek ne hvata, nadam se da nece uopste. Dobro, hajde, mozda malo u nekim trenucima kada mislim o tome, ali uglavnom ne. Matematika ide super, fizicko malo manje od super ali i to ok. hhaha :hahaha:

- - - - - - - - - -

Богами није свеједно како дани иду :D
Ja jos od svih ovde najkasnije polazem, 8. maja, a neki vec u utorak. :) :worth:
 
Poslednja izmena:
U utorak polazem i ja..Nemam nikakve treme,sto se tice fizickog ,kod mene je kako kad..Ako me uhvati neki adrenalin mogu i bolje od trazenog,a ovako je prosek..Mislim da ipak svi rezultati dolaze od mozga i tvog stava kako ces se poneti prema svim tim pritiscima
 
Ako znate kazite mi sad, ako ne onda kad zavrsite sa prijemnim. Da li ce tamo da nam daju papire na kojima cemo moci da resavamo zadatke, ili nosimo sami svoje papire ? Pitam jer je njima postupak nebitan, samo resenje, pa mozda ne daju nikakve papire za rad. :)
 
Jojj i ja sam u utorak :D u koliko cete vi doci tamo otprilike?
ja radim siroke sklekove iako nema nikakve nade da prodjem to fizicko hahah

I ja radim siroke :D Pa do 10 trebas da si tamo, ali verujem da ce vecina doci oko 9- pola 10

Ako znate kazite mi sad, ako ne onda kad zavrsite sa prijemnim. Da li ce tamo da nam daju papire na kojima cemo moci da resavamo zadatke, ili nosimo sami svoje papire ? Pitam jer je njima postupak nebitan, samo resenje, pa mozda ne daju nikakve papire za rad. :)

Daju papire za rad :)
 
Ako znate kazite mi sad, ako ne onda kad zavrsite sa prijemnim. Da li ce tamo da nam daju papire na kojima cemo moci da resavamo zadatke, ili nosimo sami svoje papire ? Pitam jer je njima postupak nebitan, samo resenje, pa mozda ne daju nikakve papire za rad. :)

Daju ti oni i papire i hemijsku. Ti smes u salu da uneses jedino licnu kartu i vodu. :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top