Vojna akademija?

pitao sam mentora kji je zaduzen za nas civilena vojnoj akademiji ili ti samofinansirajuce da li je bitan prosek vise nije znaci mozes da budes nedovoljan i da konkurises vise nije ogranicenje jel ja sam imao informaciju prosle godine kad sa kao svi ovde nagadjao sta ce da bude i sve da mora da se ima iznad vrlodobrog i ja sam bio iznad vrlodobrog sto znaci vise od 3.50 sad sam saznao od konkretno majora u kadetskoj sluzbi da prosek nije bitan ali ako imas manje od toga sanse su ti male jakoo iskreno ko ima manje od 30 bodova iz skole taj ce da se jako jako jako pomuci da upadne jel mora da odradi i matu i fizicko skoro maksimum jel neki prosek bodova za koji zovu na lekarski je preko 70 bodova. I jeste sve 4 godine je trebalo da bude iznad 3.50 sad ne mora vis :D isto je nekada moralo da se ima najmanje 4 iz matematike da mozes da konkurises sad ni to vise ne mora :)

- - - - - - - - - -

taj zadatak se resava preko necega drugog kombinatorike nema :)

- - - - - - - - - -

iz svake discipline postoji minimum koji moras da uradis npr zgibovi su 4 minimum 2400 metara 11:35 sprint nisam siguran i tako dalje ako na primer od 4 discipline 3 polozis msm prodjes minimum jednu ne ne rangiras se moras sve da polozis sa minimumom sve 4 discipline nadam se da sam ti pomogao :)

- - - - - - - - - -

neoj da brines za lekarski dok dodjes do lekarskog ima da se namucis ihahaj ;) prvo treba matematiku da polizs :D pozdrav :)
 
A jel ima tamo negde mesto da se presvucemo ili da dolazimo u opremi? :D
Meni mata super ide,spremam se od septembra jos al fizicko kako tako... Sprint mi nije problem,sklekovi mogu ono za neki minimum poena koji su dovoljni,a skok u dalj i trcanje............ no comment
 
A jel ima tamo negde mesto da se presvucemo ili da dolazimo u opremi? :D
Meni mata super ide,spremam se od septembra jos al fizicko kako tako... Sprint mi nije problem,sklekovi mogu ono za neki minimum poena koji su dovoljni,a skok u dalj i trcanje............ no comment

Pa normalno da se tamo presvlacimo, aj dodji ti da radis matematiku u sorcu, i zamisli jos bude 15 stepeni :D Kako ne mozete sklekove da uradite, au ljudi :D Skok i 2400 su vecini teski :)
 
Trcanje oko 11 i 20-30 ,mnogo sam kasno poceo da se sprema,tek pocetkom marta,jer sam imao operaciju u februaru,jos se nisam skroz oporavio od operacije,vucem jos posledice,ali spremam se svaki dan,treniram do neizmoglosti,bas dajem sve od sebe.. Ostalo mi je sve na maksimumu,samo to trcanje pravi problem.. Videcemo sta ce bude..

A polako, sta si operisao? I ja sam imala operaciju LCA, ali u novembru..nadam se da nam to nece praviti problem ako stignemo do lekarskog.. I ja sam pocela u martu, meni je vreme 11,90min... lose je, jedino sto mi ide je skok.. xd
 
Slično kao i vi, oko 11:20, sve ostale discipline su odlicne, sprint 7,5, zgibovi 15, skok 250, samo trcanje 2400m jako zeza. :D kako vam ide matematika? Sta mislite koliko ce poena biti potrebno? Ja mislim oko 65 da ce biti donja granica, mozda cak i manje, posle padanja na pregledima.
 

Back
Top