VODOLIJE- u drugim ocima?

drugaciji:
Interesuje me kako nas vide drugi.Naime, neki nas izrazito vole a neki izrazito ne. Zanimaju me vasa iskustva sa vodolijama i vase iskreno misljenje. Sta vam se svidja a sta ne. Otvorite dusu slobodno. Ovo se ne odnosi na ZABU!
Mogu ti najiskrenije reci da mislim da ste vi vodolije divni ljudi,samo ko vas poznaje zna najbolje kakvi ste.Ja sam inace strelac
 
Anonymous:
Margott:
zenske vodolije teshki idioti....
MARGOT JE ISFRUSTRIRANA ,ISKOMPLEKSIRANA BUDALETINA KOJA MISLI DA JE PAMETNA!!!!!! :!: :evil: :x :twisted: :!:

ewo dokaza da su teshki kreteni..sujetne zenice...raspadaju se od sujete...za njih je strashnije povrediti im sujetu nego osecanja...tuzno...povrshne i "kratkovide"...naizgled simpatichne i komunikativne...obozavaju da im ljudi zavide,vishe nego da ih zaista vole...ljubav dozivljavaju kao tuchu oko trona..zaljubljivanje kao slabost...kad kazu da misle ne i suprotno...vole da su u centru paznje iako su svesne da mozda i ne mogu da odrze istu...sloboda i nezavisnost su im izgovor za slabost jer ne mogu iz srca da se vezu za nekoga,a iako se vezu to je samo opsednutost jer ne mogu da ga imaju onako kako zaista zele...igraju se ljudima i njihovim osecanjima dok mogu a kad budu otkrivene igraju na kartu zbunjenosti...devojka je u jednoj rechenici sama rekla o sebi...isfrustrirane su i ubedjene u svoju "pamet"...vodolijama dirajte sve samo ne sujetu...
 
Margott:
Anonymous:
Margott:
zenske vodolije teshki idioti....
MARGOT JE ISFRUSTRIRANA ,ISKOMPLEKSIRANA BUDALETINA KOJA MISLI DA JE PAMETNA!!!!!! :!: :evil: :x :twisted: :!:

ewo dokaza da su teshki kreteni..sujetne zenice...raspadaju se od sujete...za njih je strashnije povrediti im sujetu nego osecanja...tuzno...povrshne i "kratkovide"...naizgled simpatichne i komunikativne...obozavaju da im ljudi zavide,vishe nego da ih zaista vole...ljubav dozivljavaju kao tuchu oko trona..zaljubljivanje kao slabost...kad kazu da misle ne i suprotno...vole da su u centru paznje iako su svesne da mozda i ne mogu da odrze istu...sloboda i nezavisnost su im izgovor za slabost jer ne mogu iz srca da se vezu za nekoga,a iako se vezu to je samo opsednutost jer ne mogu da ga imaju onako kako zaista zele...igraju se ljudima i njihovim osecanjima dok mogu a kad budu otkrivene igraju na kartu zbunjenosti...devojka je u jednoj rechenici sama rekla o sebi...isfrustrirane su i ubedjene u svoju "pamet"...vodolijama dirajte sve samo ne sujetu...

Zanimljivo...veoma.Ti mora da imas nekih teskih problema sa vodolijama...koji si ti znak u horoskopu(ako nije tajna :? ).Iskreno receno malo mi zvucis ljubomorno, pa i opsednuto.
 
ljubomorno....ne zavidim im ,ama bash, ni na chemu...shta vishe,zalim ih...opsednuta nisam vec ih suvishe dobro poznajem...s nekima zivim,druge znam od malih nogu...moze da pricha ko shta hoce,moje vidjenje se do sad pokazalo kao realno...i znam da je sve shto sam nabrojala istina...mada boli...a shto se ljubomore tiche,sve do jedne su meni zavidele...dupli ovan sam.
 
nisam uchesnik ovog foruma ali....
potpuno se slazem sa margott....u ovome
vodolije imaju i svetlih strana....naravno
ali uglavnom ubedjeni kreteni....nije prejaka rech...
PS....ne palim se na horoskop nisam nikada ali mi je bash za vodolije interesantno.....
u 90% sluchajeva kada mi se nako uchini "chudnim" ispostavi se da je vodolija.....
naravno i ovde postoje izuzeci....chast im
 
goodday:
nisam uchesnik ovog foruma ali....
potpuno se slazem sa margott....u ovome
vodolije imaju i svetlih strana....naravno
ali uglavnom ubedjeni kreteni....nije prejaka rech...
PS....ne palim se na horoskop nisam nikada ali mi je bash za vodolije interesantno.....
u 90% sluchajeva kada mi se nako uchini "chudnim" ispostavi se da je vodolija.....
naravno i ovde postoje izuzeci....chast im
A,sta si ti u horoskopu?
 
goodday:
nisam uchesnik ovog foruma ali....
potpuno se slazem sa margott....u ovome
vodolije imaju i svetlih strana....naravno
ali uglavnom ubedjeni kreteni....nije prejaka rech...
PS....ne palim se na horoskop nisam nikada ali mi je bash za vodolije interesantno.....
u 90% sluchajeva kada mi se nako uchini "chudnim" ispostavi se da je vodolija.....
naravno i ovde postoje izuzeci....chast im
E, JESTE prejaka reč! Nisi se "povadio" ni sa ovim izuzecima na kraju posta :?
Nezahvalno je uopštavati predispozicije bilo kog horoskopskog znaka. Pozicija Sunca u nekom sazvežđu, u trenutku rođenja... SAMO može da oboji opštu sliku o toj osobi. Mnogo je "kockica" koje moraju da se slože da bismo o konkretnoj osobi rekli da je (samo!) NAJVEROVATNIJE ovakva ili onakva.
btw... znam mnoge feeenomenale vodolije... znam i neke koje to nisu... Majka sam jedne predivne ženske vodolije (18a joj je godina, pa već s pouzdanjem procenjujem) i PONOSIM SE njom, u svakom pogledu! 8)
 
slazem se da mnoge kockice moraju da se sloze pre donoshenja suda.....pa chak i onda treba biti vrlo obazriv...iznenadjenjima nikada kraja :)
ali...ipak postoji to...ali
svi imamo loshe strane....meni njihove ne odgovaraju.
znachi..u pitanju je max subjektivan stav :wink:
 
E,Margott,s obzirom na to da sam uvidela da patis od kompleksa nize vrednosti odlucila sam da ti pomognem tako sto cu te spomenuti u tekstu,cisto da se obradujes tome sto neko i o tebi prica.Ocigledno je da si u proslosti (najverovatnije i sad) bila zapostavljena i sasvim prosecna osoba sto je dovelo do kompleksa.S obzirom na to da su vodolije lepe,pametne,humane,zabavne (sve ono sto ti nisi,a zelis) ti si osetila bes,prouzrokovan ljubomorom.Draga Margott ne znam sta da ti kazem osim da ti nisi kriva sto si se rodila kao gabor uz to i glupa.Pokusala sam da ti pomognem (vodolije su ipak humanisti) i nadam se da sam donekle i uspela.
 
hahahahaahah...glupacho...ti sad verovatno ochekujesh da ja pricham o sebi,i tome koliko sam lepa, ili pametna,ali ne mogu da ti priushtim to zadovoljstvo da shvatish da ne vidish dalje od nosa...iznela si ono shto mislish, a ja ono shto znam.
 
Ne bih o tome ko je glup...Ne ocekujem da pricas o tome koliko si lepa,pametna i tako dalje posto smo ustanovili da patis od kompleksa nize vrednosti,a ne od autizma (izmisljen svet,nastao tvojom mastom).Ako si dovoljno pametna (u sta sumnjam) prestaces da se blamiras ovde i da svima dajes do znanja koliko si ljubomorna i iskompleksirana,posto si se svima vec smucila i vec te sazaljevaju.Ovo ti kazem sa najboljom namerom,ali ne verujem da ce to dopreti do tvog mozga,s obzirom na velicinu istog.
 
blink, ponavljash se...umesto da razmislish o onome shto sam napisala ti se brecash...kao dete...sujeta je losha...chovek moze da bude ljubomoran samo na kvalitetnije od sebe(mada se chak i tada fokusira na rad na sebi)tako da je smeshno da u ovom sluchaju prichamo o ljubomori...ti da mi pomognesh...e nesrecnice, pa ti sa tim peskom od mozga ne mozesh ni sebi da pomognesh, a kamo li nekom drugom...ewo josh jedne karakteristike vodolija, konstatno imaju potrebu da nekom pomazu, ali ne da bi zaista nekom pomogle, vec da sebi zadenu koji poen(so called LICEMERJE)...fuj...i sad ja treba da ispadnem kuchka, a ti dobronamerna i poshtena...losh blef.
smuchila sam se nekima?...moguce...ja za razliku od tebe, i tebi slichnima, nemam konstatnu potrebu da se svidim ljudima...hahahhahaha...ne mogu da verujem u svakom svom postu samo potvrdjujesh ono shto ja govorim...svidja mi se ovo...ajde nastavi...
 
Jao sirotice...Prvo bih te zamolila da mi kazes u kom delu teksta ti prepoznajes sujetu.Drugo,kvalitetni ljudi su samouvereni,sigurni u sebe i nemaju potrebu da pljuju po ostalima.To ti sigurno nisi.Nije mi jasno sta trazis ovde kad nas toliko ne podnosis.Nemoj sad poceti sa izgovorima tipa "da bi potvrdila svoju teoriju o nama" i slicnim glupostima.Znas da nije tako,nego da si ti jedna nesrecna,ugrozena osoba koja hrani svoju sujetu pljujuci po drugima.Odnosno,po onima koji su sve ono sto ti nisi,a zelis.Razmisli malo o toj sujeti koju anma pripisujes,a koja je toliko ocigledna u svakom tvom tekstu.Videla sam da si ti dupli ovan,mada bi se pre reklo dupla ovca.Mi smo osobe koje nemaju potrebu da se trude da se nekom dopadnu,jer nas svi vole.Ti si samo nesrecni slucaj i ustvari mi te je zao.
 
ovo je treci tvoj post i opet isto...zashto se ponavljash?...bolje da si citirala samu sebe tri puta nego shto ovo radish...hihihihih...zalish me,a?!...svi te vole,a?...stadijum no 1, pacijent ne da odbija terapiju, nego je ubedjen u svoje napredovanje..koga lazesh?
 
Nesrecnice...sujeta ce te pojesti.Morala sam da se ponavljam tri puta,posto ti tek iz trece shvatis.Ne znam sta da ti kazem.Vidim da ti nisam nista pomogla...verovatno je to i nemoguce...Moraces takva da zivis celog zivota mrzeci sebe i druge.Moje saucesce tvojoj okolini,a i tebi samoj,posto sam sigurna da nije lako biti u tvojoj kozi.Kad toliko mrzis sebe,da si pocela i druge.Margott,moj savet je da prihvatis sebe onakvu kakva jesi:plitka,prosecna,povrsna,nezanimljiva odnosno da se pomiris sa sudbinom.Mene inace jako zabavlja ovo,ali ne zelim da budem tako surova i da zezam napacene i nesrecne ljude.Ipak nisi ti kriva.
 
hahahahah...jel te boli glavica?
ne naprezi se toliko,aman...opet ti i sazaljenje...povrshnost....opterecujesh se time da budesh originalna i uochljiva da vec idesh u extrem...chemu to?
plashish se da budesh povrshna...a nikad nisi sela da razmislish zashto...vidish, ja mogu da budem i povrshna ako zelim...i opet cu da budem na povrshini, za razliku od tebe,lepa, koja cesh uvek da puzish po dnu trazeci dubinu i smisao...robinjo kvazi-originalnosti...
 
E,Margott...ne znam vise da li si duhovita ili smesna...hahaha...ali ja se cepam od smeha kad god ti nesto izvalis!Hvala ti na tome sto me zasmejavas i uveseljavas.Ta originalnost za koju si ti zapela (posle pricica sa sujetom) meni ni ne prolazi kroz glavu.Zato sto nema potrebe,tako sam se rodila.Ali posto nemas nista pametno da kazes na prethodnu temu,ti izmislis nesto.Evo i sad se smejem.Hvala ti na tome,zaista.Znaci sad su se istrosile pricice o sujeti,pa prelazimo na originalnost...molim te,reci mi sta je sledece.Jako me zanima!
 
hahahaha...mislim da si shvatila da si naisla na tvrd orah.Nekako mi se ucinilo da je to tvoje "boring...paljba robinjo" znacilo "glupa sam,ne znam sta da kazem"... :lol: :lol: :lol: Sledeci put kad budes krenula da hranis sujetu okomi se na tvoje ovce,posto si jedino od njih pametnija,mada si ti dupla ovca...ajao!!!
 

Back
Top