Vladimir Beba Popović

medved_bg:
Prestalo je, nije da nije. Tačnije rečeno, ulični kriminal je bio sveden na neku normalnu meru (pričam o BG-u, za ostalo ne znam).
A zaleganja po diskotekama sad nemaš, samo ne verujem da će biti tako zadugo.
Ne znam za ulični kriminal. Koliko znam takvi su se uvek kokali i to je tako svuda, u svakoj zemlji.
Ustvari, mislim da si u pravu...ali postoji i dobar razlog.
 
Аман, људи, стварно претерујете!

НЕЋЕ се вратити деведесете.

Ако неке ствари ЛИЧЕ, то не значи да се ствари могу до у детаљ понављати.

Ситуација није иста, ни на спољашњем ни на унутрашњем плану.

Ма колико, можда, неки мислили, или неки желели.
 
Norma Kampl:
Аман, људи, стварно претерујете!

НЕЋЕ се вратити деведесете.

Ако неке ствари ЛИЧЕ, то не значи да се ствари могу до у детаљ понављати.

Ситуација није иста, ни на спољашњем ни на унутрашњем плану.

Ма колико, можда, неки мислили, или неки желели.
Ma dobro, Norma, ni ja ne mislim da će biti isto u detalj. Bilo bi mnogo da i to može.
Ali liči i meni je to dovoljno da razmišljam o tome. Ne bih da živim ni u "malo manje devedesetim".
 
medved_bg:
Bepče ili ne, jednu stvar dobro vidi:

Vesti, teme, kompletna politička retorika, cirkus za narod, problem novinara, opet puno oružja na ulicama, malo-malo pa padne neko overavanje iz sačekuše, samo još fali zaleganje po diskotekama k'o nekad...
Drago mi je da bar neko konta o čemu se radi...

Pozdrav za Medu ;)
 
Norma Kampl:
Аман, људи, стварно претерујете!

НЕЋЕ се вратити деведесете.

Ако неке ствари ЛИЧЕ, то не значи да се ствари могу до у детаљ понављати.

Ситуација није иста, ни на спољашњем ни на унутрашњем плану.

Ма колико, можда, неки мислили, или неки желели.
Nije ni potrebno da se do detalja ponove...
Činjenica je da imamo DRUGOG impotentnog diktatora, koji sa 9% podrške naroda drži sve konce u svojim labavim rukama... Ako je za jedan život, mnogo je...
 
Опет глупости о Беби?Беба је само још један мафијаш,због којег би у кривично право требало вратити доживотну робију.Али док год се буду појављивали наивци који верују у његове и бајке сличних њему,Србија неће имати мира!:D
 
José Luis Torrente:
Ma mi smo na dnu odavno. Pa imas ove SPS-ovce i JUL-ovce koji su krali kao sumanuti dok su vladali ali u njihovo vreme su i mnogi opozicionari imali priliku da drpaju i drpali su.
E onda ti dosle tzv demokrate na vlast i odma si mogla sutradan da vidis da se nista promeniti nece tj da se samo jahac promenio samo sto su demokrate bile malo organizovanije pa kod njih i nije mogao bas svako da krade vec samo njihovi.
I sad ko ti danas vlada Srbijom.
-Predsednik koji je smesan ,mislim da ne krade ali koristi sve privilegije koje moze
-Predsednik vlade koji ne krade sigurno ali u kom je covek tripu to sam bog zna.Jeste zajeban igrac i u odnosu na Tadica je genije ali tu su druge stvari koje ga ebu.

-DS koja je jedna lopovska organizacija i koja je toliko pokrala Srbiju da je to fantasticno
-DSS u kome mozda ima neki mali procenat kao postenih a ostatak takodje lopovcici
-G17 organizacija za kradju
-NS gomila lopova seljacina
-Gomila tzv tajkuna i biznismena koji su unistili ovu zemlju i narod zajedno sa njihovim mentorima politicarima i sjebali Srbiju vise nego 10 NATO bombardovanja i 100 sankcija

I tu je alternativa

-SRS sa 2-3 pametna coveka i gomilom idiota na celu sa onom kobilom Natasom Jovanovic i moronom Vucicem
-LDP mafijaska organizacija koju finansira ko zna ko (da li albanska mafija,soros ili verovatno BND) na celu sa kriminalcem Cedom koji je od jadnog studenta u pocepanoj koznoj jakni za 2-3 godine blejanja na vlasti i za iscrtani pesacki prelaz kod skupstine kao zaradio milione evra da moze da placa vojsku obezbedjenja,vozi besna kola,pije sampanjac od par stotina evra,ima firmu tvrdjavu u Surcinu itd.
-Tu je naravno i gomila zvana GDE SU NASE PARE koja ubedjuje stanovnike Vojvodine da treba da budu sto nezavisniji od ostatka Srbije kako bi NASE PARE ostale kod NJIH .

I to ti je to dno dna.Ovde je jedini spas ili da vojska izvrsi drzavni udar i ebe mamicu svima ili da se pojavi neki ludak (u pozitivnom smislu) tipa Putina(sta god mislili o njemu kakvu je Rusiju primio od onog alkosa Jeljcina sada je tamo banja) i da on ebe mamicu ovoj bagri. Mada sam ja vise za prvu varijantu.

Ово што је рекао Торенте је 100% тачно и ваљда је зато и попио ЦРВЕН БАН!!! :twisted:
 
misoni:
Опет глупости о Беби?Беба је само још један мафијаш,због којег би у кривично право требало вратити доживотну робију.Али док год се буду појављивали наивци који верују у његове и бајке сличних њему,Србија неће имати мира!:D
Da, da

E, ružan ti avatar... :D
 
Danny Ocean:
Nije ni potrebno da se do detalja ponove...
Činjenica je da imamo DRUGOG impotentnog diktatora, koji sa 9% podrške naroda drži sve konce u svojim labavim rukama... Ako je za jedan život, mnogo je...
Ако покушавате (ви, мислим, 2. л. множине, неки од вас) да кажете како Коштуница = СМ, онда, извините, али то би било смешно, да није неозбиљно.


Само да се зна:

Да не испадне како ја браним Коштуницу. Зна се да сам врло, врло резервисана према њему, нисам ни симпатизер ни гласач ДСС ни била, нити сада, (сем, 24. септембра, то смо, ваљда, сви морали).


Али, доиста, оног злотвора, СМ једног од најгорих у нашој историји поредити с овим, мислим, ипак...

Уозбиљите се, људи.

(А да не говорим да је било, и има, и других, далеко горих од Коштунице. Зна се, да не понављам сад...)

На разним странама.
 
Norma Kampl:
Ако покушавате (ви, мислим, 2. л. множине, неки од вас) да кажете како Коштуница = СМ, онда, извините, али то би било смешно, да није неозбиљно.


Само да се зна:

Да не испадне како ја браним Коштуницу. Зна се да сам врло, врло резервисана према њему, нисам ни симпатизер ни гласач ДСС ни била, нити сада, (сем, 24. септембра, то смо, ваљда, сви морали).


Али, доиста, оног злотвора, СМ једног од најгорих у нашој историји поредити с овим, мислим, ипак...

Уозбиљите се, људи.

(А да не говорим да је било, и има, и других, далеко горих од Коштунице. Зна се, да не понављам сад...)

На разним странама.
Naprotiv, mislim da nije nimalo besmisleno porediti KošTunjavog i Zlobu...
Jedino što ovaj prvi nema moć kakvu je imao Milošević. On je svojom idiotskom politikom oterao jedino Crnogorce, a drugi malo više njih. Videli ljudi kuda to sve vodi, i pobegli od debila, ko đavo od krsta. Pametno...

Stavovi Koštunice i njegovih mariJoneta su identični stavovima Miloševića. Čovek lepo odustao od politike na čijim krilima je doveden na vlast 5. oktobra, i uvideo da se lažnim ptriJotizmom i mazanjem očiju narodu može više strpati u džepove, ili u gepek.
A što i da ne? Dok ima ovaca, biće i makaza... :D
 
Danny Ocean:
Naprotiv, mislim da nije nimalo besmisleno porediti KošTunjavog i Zlobu...
Па, сад... Свако се може поредити.

Ипак, некад то јесте прилично бесмислено. Као и у овом случају.

Зар је могуће да сте и ви заборавили сва зла што нам је СМ урадио?

И сам кажеш:

Jedino što ovaj prvi nema moć kakvu je imao Milošević.

А, то већ значи много. много више, него што се чини.


On je svojom idiotskom politikom oterao jedino Crnogorce, a drugi malo više njih. Videli ljudi kuda to sve vodi, i pobegli od debila, ko đavo od krsta. Pametno...

Ах, та теза да су "сви побегли"...

Има нешто истине, али је, заправо мантра.

Као да су ти други били све сами светац до свеца. Јесте. :roll: :roll: :roll:

Stavovi Koštunice i njegovih mariJoneta su identični stavovima Miloševića.
То само неки од вас ЖЕЛЕ тако да виде.
Или су, неки, напросто... не знам... не схватају, да не кажем...


Čovek lepo odustao od politike na čijim krilima je doveden na vlast 5. oktobra, i uvideo da se lažnim ptriJotizmom i mazanjem očiju narodu može više strpati u džepove, ili u gepek.
Није баш тако једноставно.
Наравно, има ту мноого демагогије, лажи, "шибицарења"... Али, заправо, неке ствари још нису за коначну процену. Видећемо,кад се, (и ако), неке ствари заврше, ко је. у ствари. Коштуница. И да ли је радио против српских интереса, или за њих.

Ја сам рекла - код мене је, после свега, велика резервисаност.

Али, још бих сачекала неко време


A što i da ne? Dok ima ovaca, biće i makaza... :D
Тачно.
Али, има разних маказа. и разних оваца.

Поента је - не припадати НИЈЕДНОМ од тих "стада".

Дакле, ни "чедо-бебском", као неки од вас.


П. С.

Само радикали и лдп-овци тврде како је "сада горе (или исто, свеједно) као за време СМ-а.
 
Danny Ocean:
Nigde nisam rekao da je pošten, već da je beskompromisan i da sasipa istinu u lice. Za poštenje ne znam, a ti ako imaš neke dokaze koji tvrde suprotno, pravac tužilaštvo...


A kad su to shiroke mase trazile argumente?
Oni "reaguju" samo na bajke o nebeskom patriJotizmu, zaverama i , onu chuvenu radikalsku, "pokazacemo mi njima.......... celom svetu:"
 
alergicna:
Oni "reaguju" samo na bajke o nebeskom patriJotizmu, zaverama i , onu chuvenu radikalsku, "pokazacemo mi njima.......... celom svetu:"
А зар није исто тако штетно веровати и у било које друге "бајке"?
Рецимо, лдп-овске.

Било коме, било чему, слепо веровати.
 
Danny Ocean:
Jedini čovek u Srbiji koji ima muda da pogleda istini u lice i saopšti pravo stanje stvari, bez uvijanja, demagogije, straha i kompromisa...

Dao svega nekoliko intervjua, koji su izazvali ogromnu polemiku, izneo niz optužbi, za koje se danas ispostavlja da su tačne, vređan i ispljuvan samo od strane šljama koji se u tim optužbama prepoznao, ali ga niko nije krivično gonio, znajući da mu laži i izvratanja protiv njega neće pomoći...

Mene interesuje, zašto se ovaj čovek danas politički ne aktivira, kad je situacija krajnje kritična, državu nam vode kojekakvi labavci, ucenjeni od strane mafije, i neke barbike, koje kožne fotelje vole više od svoje dece, a Srbija se ubrzanim koracima vraća u devedesete???
Više sam ga cenio....Nekada....
Nažalost, neću da grešim dušu, ali pokazalo se da je i on švrćkao sa nekima koji nisu baš košer...
Odgovor na ovo proizilazi iz moje prethodne rečenice......Kapiram ono da ponekad treba uprljati ruke, svako ko veruje u apsolutnu čistotu greši, ali ipak postoje dokazi da je on duboko zaglibio, i da se iz tih razloga ,ne vraća......
 
Norma Kampl:
А зар није исто тако штетно веровати и у било које друге "бајке"?
Рецимо, лдп-овске.

Било коме, било чему, слепо веровати.

Ja sam verovala bajkama kad sam imala 5 godina. Vec sa 6 sam shvatila da tu neshto "ne shtima" Mnogo godina je proshlo , ja jako dobro razlikujem bajke od realnog shto se da zakljuchiti po mom opredeljenju.
Beba Popovic je odlichan. I on je josh kao dete uvideo kako su bajke samo za malu decu i velike radikale
 
alergicna:
Ja sam verovala bajkama kad sam imala 5 godina. Vec sa 6 sam shvatila da tu neshto "ne shtima" Mnogo godina je proshlo , ja jako dobro razlikujem bajke od realnog shto se da zakljuchiti po mom opredeljenju.
Лепо. Ове млађе генерације...
А ја сам, ето, и са 10 (а има томе сад већ и преко 35 год.) још увек веровала како ми стварно поклоне у чизму оставља Свети Никола. ;)

Али сам, касније, одрастајући, полако схватила да не треба слепо и безрезервно веровати НИКОМЕ. И ничему.

Поготово, не оном што не могу сама да проверим, и што ми није блиско.

Beba Popovic je odlichan.
Али, ти, значи, њему слепо верујеш. Без и мало резерве?
 
Registra.:
Pa u pravu je dečko, zašto tako? Popovića niko nije demantovao.

Godinama slušamo priče i pričice, što javno, što od usta do usta o Bebi, Čedi i ne mogu da se setim više svih imena, a nikome ništa ne fali. Svi na slobodi, uživaju, rade svoj posao, u vlasti nikome ne pada na pamet da pokrene bilo kakvu istragu, a ako je i pokrenuta, stoji u nečijoj fioci i ugledaće svetlo dana kad slučaj zastari.

Stvarno je da se čovek zapita ko ovde nije normalan.

Mi svi znamo i tvrdimo da je Beba kriminalac, Čeda kriminalac, Peconi, Mišković... svi redom su kriminalci, a svi na slobodi? :shock: Nešto tu nije kako treba, ne čini li ti se?

Radikali stalno mašu nekim dokazima, za sve i svakoga. Zašto makar oni, ako ih imaju ne podnesu nadležnima?

Pa ko je ovde lud?


Meni se sve čini da smo mi, kad dozvoljavamo da nas takvima prave.



Како не схваташ једну ствар.......

Исто важи и за СПС, Радикале и остале из периода Милошевића,
како су крали, и шта све нису радили па ником ништа, ено седе у клупи.....
Ово је Србија, нико се не замера некоме без преке потребе, јер власт је пролазна....
Нема то везе са Чедом или неким другим..... :wink:
 
Pepeo:
Како не схваташ једну ствар.......

Исто важи и за СПС, Радикале и остале из периода Милошевића,
како су крали, и шта све нису радили па ником ништа, ено седе у клупи.....
Ово је Србија, нико се не замера некоме без преке потребе, јер власт је пролазна....
Нема то везе са Чедом или неким другим..... :wink:
Makar su Tomi Dž-iju štrpnuli od stana :arrow: Čitaj platio je extra-profit :) .....To ga naravno nije omelo da od poslaničke plate:mrgreen:, za svega tri godine kupi 400 kvadrata ;) ......Ludilo je Srbistan
 

Back
Top