VLADAR SEDME KUCE

  • Začetnik teme neznalica
  • Datum pokretanja
moze li mi neko reci kakav ce mi biti bracni partner? ev. koji znak mi odgovara? VII mi je u raku, a vladar MO u strelcu u XII. unutar kuce retrogradni saturn u lavu. osecam da je nesto fuuuj
 

Prilozi

  • natal.jpg
    natal.jpg
    38,5 KB · Pregleda: 28
Ma ja znam da ce moj bracni partner biti podjednako cudan kao i ja(kakva sam i ja za ljude oko mene a i sire..). Tesim se..naci cu srodnu dushu.. :bob: kad vec nisam do sad. Mada su mi se neke stvari koje pokazuje natal i ostvarile. Na primer, veza na daljinu..i posle sam tek utvrdila u uporednom da nam je Venera u 12-oj. Tako bese..ni sad se ne razumem toliko...ali ono sto je bilo bilo je!.
Inace mi je jako tesko da trazim bracnog partnera kroz natal, zbog silnih konjukcija u sedmoj i oko DC-a! Pa neka mi neko pomogne..ili me uputite na neku temu gde neko moze da mi pomogne da bar saznam kada bih mogla da upoznam tu srodnu dushu, a mozda sam je vec upoznala..ali toga nisam svesna.. Evo mog natala..pa bila bih zahvalna na pomoci..z:girl:
Meni je Vladar 7-mog polja Venera i nalazi se u 9-om polju gde je u konjukciji sa Neptunom, za koga kazu da zamagljuje pravu sliku onoga u kog sam zaljubljena, ili bar u mom slucaju znam kakva je to osoba ali jednostavno tesko je da teka tako prekines, jer me prati osecaj da napustam nekoga, izneverim tek tako..odnosno postavljam se u taj polozaj kako bi bilo meni, pa i ako je vreme da se prekine..to se konkretno odnosilo i za osobu koja nije iz mog mesta rodjenja, mada upoznali smo se dok sam boravila tamo duzi period, ali se nastavilo i nakon toga sto sam se vratila u svoj rodni grad.
 

Prilozi

  • soul-a.jpg
    soul-a.jpg
    66,3 KB · Pregleda: 21
Poslednja izmena:
Ma ja znam da ce moj bracni partner biti podjednako cudan kao i ja(kakva sam i ja za ljude oko mene a i sire..). Tesim se..naci cu srodnu dushu.. :bob: kad vec nisam do sad. Mada su mi se neke stvari koje pokazuje natal i ostvarile. Na primer, veza na daljinu..i posle sam tek utvrdila u uporednom da nam je Venera u 12-oj. Tako bese..ni sad se ne razumem toliko...ali ono sto je bilo bilo je!.
Inace mi je jako tesko da trazim bracnog partnera kroz natal, zbog silnih konjukcija u sedmoj i oko DC-a! Pa neka mi neko pomogne..ili me uputite na neku temu gde neko moze da mi pomogne da bar saznam kada bih mogla da upoznam tu srodnu dushu, a mozda sam je vec upoznala..ali toga nisam svesna.. Evo mog natala..pa bila bih zahvalna na pomoci..z:girl:
Meni je Vladar 7-mog polja Venera i nalazi se u 9-om polju gde je u konjukciji sa Neptunom, za koga kazu da zamagljuje pravu sliku onoga u kog sam zaljubljena, ili bar u mom slucaju znam kakva je to osoba ali jednostavno tesko je da teka tako prekines, jer me prati osecaj da napustam nekoga, izneverim tek tako..odnosno postavljam se u taj polozaj kako bi bilo meni, pa i ako je vreme da se prekine..to se konkretno odnosilo i za osobu koja nije iz mog mesta rodjenja, mada upoznali smo se dok sam boravila tamo duzi period, ali se nastavilo i nakon toga sto sam se vratila u svoj rodni grad.

Vladar sedme u devetoj kući: da nije to upoznavanje na faksu ili u inostranstvu?

Imam pitanjce za tebe: vidim da u natalnoj karti imas konjukciju merkura i satruna
kao i merkura i jupitera pa me interesuje
da li imaš pamćenje ludilo dobro?
i da li kad razgovaraš sa nekim mozes da ga naprizis na neku ideju samo tako?
 
Poslednja izmena:
Ovako,ne znam da li sam ovde vec postavljala pitanje.Zanima ne izgled bracnog partnera pre svega,jer nista nisam cula o tome,a jako me zanima (:D),a posle sve ostalo sto moze da se vidi o partneru (dobro i lose):D
Hvala!
 

Prilozi

  • astro_b2_02_irena_hp_61197_14097.jpg
    astro_b2_02_irena_hp_61197_14097.jpg
    70,7 KB · Pregleda: 14
Vladar sedme u devetoj kući: da nije to upoznavanje na faksu ili u inostranstvu?

Imam pitanjce za tebe: vidim da u natalnoj karti imas konjukciju merkura i satruna
kao i merkura i jupitera pa me interesuje
da li imaš pamćenje ludilo dobro?
i da li kad razgovaraš sa nekim mozes da ga naprizis na neku ideju samo tako?
IIzvni tek sam sad priemtila tvoj odgovor i post, pa prvo da ti kazem za
Sa0Me Volela bih da nemam...posto se vecinom odnosi na to da tamo gde se opecem, tesko zaboravljam pa i cesto se ne upustam u nesto sto bi moglo da bude zabavno, u stvari znam da jeste...samo me nesto alarmira..da ne! A nevezano je za skolu i ucenje, jer sam pamtila samo ono sto me zanima na tom polju. :D Ne volim nikoga da przim sto kazes, vec pokusavam da sa osobama istog interesovanja delim iste akcije, i u takve se upustam lako, jer znam da ne mogu da izadjem povredjena niti da povrdim...samo retko nailazim na ljude koji ne pomesaju te ideje sa necim drugim, eto toliko...
Upoznavanje decka na visoj skoli ili faxu nemoguce, upisala sam jednu visu koju sam prekinula, odnosno zavrsila se, ali je bilo nas 9 devojka, ne privalce me taj tip intelektualca, jer bi pos svemu sudeci morao da bude stariji, bar do sad...vec za nadalje ne verujem ne privlaci me kretanje po krugovima te vrste. Inostranstvo...nemam uslove da odem, imala sam dugu vezu na daljinu, i to se vodi pod tim jer je osoba iz drugog grada...ali ja sam uvek putovala zbog njega.
Volim nekoga ko se krece i ima veze sa inostranstvom, da mi uvek donosi neku novu przacku pricu, ali i da me zove da krenem u avaturu, ajmo na "kaficu"...ali u nekom drugom gradu na pr.neko ko se bavi "kretanjem"...ali stranac neko ko nije iz ovog kulturnog podrucja tesko ce me razumeti.
 
Ajde da se ja jos malo izanaliziram pa da zatvorim bar sebi vise ulazak po ko zna koji put na ovu temu.
Meni se sve vrti oko 7 kuce, ali ona je tako jednostavna, komplikovano je u praksi....ali evo kako ide kod mene:
DC u Vagi - vece tezis partnerstvu i jako bitno jeste kako se partner i veza predstavlja u javnosti, jer svaka mala laz, ide u iskrivljenu sliku...i ja vec gubim izazov. Ali evo vladar Ve u Strelcu, prvo sto ima Ve0Ne - bez idealizovanja partnera ja ne krecem u akciju, drugo jos bitnije a krenula sam redom koji se kao nadovezuje u praksi, taj idealni Ve0Ne ima sekstil sa Pl u Vagi, dakle samo dolazi fatalan po mene u obzir, e tada sam Jupi :) odnosno ...i taj Jupiter je u sekstilu sa Ve0Ne60Pl0Ju, a konjukciji sa Plutonom...zapazila sam inace kako je osoba koja me je jako cinila srecnom imala Sunce u sekstilu sa mojim Ju, a istovremeno mi je koleginica skrenula paznju da to Sunce pada u moje 5 (prazno polje), pa nije ni cudo sto sam cvetala ;)... dalje posto mi je pored seksa, a Pl mi je vladar 8 polja, koje mi je jako jako bitno, Uran mi je tamo inace...toliko o konvencionalnom i uobicajenom...xexe, jako mi je bitna prica i razgovor, a Merkur mi je dakle sledeci u nizu u konjukciji sa Jupiterom, i opet sekstilu sa Ve0Ne, mene dakle samo takva osoba moze da drzi pod paznjom a to mu dodje onaj Saturn na kraju, ili na pocetku stelijuma, koji je opet u 60Ve0Ne.
Jeste da se jako tesko upustam u veze, ali ocigledno ide ovim nazovi "obrnutim" redom, kod nekih to ide prica, pa sitnice pa "cinjenje"...kod mene to ide kao da kao otpadne jedno po jedno, kraj je neminovan :( ...negde se to zavrsi odmah na pocetku, a tamo gde se neko pretvara, u stanju sam bila da ostanem dok u potpunosti ne budem i poslednju sumnju otklonila... sve u svemu tezak zadatak za mene, jer sam konacno pomislila da sam pronasla "sve u 1" bicu, ali dzaba...ispalo je da je jaci sekstil njegovog Sunca na moj Jupiter, nego konjukcija mog Sunca egzaktno na njegov Jupiter :(
 
moze li mi neko reci kakav ce mi biti bracni partner? ev. koji znak mi odgovara? VII mi je u raku, a vladar MO u strelcu u XII. unutar kuce retrogradni saturn u lavu. osecam da je nesto fuuuj

Ma JOK
TOM ti je vladar u zapadnom horoskopu, koji j evrlo relativan
Vladar 7. kuce je merkur duso!!
u 1.je merkur
koliko ja vidim ti do jeseni 2011 ima vezu, pravu.........za sad toliko
JYotish....astrolog
 
Moj vladar 7. kuce je saturn. :D On se smjestio u mojoj 6. kuci, koji je isto u jarcu. :D

Sretnica sam prava... mars u ovnu 1° s desne strane MC-a.

Ako mi je dobro zakljuciti, dobit cu marljivog, energicnog muskarcinu, kojeg posao vise zanima od emocija, vjerovatno bas musko zanimanje...na poslu cu ga upoznati, znaci mozda i isto zanimanje. Snazna, stabilna licnost... dosta prosao u zivotu, moguce da je stariji, ali ne mora biti...uglavnom u nekom polju superiorniji od mene. :( :)
 
Ovde bi trebala da gledas aspekte saturna, posto ti je vladar 7. kuce. Kao sto si vec rekla posto je u 6. kuci cesto je signifikator da se partner upoznaje na radnom mestu. Da je kolega, nadredjeni, neki autoritet i sl.
A ne znam sto pominjes marsa? Je l zato sto je kao mars "momak" u natalu? Muski princip? Pa on definitivno pokazuje kakvi ti momci prijaju, a posto je tebi u ovnu onda je to neki energican momak, mozda ce nositi uniformu jer mars i to prikazuje.
 
Ovde bi trebala da gledas aspekte saturna, posto ti je vladar 7. kuce. Kao sto si vec rekla posto je u 6. kuci cesto je signifikator da se partner upoznaje na radnom mestu. Da je kolega, nadredjeni, neki autoritet i sl.
A ne znam sto pominjes marsa? Je l zato sto je kao mars "momak" u natalu? Muski princip? Pa on definitivno pokazuje kakvi ti momci prijaju, a posto je tebi u ovnu onda je to neki energican momak, mozda ce nositi uniformu jer mars i to prikazuje.

Hvala puno. Navela sam to, jer je Mars povezan sa mojim radnim mjestom.
U pravu si, prijaju mi energicni momci, koji imaju sta da ispricaju.:D

Sunce je onaj tip momka kakvog bih zeljela,a Mars kakvog cu da dobijem, ako se ne varam.
Znaci htjela bih slicnog sebi, a dobit cu mazgu.:dash:
 
Vladar 7 mi je Merkur u 9 u Vagi, u konjunkciji s Plutonom?
( i u sekstilu s Venerom u Lavu u 8 i Neptunom u Strijelcu u 12)?

I zanima me, što ako imam ukliještenog Raka u 7, da li se također gleda kao 'tihi vladar' ili?
Mjesec mi je u Ribi na kraju 2, u inkonjunkciji sa Sa i So. Znači li to da sam osuđena na samački život i da nikad neću naći adekvatnog partnera? Do sada se tako ispostavilo a tendencije idu u tom smjeru
 
Mesto upoznavanje je obično neki ugostiteljski objekat ili koje pruža usluge(kombinacija Bika i Device), tamo se partner oseća kao kod svoje kuće(jer je to derivatno 4 polje partnera), neretko se ulazi u brak sa partnerom koji je stariji, koji je imao iza sebe brak, u mladosti je bio lep, a sada je prilično mogao da se zapusti - jer ne zaboravimo, to je ipak Venera u padu, ali dosta toga govore i aspekti na tu Veneru, kao i njen dispozitor Merkur.
A gde je Sunce u natalu?
 
7. kuca u Biku, vladar Venera u 7. ( u sedmoj jos Merkur i Fortuna ). Venera konjukcija Sunce.

Upoznavanje u restoranu, npr., nekom otmenijem ( ne lokalnom Pub-u )? Partner se bavi nekim intelektualnim poslom, administracijom, pravnim poslovima, npr.?

Tacno?
 
Mesto upoznavanje je obično neki ugostiteljski objekat ili koje pruža usluge(kombinacija Bika i Device), tamo se partner oseća kao kod svoje kuće(jer je to derivatno 4 polje partnera), neretko se ulazi u brak sa partnerom koji je stariji, koji je imao iza sebe brak, u mladosti je bio lep, a sada je prilično mogao da se zapusti - jer ne zaboravimo, to je ipak Venera u padu, ali dosta toga govore i aspekti na tu Veneru, kao i njen dispozitor Merkur.
A gde je Sunce u natalu?
Sunce mi je u 9.kuci u Lavu.
 
Vrh sedme mi je u biku,sedma kuca mi se nastavlja u blizance gde imam mars u blizancima.Vladar bika(Venera) mi je otisao u 10.kucu u znak device. Gde moze biti upoznavanje obicno?

Natalna karta moze dati uopstene podatke u vezi buduceg partnera. Da bi se odredilo mesto upoznavanja treba gledati pomocne horoskope poput predikcija, solara, direkcija itd.
 
Poslednja izmena:
Bez obzira na aspekte, Kamael?
Prf.nešto sam drugačijeg iskustva, s istim tim podacima(komparacija), s najboljom drugaricom. A nije čak ni bio "dečko". Poznat da(Sunce u sedištu), ali dečko ni približno!
 

Back
Top