Влада подржава Геј Сајт!!!

U cemu je problem? Svako ko predstavi smislen projekat, moze da dobije novac.
Btw, svako ima pravo da zivi onako kako mu odgovara.
Samo nam objasni sta je tu smislen projekat:hahaha::hahaha::hahaha:,kakve koristi ima covecanstvo i Srbija od tog projekta?
Ako hoce da zive ,kako im odgovara,nek se sami finansiraju.I meni bi odgovarao jadan novi porse,i mislim da imam prava na to.............samo da vidimo ko ce mi dati malo sitnih para
 
Samo nam objasni sta je tu smislen projekat:hahaha::hahaha::hahaha:,kakve koristi ima covecanstvo i Srbija od tog projekta?
Ako hoce da zive ,kako im odgovara,nek se sami finansiraju.I meni bi odgovarao jadan novi porse,i mislim da imam prava na to.............samo da vidimo ko ce mi dati malo sitnih para

Е !... и мени треба ситних пара, колико дају добро је,...
 
Куку нама!!!

......................

Vlada podržava gej sajt

Četvrtak - 27.11.2008
„Kvirija centar” iz Beograda dobio je iz drugog pokušaja finansijsku pomoć Ministarstva kulture Srbije od 256.500 dinara, saopšteno je na internet portalu te organizacije.

Portal „Kvirija centra” namenjen je gej, lezbijskoj, biseksualnoj, transseksualnoj i transrodnoj populaciji i bavi se informisanjem. Kako je za „Alo!” rekao aktivista „Kvirije” Predrag Azdejković, ova vest predstavlja gotovo revolucionarnu promenu u odnosu države prema gej populaciji.
- Od novca je daleko bitnija simbolika, pošto ovo predstavlja veliku promenu. I na prošlom konkursu nam je odobrena novčana pomoć, ali je ona na kraju ipak izostala. Ovog puta smo dobili i nadamo se da će ubuduće odnos države prema gej i lezbijskoj populaciji da bude sve bolji - rekao je Azdejković.

http://www.alo.co.yu/vesti/9997/Vlada_podrzava_gej_sajt
M. S. P.

Moraju malo da ispostuju Cedu Jovanovica , i njegovu sirokogrudu politiku .
 
Pa, po toj logici, glupo je zaliti se i ako nemash 'leba da jedesh... U Africi nemaju ni vode da piju... Mislim, hajde sada da se potrudimo da nikada nishta ne bude bolje, jer negde postoji i mnogo gore...
P.S. Jedino, mora se znati shta je prioritet. Mozda su to shkole, mozda bolnice, ali sugurno nisu gej sajtovi...
 
Poslednja izmena:
Ne vidim na koji nacin te to ugrozava pa da kukas. Gej populaciju i treba podrzati a da ima neki malo normalniji i pristojniji sajt za njih verovatno ne bi podrzali bas te smarace iz Kvirije koji su vise pateticni i iritantni nego sto se bore za svoja prava.

:klap: tako je ...koga ugrozavaju?...pustite ih neka vode normalan zivot(:think: koliko je god to moguce) i aj se malo postavite na njihovo mesto...kako bi ste reagovali da gomila mentola pocne da vas proziva kako si *****,perverznjak...kako bi vam se svidelo sto vam se mesaju u zivot a?
 
:klap: tako je ...koga ugrozavaju?...pustite ih neka vode normalan zivot(:think: koliko je god to moguce) i aj se malo postavite na njihovo mesto...kako bi ste reagovali da gomila mentola pocne da vas proziva kako si *****,perverznjak...kako bi vam se svidelo sto vam se mesaju u zivot a?

Ma, u redu je sve to... Ali mislim da je taj novac negde daleko potrebniji... :think:
 
:klap: tako je ...koga ugrozavaju?...pustite ih neka vode normalan zivot(:think: koliko je god to moguce) i aj se malo postavite na njihovo mesto...kako bi ste reagovali da gomila mentola pocne da vas proziva kako si *****,perverznjak...kako bi vam se svidelo sto vam se mesaju u zivot a?

mislish da tje drzhavno izdrzhavanim sajtom da nam promene misljenje i da budu prihvatjeni medju normalne...:dash:
 
Куку нама!!!

......................

Vlada podržava gej sajt

Četvrtak - 27.11.2008
„Kvirija centar” iz Beograda dobio je iz drugog pokušaja finansijsku pomoć Ministarstva kulture Srbije od 256.500 dinara, saopšteno je na internet portalu te organizacije.

Portal „Kvirija centra” namenjen je gej, lezbijskoj, biseksualnoj, transseksualnoj i transrodnoj populaciji i bavi se informisanjem. Kako je za „Alo!” rekao aktivista „Kvirije” Predrag Azdejković, ova vest predstavlja gotovo revolucionarnu promenu u odnosu države prema gej populaciji.
- Od novca je daleko bitnija simbolika, pošto ovo predstavlja veliku promenu. I na prošlom konkursu nam je odobrena novčana pomoć, ali je ona na kraju ipak izostala. Ovog puta smo dobili i nadamo se da će ubuduće odnos države prema gej i lezbijskoj populaciji da bude sve bolji - rekao je Azdejković.

http://www.alo.co.yu/vesti/9997/Vlada_podrzava_gej_sajt
M. S. P.

Волео бих да знам шта је о томе рекао Свети Синод СПЦ ???

Вероватно је Министар вера аминовао !?

Срамота,

али хоћемо у "ЕУРОПУ", најкраћи пут је дати образ ...
А кад даш образ, остало није ни важно ...
 

Back
Top