Vlada iz Stare Pazove...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Chupa Chups

Početnik
Poruka
14
Cao svima! Zanima me da li je neko bio kod Vlade iz Stare Pazove? On je kao neki mag ili tako nesto. Cula sam za njega od prijateljice ali me zanima da li je jos neko imao iskustva? U sustini ne verujem ali nisam totalno iskljuciva... :smile:
 
joj lele mene.....znate sta je najzesce sa ovim magovima....sto za svakog kazu:ovaj pogadja.....
citav moj komsiluk ide kod nekog lika koji je navodno doziveo klinicku smrt...sou sa njima....al' ovaj ne gleda buducnost i tako to,nego otklanja crnu magiju.....pa mu nose fotografije celog komsiluka da kaze ko je kakva osoba.....za mene je rekao da sam osoba koja krije neku veliku tajnu vaznu za mnoge(da mi je samo znati otkud mu to)i sad me sve nesto ispituju.....a ima jedna komsinica koju optuzuju da im baca crnu magiju.....pa nose svasta nesto da im on otkloni magiju koju je ona bacila(ponesu delic ulaznih vrata ako su drvena ili kamen kod ulaza,pa solje iz kojih je ta komsinica pila....)
ludo je to sve.....a naljute se na mene kada kazem da su to ciste budalastine i da dzabe bacaju pare......ionako vecinu pas nema za sta da ujede......seljacka posla
 
jao ti vidoviti zorkovi i magovi i "vrachovi"...
Svi oni pricaju neku klasichnu prichu koja moze da se poklopi sa zivotom date osobe 99 % i onda laici i naivchine (medju kojima sam i ja delom) kazu "jao,ovaj stvarno pogodi sve","idi kod njega,odlichan je"...
a oni skupljaju kintu,i samo skupljaju... lopovi...
mada meni je jednom na ulici prisla ciganka i ispricala mi nesto sto se kasnije dogodilo zaista...
a snajkinoj kevi je isto na ulici prishla neka zena jos dok nije dobila decu i tachno joj rekla koliko ce cerki imati,sta ce koja cerka raditi itd....i pogodila SVE...naravno pare joj NIJE uzela....e to su pravi vidovnjaci,ti koji ti za dz ispricaju sve,a ne ovi "prvo plati pa se klati" prevaranti
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top