Visina

Nije najbolji, lol

Steve Nash je bolji mada je na zalasku karijere, zatim D Will je bolji, pa D Rose itd.
A i da jeste svako pravilo ima izuzetaka pa tako i to.

mnogo ,mnogo igraca u NBA ima visinu od 180-185 ,i to uglavnom crnih ...recimo alen ajverson ....TO nije mala visina ,pogotovo za ljude koji se nebave kosarkom ...al eto na forumu se svasta cuje :mrgreen:
 
nije mala visina ,pogotovo za ljude koji se nebave kosarkom ...al eto na forumu se svasta cuje :mrgreen:
Ja nisam rekao suprotno, samo sam govorio o trenutno pozeljnoj visini pleja,
Nema vise tih igraca od 180-185 ili ih ima vrlo malo, iversona, spudda webba, nate robinsona ne racunaj, oni su vec stari.

Ps Chris Paul je 183 bez patika.
 
Da se vratim na temu.

Meni je odvratno vidjeti muskarca od 190 i zenu od 160 pored njega(znam da zene vole da dodju muskarcu do ramena, ali to mi je bas ruzno), stoga smatram da je 185 idealno za muskarca- pristaje uz veliku vecinu zenskih visina.
 
Ja nisam rekao suprotno, samo sam govorio o trenutno pozeljnoj visini pleja,
Nema vise tih igraca od 180-185 ili ih ima vrlo malo, iversona, spudda webba, nate robinsona ne racunaj, oni su vec stari.

Ps Chris Paul je 183 bez patika.

rekao sam 180-185 cm ,kris spada u tu kategoriju ...u svakom slucaju ta visina nije mala za nekog ko se ne bavi kosarkom ,to sam hteo reci :ok:
 
178 za muškarca je premalo

nebih se slozio ,al dobro . . .mislim da je to donja granica muske visine ...mnogo poznatih likova ima tu visinu ,a vaze za opasne smekere ,naravno zavisi i koliko je devojka visoka ,ali generalno gledano to je sasvim prosecna visina ...vise devojke pomeraju malo grnaicu ,i to je sasvim prirodo i ok ...:) mogao bih postavljati slike likova koji su visoki oko 180 ,ima dosta semekera da se smrznes ,evo napr dejan stankovic je 180 i izgleda full.pogotovo gradja tela.
 
Poslednja izmena:
ako je prosecna zenska visina 170, i kad se natakari na stikle to je 180, pa mora bar jos 2-3 cm da bude visi od nje, to mu dodje da je 180cm min :)
 
hehehe:lol: i to o muskoj visini, mahom se zene pokrve oko visine i kilograma:)...svakim danom drugari sve vise napredujete ka estrogenu, ubicete nam sve sirove Balkance pa sta cemo onda da radimo:sad2:
Vidiš da se svi predstavljaju kao visoki, a svi znamo da su balkanci visoki, dlakavi, i imaju šnažne ručerde. Dakle, ne brini se, ima, ima...:lol:
 
Prosečna visina današnje žene iznosi 164,5 cm. Po mom misljenju devojka od 175 cm je visoka ,znam par takvih i uglavnom nebi imale nista protiv da su nize .

Evropski prosek je 166, a po nekim 167... Ja ne znam gde nađoste prosek od 175....Na ulici ima gomila visokih devojaka, ali mnogo je više onih niskih.... mnogo.... Da tih malih ljudi nije toliko mnogo, visina i ne bi bila toliko cenjena uostalom. Na mom faxu je prosek za muškarca 175 maksimum... Ima ih gomila iznad, ali i gomila ispod.... tako da 185 je savršeno...(meni doduše ne, ne kontam to proklestvo, ali to sad nije tema).
 
Evropski prosek je 166, a po nekim 167... Ja ne znam gde nađoste prosek od 175....Na ulici ima gomila visokih devojaka, ali mnogo je više onih niskih.... mnogo.... Da tih malih ljudi nije toliko mnogo, visina i ne bi bila toliko cenjena uostalom. Na mom faxu je prosek za muškarca 175 maksimum... Ima ih gomila iznad, ali i gomila ispod.... tako da 185 je savršeno...(meni doduše ne, ne kontam to proklestvo, ali to sad nije tema).

nisam bas shvatio sta rece ,al nema veze ...dakle zenski prosek je manji od muskog za 10-11cm . . .u svakom slucaju ja i dalje mislim daje 180-185 savrseno.
 
Evropski prosek je 166, a po nekim 167... Ja ne znam gde nađoste prosek od 175....Na ulici ima gomila visokih devojaka, ali mnogo je više onih niskih.... mnogo.... Da tih malih ljudi nije toliko mnogo, visina i ne bi bila toliko cenjena uostalom. Na mom faxu je prosek za muškarca 175 maksimum... Ima ih gomila iznad, ali i gomila ispod.... tako da 185 je savršeno...(meni doduše ne, ne kontam to proklestvo, ali to sad nije tema).

devojke od 175 izgledaju uglavnom krakato ,sto se mene tice .
 

Back
Top