Visa Medicinska?

oo ***** mi sve ako ona meni nije rekla 4 000€ dobro da se nisma srušio ako Bog da da sma ja krivo čuo pa to će onda biti narodno veselje.. onda upisujem i post diplomski.. :mrgreen::mrgreen:
puno ti hvala.. samo ne znam odakle t isamo sve te informacije.. :mrgreen::mrgreen:

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :P:P
nema razloga ova da me laze,sestra joj je sad druga godina.jedino ako za strane studente nije skuplje,mada ne verujem.
 
Znachi ja posle vishe mogu da predajem u toj shkoli praksu? Kul. :)

Kad sam video par puta da visa trazi pofesora prakticne nastave,pisalo je zavrsena visa medicinska skola,pa onda posle toga i jos neki fakultet,a mozes odmah posle vise da predajes praksu u srednjoj,samo im je plata za 8000 manja nego profesorima sa faksom.Da sam ja na vasem mestu,mislim da upisujem opsti smer na visoj,kasnije bih zavrsio i 4. godinu u Novom Sadu,posle imas vise mogucnosti za zaposlenje,a i sigurno bar 4000 vecu platu.Al,ima vremena...Treba se prvo upisati... ;)
 
Poslednja izmena:
Kad sam video par puta da visa trazi pofesora prakticne nastave,pisalo je zavrsena visa medicinska skola,pa onda posle toga i jos neki fakultet,a mozes odmah posle vise da predajes praksu u srednjoj,samo im je plata za 8000 manja nego profesorima sa faksom.Da sam ja na vasem mestu,mislim da upisujem opsti smer na visoj,kasnije bih zavrsio i 4. godinu u Novom Sadu,posle imas vise mogucnosti za zaposlenje,a i sigurno bar 4000 vecu platu.Al,ima vremena...Treba se prvo upisati... ;)

Znaci ja zavrsim tri godine u Beogradu na visoj opsti smer a onda dam cetvrtu godinu u Novom Sadu za organizatora zdravstvene nege.....A kolika je plata valjda je vise od trideset i nesto hiljada.....?:)
 
Znaci ja zavrsim tri godine u Beogradu na visoj opsti smer a onda dam cetvrtu godinu u Novom Sadu za organizatora zdravstvene nege.....A kolika je plata valjda je vise od trideset i nesto hiljada.....?:)

Porfesorima koji predaju praksu u srednjoj sa zavrsenom visom skolom je 33000 plata,a sa faksom je 38000..A osnovne plate u zdravstvu za sestre i tehnicare sa visom su oko 37000,ako radis na psihijatriji,onkologiji,intenzivnoj,reanimaciji,hirurgiji plate su vece za 3000,4000.A glavna sestra ima za 4000 vecu platu.
 
Poslednja izmena:
Porfesorima koji predaju praksu u srednjoj sa zavrsenom visom skolom je 33000 plata,a sa faksom je 38000..A osnovne plate u zdravstvu za sestre i tehnicare sa visom su oko 37000,ako radis na psihijatriji,onkologiji,intenzivnoj,reanimaciji,hirurgiji plate su vece za 3000,4000.A glavna sestra ima za 4000 vecu platu.

Cool... E, a odakle tebi sve te informacije o platama pored svih ovih silnih informacija o skoli? :)
 
Moze li mi neko reci kako se tretiraju oni koji su zaposleni i idu na visu? Ima li tu nekih privilegija sto se tice odlaska na praksu,predavanja i sta vec? Za koga su predavanja obavezna i ima li uopste onih za koje predavanja nisu obavezna?
 
Moze li mi neko reci kako se tretiraju oni koji su zaposleni i idu na visu? Ima li tu nekih privilegija sto se tice odlaska na praksu,predavanja i sta vec? Za koga su predavanja obavezna i ima li uopste onih za koje predavanja nisu obavezna?

Na drzavnoj su obavezna predavanja na vecini predmeta.Na privatnoj ne moras uopste ici na predavanja,a i ako ima nekih,usklade kako odgovara onima koji negde rade.
 
zaposleni mogu da ne dodju na sva predavanja, ili da sa nekog predavanja izadju ranije kako bi stigli na posao. SVE vezbe u skoli su im obavezne, ali na vezbe u klinickoj praksi i na profesionalnu praksu ne idu. treba samo da donesu potvrdu da su zaposleni. kod nas je pola studenata u radnom odnosu, sto znaci da moze sve da se uklopi...
 
Kad sam video par puta da visa trazi pofesora prakticne nastave,pisalo je zavrsena visa medicinska skola,pa onda posle toga i jos neki fakultet,a mozes odmah posle vise da predajes praksu u srednjoj,samo im je plata za 8000 manja nego profesorima sa faksom.Da sam ja na vasem mestu,mislim da upisujem opsti smer na visoj,kasnije bih zavrsio i 4. godinu u Novom Sadu,posle imas vise mogucnosti za zaposlenje,a i sigurno bar 4000 vecu platu.Al,ima vremena...Treba se prvo upisati... ;)


iz pouzdanih izvora znam da posle zavrsene vise skole ne mozes upisati 4 godinu u ns .ne priznaju ni jedan ispit.da bi dobio zvanje diplomirani organizator zdravstvene nege moras polagati prijemni i sve iz pocetka.mnogi koji su zavrsili visu upisali su faks i moraju na njega da idu sve cetiri god.

glupo ali istinito:zpozdrav:
 
Poslednja izmena:
nama na visokoj se dodaje cetvrta godina-oni sa boljim prosekom ce posle trece moci da upisu tu cetvrtu i da predaju u nasoj skoli, a sa losijim prosekom ce posle trece moci da upisu specijaliyaciju za odredjenu oblast.
 

Back
Top