VIRTUA TENNIS 3

Ne muci se vec kupi TOP SPIN.Bolji je.Iz iskustva znam

I ja sam provalio da je Top Spin 2 bolji od kad sam poceo da gubim od brata jer jednostavno lopticu u out ili mrezu ne mozes da posaljes :) Nego gledao sam konfiguraciju za TS2 (u nekoj temi sam je napisao) i pise da je min. graficka ATI 9700 a ja imam 9600 tako da ne znam da li bi radila
 
Ja sam citao da je Top Spin 2 realniji a da Virtua Tennis 3 ima bolju grafiku I kome sad da verujes??? :D
ovo je istina! cinjenica! ;)
ne mozes vt3 nazvati realnijim zato sto je animacija uradjena bolje- gameplay je prosto na strani ts2... i obe igre imaju razlicite mane... tj. da uzmes najbolje iz obe, stvarno bi imao fantastican tenis... ovako- imas 2 vrlo dobra.
 
ako igraš na normal Federera pobeđuješ dosta lako mada bi ti preporučio da ideš i na akademiju tu ćeš kroz takmičenje savladati dosta tehnika i onda nećeš imati problema sa protivnicima a ako igraš na very hard e to je druga priča
 
a da li vazi ista fora kao i ranije
napad ili jaci udarac pritisne se napred (i eventualno u stranu da bi se gadjala linija) a za skracenu loptu pritisne se nazad?
 
Za jaci udarac moras da se postavis lepo na lopticu i da ranije priticnes top spin button :) A sto se skracenih tice tu si u pravu ali je bolje ako imas joypad jer tako mozes da skracujes i na sredinu i po dijagonalama ( u sranu) :D
 
da, samo sto mi to podesi drug (jer ga je on igrao na PS-u i zna sta znace oni trouglici, kvadratici i slicno.

Premda PES nesto ni ne igram. Nisam neki preterani ljubitelj fudbala na kompu. Ponekad kad se zazelim odigram par partija.
Ali sa druge strane NFL e to vec moze :lol:
 

Back
Top