Vilica

VasiliZajcev

Početnik
Poruka
1
Pozdrav ljudi, jutros sam dobio poprilicno jak udarac u predelu vilice( tacnije u predelu vilicnog zgloba mesto gde se spaja donja i gornja vilica ). Imam mali otok ali u stanju mirovanja me nista ne boli, bol se oseca dok jedem i kad jako otvorim usta. Cak i kada pipam mesto otoka nije toliko jaka bol. Zanima me da li je mozda prelom vilice pitam jer trenutno nemam uslova da odem kod lekara
 
Pozdrav ljudi, jutros sam dobio poprilicno jak udarac u predelu vilice( tacnije u predelu vilicnog zgloba mesto gde se spaja donja i gornja vilica ). Imam mali otok ali u stanju mirovanja me nista ne boli, bol se oseca dok jedem i kad jako otvorim usta. Cak i kada pipam mesto otoka nije toliko jaka bol. Zanima me da li je mozda prelom vilice pitam jer trenutno nemam uslova da odem kod lekara
Da je prelom sigurno ne bi mogao da jedes.Stavljaj hladne obloge na tu stranu gde su bolovi.Ako su ti u momentu udarca bile stegnute vilice,onda je samo bol od udarca,a ako su slucajno bile otvorene,ne bi bilo lose, da odes na rentgen da snimis,moze se desiti da je iskliznula iz zgloba,ali onda opet ne bi mogao da zvaces pri jelu.
 
Pozdrav ljudi, jutros sam dobio poprilicno jak udarac u predelu vilice( tacnije u predelu vilicnog zgloba mesto gde se spaja donja i gornja vilica ). Imam mali otok ali u stanju mirovanja me nista ne boli, bol se oseca dok jedem i kad jako otvorim usta. Cak i kada pipam mesto otoka nije toliko jaka bol. Zanima me da li je mozda prelom vilice pitam jer trenutno nemam uslova da odem kod lekara
Jesi mu bar uzvratio? :)
 

Back
Top