Vidite mi sajt

da li valja

  • nevalja

  • ma kakvi

  • nema sanse

  • sranje

  • dobar

  • odlican

  • los

  • nevalja

  • Extra

  • Strava


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ne zelim da te uvredim, ali " niko ne ide na njega " jer nema sta da vidi... zao mi sto sam i sam potrosio minut na njega... bez uvrede, ali tako je... (inace, mlad si, pusti blogove i kompjutere, igraj se sa vrsnjacima dok jos imas vremena)
 
Sta zamisljas da je ovo?

Sajt je beskoristan jer su Informacije koje sam tamo dobio su beskorisne. Ajde baci neki download pirateriju ako vec tripujes da si haker. Kao imam sajt i sad sam mnogo lud. Danas svaka budala moze napraviti sajt. Nije mi jasno zasto degenei kao sto si ti opterecuju world wide web svojim prisustvom.

I zasto je ceo sajt zelen a damire?!
Kao svidja ti se boja...
Neb me cudilo da se ovde pocnu objavljivati rekordi nasera orica u klanju Srba. Ili rekordi OVK u rusenju nasih Srbskih manastira.
 
Ti bi prvo mogao da naucish pravilno da pishes.
Drugo-mogao bi prvo da naucish sta je pravo znacenje reci "haker" tj sta zapravo radi "haker" a ne da lupash gluposti ovde o pravljenju sajta i kacenju necega na net za skidanje. Za ovaj deo posta, neki ISP bi trebao da te sponzorise i da ti da besplatan net dozivotno jer ovakvu glupost .yu internet nije video zadnjih 5 godina sigurno.
Trece-posto si ti tako pametan - napravi sajt i pokazi ga.
Cetrvto-Zasto degenerici ( sto bi ti rekao-degenei) kao sto si ti posecuju Krstaricu u velikom broju?
 
Ne znam sta je trenutno IN !!! Inace ja ne pratim te IN forice i bas me zabole sta neko radi i sta je IN !!! Jednostavno sam se jednom smorio i pala mi je jedna od nizu glupih ideja pa sam odlucio da Pisem Ovako !!! Inace ako je tesko citljivo i nerazumljivo i ... pisacu normalno !!! Da li smo sad svi zadovoljni? :cry: :lol: :lol: :lol: ;) :arrow: ;)
 
8-) 8-) Auuuuuu!!! Ti bas nisi inteligentan!!! Ali dobro , jedan debil vise !!! Izvini na ovome ali kad mi neko pocne izvaljivati tako glupe fore .... u cilju da se dokaze.... Ali dobro navikao sam ja na to!!! :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: 8) 8) :arrow: 8-) 8-)
 
Ti momak nisi normalan, ti ne znas sta je rekord u izostancima (po 150 i vise mozda komada, 2 ucenika, OS "Sveti Sava" Nis, pre 5 godina).
A i sajt...
Nije sajt! Mnogo je bre ruzno...
Nauci da pravis prave sajtove a ne tako preko blogova.
A i trebalo bi da imaju neki zanimljiv sadrzaj. Sta boli nekog u Nisu npr. kakvi su rekordi u nekoj levoj skoli u bg-u, zato ga niko i ne posecuje...
 
Da, ja u programiranju obavezno korsitim imena varijabli, fukcija ili objekata u tom stilu. Mnogo citljivije. Inace ako se radi o vrstama varijabli, konvencija predlaze da na primer numericke varijable pocinju sa "n", karakter varijavle sa "c" ili objekti na primer sa "o" itd, itd....
 

Back
Top