vibrator

e, kakvu smo mi (par ortaka i ja) 'torturu' sprovodili nad jednom devojkom koja je pucala na sva zvona kako je nevina, i kako ce se cuvati za brak... Jedan rodjendan: fino oblikovani krastavac (birali ga sat vremena po pijaci), sledeci dildo, sledeci vibrator... Sve pazareno na Zelenom Vencu... Prosle godine nije slavila rodjendan (bila na nekom putu), ali ove stvarno vise ostajemo bez ideja...

Nezgodno je bilo kod dildo-a, jer je slavila rodjis kuci, i tu joj bila majka (jos nije bila izasla)... I ona nonsalantno otvara poklone... Ne znamo koga je bilo vise blam, nju, njenu majku ili nas...

No, poklonu se u zube ne gleda ;)
 
Milow, nemam pojma otkud mu... Nisam ga nikad to ni pitala... Ko zna, mozda ga i jeste koristio za sebe... :lol:
Dell, vjerujem da su se veoma obradovale... Da li su ga isprobale pred tobom...? :lol: :P :lol:
Malecka, proceprkah sad po nekom sajtu na kom se reklamiraju vibratori... Pise da kostaju od 1500 do 3600 dinara, a imaju i neki mini modeli za 800, 900 dinara... Izradjeni od silikona, latexa, kristala, plastike... :roll:
Neki svjetle u mraku, neki imaju rotacione perlice, posuti sljokicama itd... :shock:
 
Gazdarica:
Jao, Inco, popravi mi dan sa ovim...
Kolege i ja, bas smo se sad ismijali... :lol:
Nego, sto se tice tvoje drugarice, sad biste mogli da joj poklonite musku lutku... :mrgreen:

he he... samo da znas, ovaj uredjaj preti da pokvari slogan pan-erotikonu: Casopis koji se cita jednom rukom :lol: :lol: :lol:

A za lutku, pa znas kako je resila da nevina udje u brak, strah nas da se ne uda za lutku :lol: :lol: :lol:
 
Gazdarica:
Milow, nemam pojma otkud mu... Nisam ga nikad to ni pitala... Ko zna, mozda ga i jeste koristio za sebe... :lol:
Dell, vjerujem da su se veoma obradovale... Da li su ga isprobale pred tobom...? :lol: :P :lol:
Malecka, proceprkah sad po nekom sajtu na kom se reklamiraju vibratori... Pise da kostaju od 1500 do 3600 dinara, a imaju i neki mini modeli za 800, 900 dinara... Izradjeni od silikona, latexa, kristala, plastike... :roll:
Neki svjetle u mraku, neki imaju rotacione perlice, posuti sljokicama itd... :shock:

Hvala na informacijama, a po kojim si to sajtovima gledala Gazdarice? Inace, sta je to dildo, sto ovi momci pominju da su poklonili drugarici?
 
Dildo je sexy igracka koja se od vibratora razlikuje po tome sto se ne trese... :lol: :lol: :lol:
Ne znam koji su sajtovi... Upisala sam na Google :arrow: "vibrator cena" pa mi je izbacilo...
Uglavnom, igrackice se mogu naruciti i na tih par sajtova koje sam vidjela... :wink:
 
te stvarcice iz sex shopa su superrrr!
meni je decko doneo par "dobrih" komada iz inostranstva i vrlo sam zadovoljna
ne mislim da treba uporedjivati vibrator sa "onom stvari", hehe, ali preporucujem svakoj devojci posedovanje vibratora u fioci i koriscenje sa deckom ili bez:)
 
Znam malu koja se tako zakucala na delfinče da nosi i dva pakla baterija u gaćama.
Iskreno, dođe mi da se iskompleksiram i pri samoj pomisli da vibratore troše "ozbiljne" žene. Al šta ćeš, moguće da sam konzervativan, zaostao, staromodan, pregažen vremenom ...
I baš mi je bljak kad vidim onu reklamu za veštačku ribicu. Kako i šta sa tim. Čudno...
Pa kad malo razmislim, ima onih što vole sa životinjkama i zverinjama. Kažu da je to fensi.
Odo da se očešljam i vežem kravatu.
 
E to sa delfincicem je bilo u Glamurami,kod Lune Lu-bogami sve smo se primile na tu ideju koje smo gledale.Zamisli sedis na poslu,na sastanku,slusas ljude kako dave i samo pritisnes dugmence na daljinskom,a delfin pocinje da "roni".Spisak slicnih situacija u kojima bi ga vredelo imati je neiscrpan...
 
Primio sam se i ja. Čini mi se da je dobar za varanje somova. Oni vole da im vibrira. Ako bude valjan pa napecam somova, pogledaću im pod rep da vidim jesu li muški oli ženski somovi. Javljam rezultate istraživanja.
 
alchemy:
E to sa delfincicem je bilo u Glamurami,kod Lune Lu-bogami sve smo se primile na tu ideju koje smo gledale.Zamisli sedis na poslu,na sastanku,slusas ljude kako dave i samo pritisnes dugmence na daljinskom,a delfin pocinje da "roni".Spisak slicnih situacija u kojima bi ga vredelo imati je neiscrpan...

Uf... :wink: Meni bi bas prijalo, kad bi znao da moja devojcica koristi delfincica ili neku drugu igrackicu, umesto da svoje seksualne potrebe, kad ja nisam u blizini, resava na neki drugi nacin...
 
1975:
devojke dali koristite vibrator i sta mislite o tome ko je bolji on ili mi muskarci
naravno,vec deset godina bez obzira sto sam svo to vreme imala decka vibrator mi je pomogao da istrazim svoju sexualnost.Preporucujem ga svim devojkama ,radi vernijeg osecaja mozete staviti na njega kondom ili ga premazati sex gelom (ima ga u sex shopu u skadarliji)
 
Gazdarica:
Njegovi postovi su od 19. juna prosle godine i nije bio registrovan korisnik...
Ti si se, koliko vidim, pod tim nickom registrovao tek prije 4 dana...

Pa sta me briga sto se on nije registrovao,otkud sam ja znao da ima neko pod tim nickom da je bio registrovan znao bih.Necu da ljudi pomisle da sam to ja.
 

Back
Top