vibrator kao priprema za sex?

ceca_bg:
imam 20 godina, i sticajem okolnosti jos uvek nisam spavala sa deckom. posto vreme prolazi i krajem januara punim 21 godinu, razmisljala sam da nevinost izgubim koristeci vibrator. u slucaju da se za to definitivno odlucim, da li bi trebalo da kazem mom buducem decku da mi je on prvi, ili mogu to da precutim (prikrijem)? uopste, da li je vibrator dobra priprema za sex i da li zahvaljujuci njemu niko nece saznati da sam sa 20 godina jos uvek bila nevina?

Uzmi model DVOqRAC.Istovrwemeno radi i anal pa decka obraduj buljom.Kao, ti iskusna.Ali mu ne reci da si picila anal ranije.Kao i sve zene, prvi put ti je ali si talentovana.
 
Jeee, e mogu da verujem. Pa ima tipova koji placaju 50000 $ za nevinu devojku, a ova bi da se busne sa nekim parcetom metala. Nego devojko baci to iz ruku, i digni dva prsta. :wink: Mislim sto je greota, greota je. Koristices vibrator kad budes baba. Nemoj da se kidas sa tim.
 
ceca_bg:
imam 20 godina, i sticajem okolnosti jos uvek nisam spavala sa deckom. posto vreme prolazi i krajem januara punim 21 godinu, razmisljala sam da nevinost izgubim koristeci vibrator. u slucaju da se za to definitivno odlucim, da li bi trebalo da kazem mom buducem decku da mi je on prvi, ili mogu to da precutim (prikrijem)? uopste, da li je vibrator dobra priprema za sex i da li zahvaljujuci njemu niko nece saznati da sam sa 20 godina jos uvek bila nevina?

Ceco...Imam pravo rešenje za tebe!!!! Javi se na Priv. 8)
 
ceca_bg:
imam 20 godina, i sticajem okolnosti jos uvek nisam spavala sa deckom. posto vreme prolazi i krajem januara punim 21 godinu, razmisljala sam da nevinost izgubim koristeci vibrator. u slucaju da se za to definitivno odlucim, da li bi trebalo da kazem mom buducem decku da mi je on prvi, ili mogu to da precutim (prikrijem)? uopste, da li je vibrator dobra priprema za sex i da li zahvaljujuci njemu niko nece saznati da sam sa 20 godina jos uvek bila nevina?
dakle,stashno! to sto ti imas 20 godina i jos si nevina,sad je kao blam? :? ne znam sta te sprecavalo do sad,al' sad kad vec hoces,zar ne mozes da nadjes nekog tipa da to "odradi"? znas,za sex je potrebno dvoje...bar dvoje :lol: .ako to uradis sama i dalje si nevina u glavi,i dalje ces imati frku od spavanja sa tipom,i dalje si skroz neiskusna...samo si iskompleksirana pa posezes za plastikom! :shock:
 
ceca_bg:
imam 20 godina, i sticajem okolnosti jos uvek nisam spavala sa deckom. posto vreme prolazi i krajem januara punim 21 godinu, razmisljala sam da nevinost izgubim koristeci vibrator. u slucaju da se za to definitivno odlucim, da li bi trebalo da kazem mom buducem decku da mi je on prvi, ili mogu to da precutim (prikrijem)? uopste, da li je vibrator dobra priprema za sex i da li zahvaljujuci njemu niko nece saznati da sam sa 20 godina jos uvek bila nevina?
Jes´ ti normalna?aaaaaaaaaaaaaa
garant da izgubish nevinost sa vibratorom
zamisli da se njakas i to samo da bi posle onaj koji sa tobom spava lazno mislio da nisi nevina.NO!
sta ima veze ako si nevina sa 20...nije himen prokletstvo,he´ vata se pauchina :-)
 
Ma jok bre, ne vidim uopste, zasto te hvata pritisak da ti MORAS da izgubis nevinost. Opusti se skroz, bolje nadji nekog decka, tj, sledeci put kad se budes ljubila sa deckom, i kad decko navali, ti ga jednostavno pusti :) , i gotovoo , nemoj sa vibratorom.. .mislim da je bzvz
 
Achilles:
Ma jok bre, ne vidim uopste, zasto te hvata pritisak da ti MORAS da izgubis nevinost. Opusti se skroz, bolje nadji nekog decka, tj, sledeci put kad se budes ljubila sa deckom, i kad decko navali, ti ga jednostavno pusti :) , i gotovoo , nemoj sa vibratorom.. .mislim da je bzvz
Pogledaj datum prvo,pa ona je to pisala jos prosle godine, do sada sigurno probila..............led.
 
imam 18 godina,i ne znam sta mi je.Spavala sam sa mnooogo njih,i svaki put volim da se igram sa vibratorom dok me partner gleda.Ja sa jedne strane obozavam to,a ipak sam ljuta na sebe i zato sam sebi dala ovaj nick...Ja jednostavno obozavam da osetim vibrator u sebi svaki put pre sexa...Da li je to ok? :cry: :oops: :lol: :wink:
 
chokolada:
kurvetina:
imam 18 godina,i ne znam sta mi je.Spavala sam sa mnooogo njih,i svaki put volim da se igram sa vibratorom dok me partner gleda.Ja sa jedne strane obozavam to,a ipak sam ljuta na sebe i zato sam sebi dala ovaj nick...Ja jednostavno obozavam da osetim vibrator u sebi svaki put pre sexa...Da li je to ok? :cry: :oops: :lol: :wink:
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Sta ces tek da radis sa 19 godina :roll: :roll:
 

Back
Top