Veterani SS-a i građani Latvije zajedno u mimiohodu posjetili spomenik slobode

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobri su Letonci
Ма јашта, него знаш шта ме чуди,
чуди ме да их нису комуњаре све побили.
******, код нас су стрељали и свештенике који су остали у Србији. Факат не контам како су се Литванци извукли а колко видим има их.
 
... sudjelovalo je u ponedjeljak u Rigi u godišnjem mimohodu ...
Јесте јесте, Летонија је ако је им је главни град Рига.
Него је човек навео какав хрватски превод па онда мало долази до забуне.
... svejedno,ne vidim potrebu mešanja u unutrašnju stvar Letonije.
Па како бре не видиш. Па то много позитивна ствар.
Па лепо и ми да пребацимо Димитрија из Словеније па да могу људи да дођу да запале свећу и тако то. Мислим првенствено наши људи, Срби јел.
Много позитивна ствар.
 
Ма јашта, него знаш шта ме чуди,
чуди ме да их нису комуњаре све побили.
******, код нас су стрељали и свештенике који су остали у Србији. Факат не контам како су се Литванци извукли а колко видим има их.

Pa nisu . Em nisu Srbi , em su i njihove komunjare tamo streljale i ubijale samo Ruse .
 
Ма јашта, него знаш шта ме чуди,
чуди ме да их нису комуњаре све побили.
******, код нас су стрељали и свештенике који су остали у Србији. Факат не контам како су се Литванци извукли а колко видим има их.

Izvukli su se isto ko i hrvati ovde . A bogami i siptari i muslimani .
Al su zato komunisti poubijali Srbe .
 
Јесте јесте, Летонија је ако је им је главни град Рига.
Него је човек навео какав хрватски превод па онда мало долази до забуне.
Па како бре не видиш. Па то много позитивна ствар.
Па лепо и ми да пребацимо Димитрија из Словеније па да могу људи да дођу да запале свећу и тако то. Мислим првенствено наши људи, Срби јел.
Много позитивна ствар.
Pa mozete i u dezeli da mu palte svecu , taman malo obidjete turisticki , pojedete kekec pastetu ,popijete cvicek ... eno vidim reklamira se na TV ponuda za neke slovancke terme , dvoje po ceni jednog, milina ziva ...
 
Pa mozete i u dezeli da mu palte svecu , taman malo obidjete turisticki , pojedete kekec pastetu ,popijete cvicek ... .
Ал де нађе кекец паштету :)

Lautner:
Da, ali to poređenje SDK sa SS-om i nije neko.
Па, знаш како у суштини си у праву јел. У крајњој линији боље познајеш ту тематику.
Ја сам ишао више логигом, они немачки падобранци што су гањали Тита по Дрвару гањали су га да га рокну, а и да су га припадници СДК-а негде сусрели не би му понудили леб и со. Па ко велим ви и ми на истим послу и тако то.
Оно јес да се нији шетао по Летонијама ал да се којим случајем прошетао и сусрео старине са почетка ове теме све ми се чини да би исто прошао.

Него, одо ја по цигаре.
 
Poslednja izmena:
Борци против сатанског режима.Треба их поштовати.

Спите спокойно, ничто не забыто, навечно вы в наших сердцах.
Это братские войны, столько крови пролито, мы скорбим о погибших бойцах.
:eek:
Je l' se ti to matere ti toj latvijskoj bagri obraćaš na ruskom? :dash:

:hahaha::rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top