Veštaci osporili odbranu policajca optuženog za ubistvo Đorđa Zarića!

Ubica je dobio.....

  • Veoma malu kaznu

  • Taman koliko treba

  • Dobio je vise nego sto treba


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A ti nisi danashnja devojka?:D........shala....

Pa ova kazna je mala a svi detalji su utvrdjeni.

Posto je bio policajac realno bi bilo nekih 9,10 godina.
Minimum.

Ти бре к'о на пијаци ...

"Да ти дам 7 кука за ову главу ???"
"Мало је Куме, дај бар 10 ...."
"Ај' се нађемо на 9, ево рука !!!"

Verujem cenjeni sude da dobro poznajes ljude
Vi barem imate posla,
Jer sud je sud, a cud je cud.

Verujem cenjena glavo da si i ucio pravo
Da svakom sudis posteno,
Jer cast je cast, a vlast je vlast.

I sve po zakonu...
Za to sam prvi, ne bi bilo ove krvi
Da je bilo sve po zakonu.

Vlast je vlast, i ja to postujem.
Tu su paragrafi pa zagrabi,
Nek isto je davolu i dakonu,
Pa nek se zna...
 
Pa kada neko kada ugleda policijski auto bezi, verovatno nije "cist" i onda je posao tih, kakvi god da su, koji sede u automobilu da ga sustignu i da ga priupitaju je li bato zasto ti bezis od policije, a ne da mu kupe burek i jogurt...kada se desavaju neke kriminalne radnje u ovoj bednoj drzavi svi piatju gde je policija zasto ne radi svoj posao, a kada pokusaju da ga rade svi ga osporavaju, a nas grajane svi pokradose...ovo je verovatno jedan od retkih policajaca koji je iamo petlju da nesto pokusa da uradi i on je naje...bao kao i decko Djordje Zaric koji je poginuo, zato sam ih i nazvao kolateralnom stetom....
posle ovoga poruka pandurima bice neradite nista pametnije je za vas....a ti me brate demantuj argumentima....

"Имао петљу да нешто покуша да уради..." а он хладнокрвно стрељао ненаоружаног човека, ЉУДСКО БИЋЕ, еј, човече, ако те уопште због таквог резоновања и могу тако назвати!?! Библија каже: "Благо нишчима духом, њихово је царство небеско", а ја додајем: Благо томе ко рано полуди, сав му живот у весељу прође".

Стрељан човек - колатерална штета! Шта је главна штета ако је ово успутна, случајна, јер ако ниси знао, то је значење инкриминисаног термина. Колико год да се трудим и мозгам, не могу да нађем речи да прокоментаришем овако нешто!
 
Nivo kadeta za policiju ravan je nuli.
Za policajce odlaze oni koji se nisu kvalifikovali za krimose.

Lično, ja se baš ne sećam da je neki krimos na sred ulice ubio nekog čoveka kojeg jew prvi put video.
Štaviše krimosi se ubijaju izmedju sebe i retko kad strada "civil"
U principu krimosi i nemaju šta da kontaktiraju sa običnim svetom, sa običnim siromasima.

A murija nema mooda da drnda krimose oa puca klincu u glavi.

Потписујем!
 
Браћо моја нико некаже да је упараву ал дал су управу ови момци што су бежали?
Да сте били на месту муријака као би сте се ви понели?

ma ja bi pucao još iz kola, dok jurimo za njima.
Ipak takav zločin, kao što je prolaženje kroz tri, eeeeeeeejjjjjjjjjjjjj TRI, crvena svetla, mora da se sankcioniše na licu mesta.
PREKI SUD!!!!
Ma odma streljanje da se izvrši!!
i zamolijo bi sve prisutne, koji voze motorno vozilo ili imaju takvo iskustvo, da evo ovde, javno, kažu, da li je moguće da se "iskoči" sa sedišta automobila > pravo u akciju!!!
Za raščlanjivanje, prvi auto mi je bio YUGO, a od tada sam vozio sve velike automobile i ni iz jednog nisam mogao da "iskočim", a kamoli da iskočim pravo na nekoga i to u akciju i to pravo na isukani pištolj!
 
Па да,
кад,
уместо да учиш,
ти седиш на Крсти ...

МА положићеш ти то ...
Основу имаш, па сад ако баш не цепидлаче ...

:ok::ok::ok:

Neću položiti al' ću odložiti pa posle i položiti. Neka mi da još dva dana i ja srećna a nadam se da hoće, nema kome do sada nije hteo da pomeri kada ga lepo zamoli ;) :) Još ako se zakašljem biće super :lol:
 
Hronika : INTERVENTNA BRIGADA PREBILA LISICU


ŽICE - Lisica koja je u petak uveče tumarala naseljem Kameno korito platila je glavom svoj silazak u centar Užica. Životinju, za koju se još ne zna da li je bila besna, usmrtili su policajci u subotu u zoru, udarcima pendrekom.

Tek pošto su bili sigurni da se njihovim kvartom šeta lisica, uznemireni stanovnic prijavili su slučaj policiji. Lukava životinja kružila je i krila se oko višespratnica i sportskog igrališta na Kamenom koritu, na zaprepašćenje prolaznika na koje, srećom, nije nasrtala.

A onda je stigla Interventna jedinica i stvar preuzela u svoje ruke. Nemajući kuda, opkoljena u hodniku jedne zgrade, lisica je nasrnula na policajce, ali je naletela na pendrek JEDNOG POLICAJCA, koji je zverku tri puta udario po glavi i ubio je.

Policajci su mrtvu lisicu spakovali u najlonsku vreću i ostavili je da „prenoći“ u podrumu zgrade. Mrtva lisica je ujutro predata Veterinarskoj stanici gde će utvrditi da li je životinja bila besna.

:hahaha:
 
Lisica nasrnula na policajce :hahaha::hahaha::hahaha:

:hahaha:

Pa jel vidiš da su podložni nasrtanju na njih?!!
Naročito kad izadje iz džipa njih milion na jednog ili dva studenta sa cvikerima, i onda najmanji medju njima (što će reći obrnuto proporcionalno svojoj visini, iskompleksiran), krene da urla: "...jesi ti to nešto nervozan!!! što si tako nervozan!!!", dok studenti stoje čudom se čudeći, neverujuć rodjenom mozgu ni ušima, šta se dogadja...
a onda tuda, negde...prodje, ničim izazvana, omanja,lukava lisica...
 
Pa jel vidiš da su podložni nasrtanju na njih?!!
Naročito kad izadje iz džipa njih milion na jednog ili dva studenta sa cvikerima, i onda najmanji medju njima (što će reći obrnuto proporcionalno svojoj visini, iskompleksiran), krene da urla: "...jesi ti to nešto nervozan!!! što si tako nervozan!!!", dok studenti stoje čudom se čudeći, neverujuć rodjenom mozgu ni ušima, šta se dogadja...
a onda tuda, negde...prodje, ničim izazvana, omanja,lukava lisica...

:hahaha: :super: :klap:
 
Pa jel vidiš da su podložni nasrtanju na njih?!!
Naročito kad izadje iz džipa njih milion na jednog ili dva studenta sa cvikerima, i onda najmanji medju njima (što će reći obrnuto proporcionalno svojoj visini, iskompleksiran), krene da urla: "...jesi ti to nešto nervozan!!! što si tako nervozan!!!", dok studenti stoje čudom se čudeći, neverujuć rodjenom mozgu ni ušima, šta se dogadja...
a onda tuda, negde...prodje, ničim izazvana, omanja,lukava lisica...

Ti najmanji su po obicaju komandiri i vodaju sa sobom 4 balvana :hahaha:

Lukava lisica,ali ne daju se oni prevariti :hahaha::hahaha:

Mogu da zamislim koliko su urlali dok su je tukli :hahaha:

-Nama si nashla da bezis,nama,pljas,evo ti,evo ti,pljas,u mojoj smeni si nasla da se pravis pametna :hahaha:
 
Ti najmanji su po obicaju komandiri i vodaju sa sobom 4 balvana :hahaha:

Lukava lisica,ali ne daju se oni prevariti :hahaha::hahaha:

Mogu da zamislim koliko su urlali dok su je tukli :hahaha:

-Nama si nashla da bezis,nama,pljas,evo ti,evo ti,pljas,u mojoj smeni si nasla da se pravis pametna :hahaha:

Е, ал' ово је проверено овако било могу да се кладим... оно... ти ћеш нама да бесниш овде, а!? Пљас! :hahaha:
 
a zamisli da "iskoče" njih jedan, i slovima 1, suvozač, unazad od poprečno-od trajektorije,-kretanja sedišta-u-smislu-inercije, pa pravo na pripadnika interventne...
XOXOXOOOOOOOO....iskočio pravo na njega, al unazad!!!
pa ne možeš sa 2 na sat d aizadješ iz auta, unapred, a ne unazad...
LAŽOVI AMATERI a i advokati savetnici....

Немој молим те, видиш да је тај бахати младић напао цев доброг полицајца својим злочиначким потиљком. Капирам да је пре тога напао и полицајчев лакат својим ребром, багровац ниједан... Напади на полицију морају се зауставити!
 
Е, ал' ово је проверено овако било могу да се кладим... оно... ти ћеш нама да бесниш овде, а!? Пљас! :hahaha:

Zaustavi policajac vozaca:


-Da li ste nesto popili

Vozac-Popio sam jedan kapucino!

Policajac sumnjicavo vrti glavom i pita:

A da nisu ipak bila dva,tri kapucina?

:hahaha:
 
Zaustavi policajac vozaca:


-Da li ste nesto popili

Vozac-Popio sam jedan kapucino!

Policajac sumnjicavo vrti glavom i pita:

A da nisu ipak bila dva,tri kapucina?

:hahaha:

:rotf: :hahaha: Знам и ја један. Причају неки ликови у кафићу вицеве о керовима, а кер седи за столом поред њих... После неког времена један од младића упита другове: " А је л' знате браћо која је разлика између пандура и магарца? " Пандур то слуша, устаје, вади значку, и продере се: ДОБРО ПАМЕТЊАКОВИЋУ, КОЈА ЈЕ РАЗЛИКА!? Лик га погледа збуњено, и каже: Па нема је... А пандур: А САД ЈЕ НЕМА, А!? :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Razgovaraju ministri policije Nemačke, Amerike i Srbije. Kaže nemački ministar:
"Naša policija svako kriminalno delo ili zločin razreši i otkrije počinioca najkasnije za nedelju dana!"
Amerikanac kaže:
"Naš FBI to napravi još brže, za maximalno 3 dana!"
Na to će srpski ministar:
"A naša policija je toliko efikasna da sudeluje već u samom činjenju kriminalnog dela!"

:hahaha1:
 
:rotf: :hahaha: Знам и ја један. Причају неки ликови у кафићу вицеве о керовима, а кер седи за столом поред њих... После неког времена један од младића упита другове: " А је л' знате браћо која је разлика између пандура и магарца? " Пандур то слуша, устаје, вади значку, и продере се: ДОБРО ПАМЕТЊАКОВИЋУ, КОЈА ЈЕ РАЗЛИКА!? Лик га погледа збуњено, и каже: Па нема је... А пандур: А САД ЈЕ НЕМА, А!? :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Znam za taj:hahaha:
 
Razgovaraju ministri policije Nemačke, Amerike i Srbije. Kaže nemački ministar:
"Naša policija svako kriminalno delo ili zločin razreši i otkrije počinioca najkasnije za nedelju dana!"
Amerikanac kaže:
"Naš FBI to napravi još brže, za maximalno 3 dana!"
Na to će srpski ministar:
"A naša policija je toliko efikasna da sudeluje već u samom činjenju kriminalnog dela!"

:hahaha1:

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Знаш када се такмиче чија је служба најбоља? Оно као када треба да нађу слона у пустињи што брже... И сада шта знам ФБИ за десет секунди... ФСБ за пет... Долазе наши... После две секунде... Са жирафом. :lol: И ови као... па то није слон, то је жирафа!? :think: Тек ће један наш пандур, подбадајући жирафу пендреком на кварно... Ајде лепо реци колегама шта си! Жирафа: Ма ја сам слон, само немојте више да ме бијете... :super:
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Знаш када се такмиче чија је служба најбоља? Оно као када треба да нађу слона у пустињи што брже... И сада шта знам ФБИ за десет секунди... ФСБ за пет... Долазе наши... После две секунде... Са жирафом. :lol: И ови као... па то није слон, то је жирафа!? :think: Тек ће један наш пандур, подбадајући жирафу пендреком на кварно... Ајде лепо реци колегама шта си! Жирафа: Ма ја сам слон, само немојте више да ме бијете... :super:

Znam:super::hahaha:
 
Loše postavljena anketa:roll:

Ovaj ubica i lažov Miljan Raičević , koji je zverski ubio nenaoružanog momka ne da je dobio malu kaznu, nego smešno malu:dash::rtfm::neutral:

Koja se samo pouka izvlači iz ovoga za sve te kriminalce...ups...pandure...ustvari to je i svejedno, očigledno : da mogu da biju, ubijaju kako im se ćefne i koga im se ćefne , a zauzvrat će išetati iz zatvora ( pod uslovom i da dođu do njega ) za par meseci.:roll:

Negde u to vreme kada se ovo zversko ubistvo i desilo , sećam se vesti da su nekoliko članova obezbeđenja sa sve pandurima jurili nekog čoveka što je u marketu ukrao hleb i čokoladicu, "savesno" ga dohvatili , bacili na zemlju i izbubecali, a dakako da je dospeo i u zatvor i ko zna kakvu kaznu dobio:dash:...GLADAN ČOVEK:confused:

I ko će da mi kaže da živim u normalnoj državi i da ovi na vlasti uopšte hoće u EU...ahaM, kad bi se zezali:roll:
Pa prvi oni bi zglajzali zatvore zbog nameštaljki, lopovluka, mita i korupcije , a pre svega bezzakonja koje sprovode u montiranim i nameštenim procesima...prvi oni....bljaks:neutral:
 
Loše postavljena anketa:roll:

Ovaj ubica i lažov Miljan Raičević , koji je zverski ubio nenaoružanog momka ne da je dobio malu kaznu, nego smešno malu:dash::rtfm::neutral:

Koja se samo pouka izvlači iz ovoga za sve te kriminalce...ups...pandure...ustvari to je i svejedno, očigledno : da mogu da biju, ubijaju kako im se ćefne i koga im se ćefne , a zauzvrat će išetati iz zatvora ( pod uslovom i da dođu do njega ) za par meseci.:roll:

Negde u to vreme kada se ovo zversko ubistvo i desilo , sećam se vesti da su nekoliko članova obezbeđenja sa sve pandurima jurili nekog čoveka što je u marketu ukrao hleb i čokoladicu, "savesno" ga dohvatili , bacili na zemlju i izbubecali, a dakako da je dospeo i u zatvor i ko zna kakvu kaznu dobio:dash:...GLADAN ČOVEK:confused:

I ko će da mi kaže da živim u normalnoj državi i da ovi na vlasti uopšte hoće u EU...ahaM, kad bi se zezali:roll:
Pa prvi oni bi zglajzali zatvore zbog nameštaljki, lopovluka, mita i korupcije , a pre svega bezzakonja koje sprovode u montiranim i nameštenim procesima...prvi oni....bljaks:neutral:

Uf, lepa si Sandrina i predivna, ali ne razumem gde se tako zalećeš??
Vidi, da ti objasnim. Sedi i prekrsti noge, da bolje čujem svoj glas.
Ovaj ubiveni mladić (mada mu ja ne bi tepao, uopšte), ipak nije izvršio bilo kakav zločin!!!
Ipak, nije to ni dilovanje droge ispred škole, ipak nije to ni silovanje maloletnih devojčica, ipak nije to ni kriminalna organizovana grupa, koja krši bezbroj zakona na razne bezbrojne načine, ipak to nije ni neki čova, koji organizuje više desetina kila raznoraznih narkotika, da predju preko granice i da se na tacni nude po velegradskim kafićima i to sve organizovano, kroz kriminalnu grupu i sl., ipak to nije običan kriminalac, koji je u stvari kad se preodene, plaćeni ubica...da ne nabrajam dalje stvari, koje nikoga ne interesuje i nisu u stvari toliko bitne u našim životima...
EEEEEEEJJJJJJJJJ BREEEEEEEEEEEEE...taj je bre opaki zločinac, probisvet i bitanga, neopevani izdajnik svakog roda i poroda, koji je prošao kroz tri crvena svetla u ranim jutarnjim časovima, kad pošten svet spava!!!!
Pa jel ti znaš šta to znači!!???
Triiii...3!!!
i slovima, još jednom TRI!!! crvena svetla!!!
Pa ti Sandrina, moraš znati, da to mora da se sankcioniše na licu mesta i da takvi ljudi moraju biti kažnjeni po najhitnijem postupku!
Jel znaš ti , koliki to bes izaziva u očima i dušama, naših najpoštenijih i pomalo dobrih policajaca!!?? U narodu poznatih kao cajaca?
Jel ti znaš šta su oni spremni da urade u odbranu poštenog sveta, koji ne razume ova današnja vremena??
Jel ti znaš koliko to njih dira, u stvari?
Pa ti Sandrina...ja ne znam šta bi više ispričao o ovome?
Ma znam , ali koliko znakova pitanja ima ovaj mali post, imam utisak da sam prepun čudjenja, šta se i kako se ovo desilo i kako je bilo pokušano da se opravda??
Da li će procesuirani biti sada kolege za lažno svedočenje?
Mis'im, ako su mogle biti procesuirane Legijine kolege, koji su potpuno isto prekršili zakon, da li će sada biti procesuirane i Miljanove kolege? (inače mi se rodjeni brat zove Miljan)
Da li će i Miljan biti osudjen pride za lažno svedočenje, obzirom, da je sudski veštak utvrdio da je nemoguće i neverovatno ono što je on ispričao sebi u odbranu?
...
...
...
i tako dalje
odoh da ručam!
 
Uf, lepa si Sandrina i predivna, ali ne razumem gde se tako zalećeš??
Vidi, da ti objasnim. Sedi i prekrsti noge, da bolje čujem svoj glas.
Ovaj ubiveni mladić (mada mu ja ne bi tepao, uopšte), ipak nije izvršio bilo kakav zločin!!!
Ipak, nije to ni dilovanje droge ispred škole, ipak nije to ni silovanje maloletnih devojčica, ipak nije to ni kriminalna organizovana grupa, koja krši bezbroj zakona na razne bezbrojne načine, ipak to nije ni neki čova, koji organizuje više desetina kila raznoraznih narkotika, da predju preko granice i da se na tacni nude po velegradskim kafićima i to sve organizovano, kroz kriminalnu grupu i sl., ipak to nije običan kriminalac, koji je u stvari kad se preodene, plaćeni ubica...da ne nabrajam dalje stvari, koje nikoga ne interesuje i nisu u stvari toliko bitne u našim životima...
EEEEEEEJJJJJJJJJ BREEEEEEEEEEEEE...taj je bre opaki zločinac, probisvet i bitanga, neopevani izdajnik svakog roda i poroda, koji je prošao kroz tri crvena svetla u ranim jutarnjim časovima, kad pošten svet spava!!!!Pa jel ti znaš šta to znači!!???
Triiii...3!!!
i slovima, još jednom TRI!!! crvena svetla!!!
Pa ti Sandrina, moraš znati, da to mora da se sankcioniše na licu mesta i da takvi ljudi moraju biti kažnjeni po najhitnijem postupku!
Jel znaš ti , koliki to bes izaziva u očima i dušama, naših najpoštenijih i pomalo dobrih policajaca!!?? U narodu poznatih kao cajaca?
Jel ti znaš šta su oni spremni da urade u odbranu poštenog sveta, koji ne razume ova današnja vremena??
Jel ti znaš koliko to njih dira, u stvari?
Pa ti Sandrina...ja ne znam šta bi više ispričao o ovome?
Ma znam , ali koliko znakova pitanja ima ovaj mali post, imam utisak da sam prepun čudjenja, šta se i kako se ovo desilo i kako je bilo pokušano da se opravda??
Da li će procesuirani biti sada kolege za lažno svedočenje?
Mis'im, ako su mogle biti procesuirane Legijine kolege, koji su potpuno isto prekršili zakon, da li će sada biti procesuirane i Miljanove kolege? (inače mi se rodjeni brat zove Miljan)
Da li će i Miljan biti osudjen pride za lažno svedočenje, obzirom, da je sudski veštak utvrdio da je nemoguće i neverovatno ono što je on ispričao sebi u odbranu?
...
...
...
i tako dalje
odoh da ručam!


Da li će i Miljan biti osudjen pride za lažno svedočenje, obzirom, da je sudski veštak utvrdio da je nemoguće i neverovatno ono što je on ispričao sebi u odbranu[/B:think:

...sumnjam:sad2:
 

Back
Top