Kafana Veseli vernici

Reko sam ti vec,ja nisam u igri ,u startu sam van konkurencije..nije bre lako sa jednom zenom a sta bih sa dve a ti recimo ni jednu ?
Nije posteno a nit korektno sa moje strane...

Nego nisi mi odgovorio na ono drugo pitanje o nekom hipotetickom okupu za isti sto sve nas a recimo da na kraju ceh placa Sale ?
Зависи какви би били уживо.
 
1715327969-1715321679-Snimka-zaslona-2024-05-10-081431.png


A gde su nam Makedonija, Bosna i Crna Gora? Prošli smo sa samo
tri države.. :confused:

Ako ove godine pobedi Izrael i ja ću početi da glasam za Armagedon.
 
Nemam te opcije. A nisam ni mislila na takvo testiranje. Nego da
ja zaradim ban.
Vidi, prvo ti izbrišu poruku, jednom, možda i više puta. Onda dobiješ
c1, pa c2 pa tek onda ide ban. Ako stigneš dotle, onda valjda ne treba
ni da budeš moderator.
ne znam ja sam moj ban zaradio bez opomena i bez da sam ikog uvredio....prekršio sam pravila foruma tako što sam naveo gde sve ljudi mogu da se potpišu za neku listu na izborima....možeš tako nešto da uradiš
 
ne znam ja sam moj ban zaradio bez opomena i bez da sam ikog uvredio....prekršio sam pravila foruma tako što sam naveo gde sve ljudi mogu da se potpišu za neku listu na izborima....možeš tako nešto da uradiš
Ti si baš talenat.. :lol: među mojim prekršajima sve sama ometanja
rada moderatora.. :malav: pa me sad karma stiže..
 
ne znam ja sam moj ban zaradio bez opomena i bez da sam ikog uvredio....prekršio sam pravila foruma tako što sam naveo gde sve ljudi mogu da se potpišu za neku listu na izborima....možeš tako nešto da uradiš
sistem te banuje, od moda samo dobiješ upozorenje.
pa tako možeš i 50 upozorenja da dobiješ a da ne budeš banovan (ako ih ravnomerno dobijaš :D) recimo svaki treći četvrti dan jedno dva.
a možeš i za 10 min da ga popaseš.
meni se dešavalo da se korisnik naljuti na mene što sam ga banovao a on vuče sa politike upozorenja i naleti na rudu
 

Back
Top