Verujete li jos uvek u divne price?

Ti me bre, bj , provaljujes na keca, znas za moju opsesijicu.. :mrgreen:
Meni sve asocijacija za neverstvo.. Pa nek ide kud hoce, ali psihicki mi je neuhvatljiv, ne mogu mu doskocti. mozda sto je stariji..
E sad pazi kombinaciju, sve kao idealno mislim nije kao jeste tako, a ovamo mu ne mogu nista..Ne pada na neke slatke male fore, vrda.. :dash:

pa baš zato je i zanimljiv,veruj...opusti se malo(mada znam da ti to teško pada jer bi htela sve unapred da znaš:))....i videćeš kako blizanac može da bude više nego zanimljiv...još i ako je baš dobar frajer,mmmmmmmmmm:super:
 
pa baš zato je i zanimljiv,veruj...opusti se malo(mada znam da ti to teško pada jer bi htela sve unapred da znaš:))....i videćeš kako blizanac može da bude više nego zanimljiv...još i ako je baš dobar frajer,mmmmmmmmmm:super:

Tnx, divna si :cmok:
I da, i to je tacno , ja bih odmah ako mogu da znam plan rada...:mrgreen::dash::cool:

@ Millie
Ma ne bi bre, komplikovano je to za objadniti.. Ako si u toj prici, kapiras ako nisi ne ...:ok:
 
Budalo jedna, pa to se i trazi...:ok:
:hahaha:vish sta je iskusno:ok:
Blizanci i Strelcevi su dobra kombinacija.:super:
Ali i bez obzira na to treba da pokusas,sve je u zivotu rizik i ne treba da zbog straha od povredjenosti propustis nesto sto bi moglo biti lepo i mozda imati buducnost.Uzivaj u tim trenucima s njim,bar s Blizancima nikad nije dosadno....A i rizik se nekada isplati...

Da znas da jesu..jedna strelica me volela bas bez rezerve;)
 

Back
Top