Vernost u 2024 godini, uzas

Mačevalac

Početnik
Poruka
4
Ukratko devojka me je prevarila i od tad tj nakon naseg raskida javljam se samo zauzetim devojkama, verenim itd... Pre nego sto osudite procitajte ostatak...

Ne znam ni sam zasto to radim, verovatno mi pomaze jer sam povredjen, sta znam. Zapanjujuća cinjenica je da devojke uglavnom zele dopisivanje i eventualno vidjanje ( do kog ne dodje jer me ne zanimaju ). Samo zelim malo bolje da razumem psihu devojaka i kako mogu verene da se dopisuju sa drugim muškarcem. Stvarno gadno. Ugl svaki razgovor pocinje isto, prvo su sumnjicave pa posle krenu da se opustaju. Kada treba da dodje do vidjanja samo nestanem, ne skrinujem poruke jer ne zelim da napakostim nikome. Nekada pozelim da se javim decku od te devojke i da ga spasim buducih muka ali opet ne zelim da se mesam. Ne znam ni sta pisem vise iskreno ali kao ajde, ako nekoga nesto zanima nek pise
 
Ja sam jednom naleteo na jednu u kraju radila. Flertovanje započela sama od sebe , ubacila me u mašinu. Ja se primio posle me bez ikakvog razloga otkačila onako kuchkarski maltene se jedno vreme ponašala kao da je ljuta i da se ne poznajemo.
 
Ukratko devojka me je prevarila i od tad tj nakon naseg raskida javljam se samo zauzetim devojkama, verenim itd... Pre nego sto osudite procitajte ostatak...

Ne znam ni sam zasto to radim, verovatno mi pomaze jer sam povredjen, sta znam. Zapanjujuća cinjenica je da devojke uglavnom zele dopisivanje i eventualno vidjanje ( do kog ne dodje jer me ne zanimaju ). Samo zelim malo bolje da razumem psihu devojaka i kako mogu verene da se dopisuju sa drugim muškarcem. Stvarno gadno. Ugl svaki razgovor pocinje isto, prvo su sumnjicave pa posle krenu da se opustaju. Kada treba da dodje do vidjanja samo nestanem, ne skrinujem poruke jer ne zelim da napakostim nikome. Nekada pozelim da se javim decku od te devojke i da ga spasim buducih muka ali opet ne zelim da se mesam. Ne znam ni sta pisem vise iskreno ali kao ajde, ako nekoga nesto zanima nek pise
Cekaj ti sad trazis u dugima odgovor sto te prevarila?a sta mislis dal bi smela nekog tamo slicnog kristijanu da prevari
Da si bio stava da ce da zavrsi iza kuce posle prevare, prala bi ti noge svako vece pre felacia,al ne danasnji muskarci u suknjama totalno podrzavaju zene u njihovim slabostima,koje nazivaju jakim i ravnopravnim,al dobro bar joj nisi oprostio, tu bi onako bas bio zgazena zvaka na trotoaru
 
Ukratko devojka me je prevarila i od tad tj nakon naseg raskida javljam se samo zauzetim devojkama, verenim itd... Pre nego sto osudite procitajte ostatak...

Ne znam ni sam zasto to radim, verovatno mi pomaze jer sam povredjen, sta znam. Zapanjujuća cinjenica je da devojke uglavnom zele dopisivanje i eventualno vidjanje ( do kog ne dodje jer me ne zanimaju ). Samo zelim malo bolje da razumem psihu devojaka i kako mogu verene da se dopisuju sa drugim muškarcem. Stvarno gadno. Ugl svaki razgovor pocinje isto, prvo su sumnjicave pa posle krenu da se opustaju. Kada treba da dodje do vidjanja samo nestanem, ne skrinujem poruke jer ne zelim da napakostim nikome. Nekada pozelim da se javim decku od te devojke i da ga spasim buducih muka ali opet ne zelim da se mesam. Ne znam ni sta pisem vise iskreno ali kao ajde, ako nekoga nesto zanima nek pise

@kapetanmark

Капетааааанеееее оооо Капетааанеееее

Зараза се шириииииииии
 
A zasto mislis da su samo devojke takve?
Verujem da postoje i muskarci koji se dopisuju sa drugima, flertuju i varaju dok su u vezi, vereni ili u braku.
Nije do pola vec je do osobe.
Postoje oni koji su sposobni za preveru (bilo koje vrste) i oni koji nisu. Ne bih trazila razlog samo u devojkama. Verovatno im je dosadno ili imaju manjak paznje, potrebno im je dizanje ega i slicno. Na kraju krajeva na to se svodi to dopisivanje. Zene koje bi konkretno da prevare verujem da rade to na efikasniji i suptilniji nacin sa nekim koga vec poznaju. Ove koje se dopisuju imaju nekih emotivnih problema.
 
Ukratko devojka me je prevarila i od tad tj nakon naseg raskida javljam se samo zauzetim devojkama, verenim itd... Pre nego sto osudite procitajte ostatak...

Ne znam ni sam zasto to radim, verovatno mi pomaze jer sam povredjen, sta znam. Zapanjujuća cinjenica je da devojke uglavnom zele dopisivanje i eventualno vidjanje ( do kog ne dodje jer me ne zanimaju ). Samo zelim malo bolje da razumem psihu devojaka i kako mogu verene da se dopisuju sa drugim muškarcem. Stvarno gadno. Ugl svaki razgovor pocinje isto, prvo su sumnjicave pa posle krenu da se opustaju. Kada treba da dodje do vidjanja samo nestanem, ne skrinujem poruke jer ne zelim da napakostim nikome. Nekada pozelim da se javim decku od te devojke i da ga spasim buducih muka ali opet ne zelim da se mesam. Ne znam ni sta pisem vise iskreno ali kao ajde, ako nekoga nesto zanima nek pise
muvas tudje ribe a ne zelis da se mesas :(

sine to sto ti radis se zove peezda
i kao takav logicno je da nailazis na slicne ribe
zelim ti iskreno da odes na dejt sa tudjom ribom i da se neprijatno iznenadis kada tamo vidis 2 ili vise momaka koji ce ti nogama odrzati lekciju o postovanju.
 
za obletanje oko tudjih zena nema takta
samo takticko tehnicko sutiranje do iznemoglosti
Није дописивање исто што и облетање.
Не тера их на то,чак се повлачи

Покушава да схвати филозофију преваре - греши јер разлоге тражи у њима
Већ сте му поменули да се такве лепе за њега,јер је делом и сам такав...
 
Није дописивање исто што и облетање.
Не тера их на то,чак се повлачи

Покушава да схвати филозофију преваре - греши јер разлоге тражи у њима
Већ сте му поменули да се такве лепе за њега,јер је делом и сам такав...
on i ne zna kakav je
ide linijom manjeg otpora kao i svaki mekusac
 
A zasto mislis da su samo devojke takve?
Verujem da postoje i muskarci koji se dopisuju sa drugima, flertuju i varaju dok su u vezi, vereni ili u braku.

Nije do pola vec je do osobe.
Postoje oni koji su sposobni za preveru (bilo koje vrste) i oni koji nisu. Ne bih trazila razlog samo u devojkama. Verovatno im je dosadno ili imaju manjak paznje, potrebno im je dizanje ega i slicno. Na kraju krajeva na to se svodi to dopisivanje. Zene koje bi konkretno da prevare verujem da rade to na efikasniji i suptilniji nacin sa nekim koga vec poznaju. Ove koje se dopisuju imaju nekih emotivnih problema.
тачно

данас је то огромна појава. за то је заслужан и прогрес, тј напредак . сада је друштвеним мрежама , нетом , омогућена једноставна свакодневна и брза комуникација или успостављање контаката. то је под један.

на клик што би се рекло.

та једноставност са собом повлачи и сировост која се рађа као продук тога. нема неке блискости и неког посебног разочарења ако се не ''успе'' већ се само кликне на другу особу .... брзо се пребацују из контакта у контак или шему, везу ... све брзо и рано упознају и осјете тако и око сексуалних искустава и ничим заправо нису задовољни већ као врло млади...

за све је то потребно време које смо ми прије имали и што се није могло тако једноставно и брзо разговарати са новом особом , коју данас нису ни видјели ... пре је морало негде се видети, па би бар дошло до привлачности... па други корак... опет виђање... па разговори уживо што је опет нешто саљсвим друго... е за то виђање док сте у вези са неким већ би значило да лажете ток с ким сте у вези и одлазите на састанак са неким другим ... па се виђате упознавате а то је ипак време...

данас све то иде лако и брзо , преко телефона лап топа чега већ...



и наравно није везано за пол. обострано је то и потпуни је хаос завладао.... а онда се нађу ''стручњаци'' па и овде на крсти који оправдавају то данас... јесте само нек оправдавају па се онда чудите посту или теми коју је овај младић изнео и поставио... тога је превише на сваком кораку.


то можда највише погодује самцима , разведенима , они бар нијесу у вези или браку и гулавном траже неког ради потребе превасходно и онд аим ово данашње време омогућава да не морају да иду да се виђају беспотребно трошећи време са неким на невиђено.... овиако се већ барем упознају преко пирче а размене и фотку , па већ имају могућност да оцјене дал им то одговара... али то је нешто друго они нијесу у браку или озбиљној вези...


углавном прогрес и људски напредак на жалост често човјека углиби да не кажем уништава.... рецимо први светски рат ил ивелики рат је настао због тога јер је крајем 19 века немачка доживела огроман бум у привредном напредку, када су у свету одједном преко ноћи дошли телефони, параброди, авиони , шта ти већ знам и отворила јој се могућност да и она потражи своје место међу колонистима и да што пре стигне до тих колонија...


дакле њудски прогрес је тада човечанство повео у суноврат, јер човјек поред врлина има и мане...

тако и овај прогрес тј напредак има своје негативне стране које су очито довеле до велике сировости међу младим светом. да ничим нису задовољни потпуно и да им је ето варање или замена на изволте преко пар кликова на телеффону и ето га, нова могућност је ту на видику....



док кажеш кекс ? не, док кажеш , клик!
 
Ukratko devojka me je prevarila i od tad tj nakon naseg raskida javljam se samo zauzetim devojkama, verenim itd... Pre nego sto osudite procitajte ostatak...

Ne znam ni sam zasto to radim, verovatno mi pomaze jer sam povredjen, sta znam. Zapanjujuća cinjenica je da devojke uglavnom zele dopisivanje i eventualno vidjanje ( do kog ne dodje jer me ne zanimaju ). Samo zelim malo bolje da razumem psihu devojaka i kako mogu verene da se dopisuju sa drugim muškarcem. Stvarno gadno. Ugl svaki razgovor pocinje isto, prvo su sumnjicave pa posle krenu da se opustaju. Kada treba da dodje do vidjanja samo nestanem, ne skrinujem poruke jer ne zelim da napakostim nikome. Nekada pozelim da se javim decku od te devojke i da ga spasim buducih muka ali opet ne zelim da se mesam. Ne znam ni sta pisem vise iskreno ali kao ajde, ako nekoga nesto zanima nek pise
Ради како мислиш да треба. Не осврћи се на коментаре кућног савета.
 
Ukratko devojka me je prevarila i od tad tj nakon naseg raskida javljam se samo zauzetim devojkama, verenim itd
Nema potrebe da se spustaš na njen nivo i mučiš i zrozavaš sebe. Nisu sve žene takve, a ti tražeći zauzete koje žele da se dopisuju projektuješ da su sve žene takve. Proći će sve i sve će leći na svoje mesto, samk bez žurbe i opušteno.

P.S. Kako si saznao da te prevarila devojka ako nije tajna?
 

Back
Top