Venchanje

wedding-cartoon.jpg
 
Evo, ja sam strucnjak za vencanja..svakog vikenda sam, bar,.na jednom vencanju. Iz iskustva, mladozenje imaju ooogrooomnu tremu, ono "DA" zvuci kao da mis izgovara :), a snajke su te koje zele da impresioniraju mnogobrojnu rodbinu..tada ne deluje da se iko zahebao..no vreme je najbolji pokazatelj :)! Niko od mojih klijenata se jos nije razveo, ali imam dve bebe i tri u najavi :)..Eto..ima tu neceg lepog :)!
 
pa, ja kapiram da se tipovi smore samo zato što žene izmisle gomilu nekih gluposti oko svadbe, i onda ovi jadni moraju da se aktiviraju oko nečega što ima je baš truba. Skoro sam čula da će sestra od moje drugarice da odigra "prvi ples" sa svojim mužem na venčanju, što znači da on jadan mora i da uči da igra, pri tom sam ja videla lika i tačno mogu da zamislim u kom je kur.cu zbog toga. Ili ono kada odmah posle opštine ili crkve odu negde u livadu da se slikaju, i onda ispucaju zilion slika u nekim glupim pozama... Joooj ni meni ne bi bilo svejedno.

:zcepanje: :ok:
Moja rođaka je naterala komplet svatove da pređu ceo Novi Sad da bi se venčala u crkvi u kojoj je želela.
 
Jao al smo se raspilavili:lol:jelte jeste bili na nekom i kakav je licni osecaj onako kad sagledate podele uloga..kako muskarci a kako zene reaguju..nekako mi se cini da se zene spremaju za taj dan bas onako kao najlepsi u zivotu a muskarci ko da idu na robiju..a..jel tako?:lol:

Ne volim svadbe, napirlitane tetke sa sarmicama na glavi, mrtvi prasići i jagnjići, gologuza podvriskaljka, polupijani ujaci i stričevi, i cice u fensi haljinama što đipaju ko pomahnitale kobile.....:roll:
I to bi trebalo da bude najlepši dan u mom životu? Aha, kako da ne. Sve pocupkujem od radosti.

A brak je legalizacija redovnog sexa, dece i imovine. Ono kao udružite kapital: spermu, jajne ćelije, kredit za stan, genetski materijal...i živite srećno do kraja života.....doduše neko manje, neko više.....
 
A vrhunac je bio kad me je moja drugarica pitala posle svadbe je li kakva je bila prva bracna noc? :eek:
Poslednje cega se secam od te noci je da mi je muz pomogao da svucem hebenu vencanicu,cini mi se da sam hrkala jos dok je svlacio mozda je posle pao i seks ja se stvarno ne secam :lol:
 
a najveće je otkriće bila ona torta što je kao u sredini barbika, a oko nje je haljina (što je u stvari torta), pa su se onda babe opustile pa počele da turaju razno-razne lutke umesto barbike. ne znam da li ste se sretale sa tim biserom.
 
Pobogu cure... :zcepanje: :rotf: :cepanje:

Al' jes' tako... :lol:

Pa jeste i ta svadba mladencima najmanje prija
Meni cak nije ni malo prijala,vilica mi se ukocila od kezenja za slikanje,jezik me zaboleo od zahvaljivanja na lepim zeljama i cestitkama,noge mi otpale od stajanja,usta mi utrnila od cmakanja a u svakom momentu su mi na vencanici visile bar tri klinke koje su buljile u mene :lol::lol::lol:
 
A prase sa jabukom u ustima?
A naoružani rođaci što pucaju u vazduh dok ostatak svatova zaleže?
A ciga na raštimovanoj violini svira "najlepša je kumina frizura!"?

da je prase samo...
kutlacha
jabuka
vunica plava za batu
vunica roze za seku
pogacha

bolje da viknu ovo je oruzana pljachka, da nas istapiraju na pochetku, pa da na miru jedemo meze i kupus salatu ...

nema svadbe i veselja dok nam ujka ne zapeva ...
a ujna bez grama osecaja za riitam podignutih ruku iznad sprzene kose peva samo krajnje samoglasnike u refrenu, posto ne zna rechi ...

ima josh...
 

Back
Top