ВЕЉА ЧАСТИ ЦРНОГОРЦЕ?

Kohen:
U interesu kojih gradjana?????
Mozda neki od nas ne zele da zive u drzavi sa onima koji nas nece......................

Sto, ako je u njihovom vitalnom interesu da ostanu u drzavnoj zajednici, ne izvade svoju kintu , i kupe kartu za CG ???

Kao, zivotno im je vazno, a mi da im kupujemo kove i pilice pecene za meze..............

Преко 250 000 држављана Црне Горе је противзаконито УСКРАЋЕНО ЗА ПРАВО ДА ГЛАСА О ДРЖАВНОМ СТАТУСУ СВОЈЕ ДРЖАВЕ. Да ли знаш колико је гласова Милу и његовима потребно да изгласају "независност"...55% ОД ИЗАШЛИХ НА ИЗБОРЕ(а то ће реално бити бар дупло мање од напред наведеног броја) - дакле, бар онима (а то су студенти) који имају право гласа ДРЖАВА СРБИЈА ЧИЈИ ЈЕ ЗВАНИЧНИ СТАВ ЗАЛАГАЊЕ ЗА ДЗЈ - ТРЕБА ДА ОМОГУЋИ БЕСПЛАТАН ЈЕ*ЕНИ ВОЗ - па и мезе, зашто да не.......
 
jomini:
Vid' sad ovog nervoznog!!! Rekao sam da je bitno šta Crnogorci žele jer će oni da odlučuju. Šta paničiš odmah?

Pa ja te pitam da li ti mislis da je to u redu, da mi ovisimo o dobroj volji crnogoraca???
A da nas nikada niko ne pita???

I naravno da me to nervira............

Stalno se neko pita hoce li ili nece sa dezurnim gubavcima da zivi..........

Pa kad se tako ophodimo sami prema sebi, sta onda ocekujemo od sveta????
 
jomini:
Kako im je zabranjeno? I koliko ih onda ostane? Jedna Batajnica? :confused:

Па зар не знаш - сви држављани Црне Горе који живе у Србији дуже од 2 или 3 године НЕМАЈУ ПРАВО ГЛАСА - за разлику од свих осталих држављана Црне Горе који живе било где у свету - њима Мило организује бесплатан авио-превоз а овима из Србије не да да гласају... а многе је избрисао из списка држављана, синоћ је рецимо на ТВ мост био онај песник Зоран Костић из Никшића - и он је избрисан.
 
Pa neka se zale sudu za ljudska prava u Strazburu....................

Sta to mene interesuje sto crnogorcima , Crna Gora ne da da glasaju...................????????????

Ponovo pitam.............

Da li je u redu, da niko nikada ne pita Srbe u Srbiji s kim zele da zive??????????????

Da li je u redu, da sada mi ovisimo o dobroj volji sacice crnogoraca, u kakvoj cemo drzavi ziveti????
 
@ Kohen

А нико не помиње оног студента који је Црногорац - Србин а који је пре неки дан кренуо ПЕШКЕ у Црну Гору на гласање да Милу каже НЕ... синоћ је касно био на ТВ, једва је ходао... остављао је утисак да су му патике пуне крвавих жуљева...
 
eremita:
@ Kohen

А нико не помиње оног студента који је Црногорац - Србин а који је пре неки дан кренуо ПЕШКЕ у Црну Гору на гласање да Милу каже НЕ... синоћ је касно био на ТВ, једва је ходао... остављао је утисак да су му патике пуне крвавих жуљева...
Ebote, k'o Titu na grob!!!! :roll: :arrow: :shock:
 
Kohen:
Da li je u redu, da niko nikada ne pita Srbe u Srbiji s kim zele da zive??????????????

Da li je u redu, da sada mi ovisimo o dobroj volji sacice crnogoraca, u kakvoj cemo drzavi ziveti????

Када ја кажем да Срби треба да се питају за улазак у НАТО или у ЕУ - сви крештите да не треба - а сада............



ЛОКАЛПАТРИОТИ – ПОСЛЕДЊИ ИДИОТИ!

Ко то дели Србе испод властите поданичке грбе?
 
Ponovo pitam.............

Da li je u redu, da niko nikada ne pita Srbe u Srbiji s kim zele da zive??????????????

Da li je u redu, da sada mi ovisimo o dobroj volji sacice crnogoraca, u kakvoj cemo drzavi ziveti????


Pusti me djaka pesaka sa krvavim zuljevima.............ja pitam lepo....peti put........
 
u pravu je kohen...
zaista je tuzno sto mi kao narod,politicka zajednica,vec duze vreme chekamo da se drugi odrede prema nama,kao prema gubavcu koji ceka da vidi sta neko misli o njemu,i sto cemo svoju drzavnost i medjunarodni subjektivitet dobiti na tako jadan nachin-odlaskom i poslednje republike iz neke virtuelne zajednice.
ja bih na referendumu glasao za nezavisnu srbiju...jer iako se crnogorci odluce za opstanak zajednice,to ce i dalje biti opsanak ove skalamerije od drzavne zajednice,a ne neke prave i efikasne drzave
 
Kohen:
To cemo da se pitamo kada dodje vreme................

Ovo je za par dana..............................................Dakle?????

Ima li odgovor???

Срби живе у већини бивших република СФРЈ - па исто тако и у Црној Гори - причати да Србија (у којој има знатан број других националности а и оних без националности) ТРЕБА ДА СЕ ПИТА О ТОМЕ ДА ЛИ ЋЕ ЖИВЕТИ СА СРБИМА ИЗ ЦРНЕ ГОРЕ ЈЕ ВАН ПАМЕТИ - зар нису доста исецкали српско национално биће, зар мислиш да треба да се од сваке општине направи "репубљик"... и чему то ако се тежи ЕУ интеграцијама - ТО ЈЕ ЧИСТО АНТИНАЦИОНАЛНА, АНТИСРПСКА КАМПАЊА коју водиш. Или мислиш да су све околне државе КОЈЕ СУ ЕТНИЧКИ ЧИСТЕ ЛУДЕ - а једино Ти паметан.
 
eremita:
Срби живе у већини бивших република СФРЈ - па исто тако и у Црној Гори - причати да Србија (у којој има знатан број других националности а и оних без националности :confused: ) ТРЕБА ДА СЕ ПИТА О ТОМЕ ДА ЛИ ЋЕ ЖИВЕТИ СА СРБИМА ИЗ ЦРНЕ ГОРЕ ЈЕ ВАН ПАМЕТИ - зар нису доста исецкали српско национално биће, зар мислиш да треба да се од сваке општине направи "репубљик"... и чему то ако се тежи ЕУ интеграцијама - ТО ЈЕ ЧИСТО АНТИНАЦИОНАЛНА, АНТИСРПСКА КАМПАЊА коју водиш. :confused: Или мислиш да су све околне :confused: - а једино Ти паметан.

Sad si sve reko................ :roll:
 

Back
Top