Veliki uspeh Mirčića u Novom Sadu!

Jel to tamo gde koštunica dobija jedva 5%?:mrgreen:
Sad će i bez toga da ostane:lol:

Zasto mislis da ce da ostane i bez toga? Pa cekaj, dug je period pred nama do novih izbora...!

Frančeska
to je dobro za Voju Koštunicu, ima da duplira glasove jer će se ljudi razočarati
to je dobro za našu stvar

Epa ja ne gradim srecu na tudjoj nesreci, tako da se ne "lozim" na te tvoje "umotvorine".:roll:
Ali, ako si i ti za Kostunicu, oprasta ti se...:mrgreen:;)
 
На Мировића сам мислио и колико знам он се доста попичкарао са Мајом...

Moramo da shvatimo da su to ebeni politicari i njima se nikada nezna. Za fotelju bi svoju guzicu prodali. Maja sigurno prihvata mesto glavnokomandujuceg za vojvodinu. To ce prihvatiti i biraci, posto se zna da je jedan od osnivaca i SRS-a. Pametan, inteligentan i umeren politicar kao ona je potreban tomi nikolicu. Najvise mi se svidelo kod nje sto zena ima ponosa, sto zna da stoji iza svojih stavova.
 
Po ovome,šešeljevci su u SDu naprasno spali na 0 %. Good for start :ok: Toma može biti i hebeniji igrač od praznih demagoga iz haške ispostave u Zemunu :neutral: Kako njega kontrolisati?

ma ja se malo šalim sa našom koleginicom, neka Koštunice i DSS-a u gradu ni na nivou statističke pogreške
elem, ja imam neke drugare u radikalima i to godinama i već godinama postoji podela u stranci na radikale i šešeljevce i uvek su šešeljevci bili brojniji u Novom Sadu, što u članstvu, što u vrhu...tako da neće Toma baš tako počistiti radikale u NS-u, a sa druge strane mora da ide sa Majom jer je "priča ista", a malo preostalih birača, ili što bi se reklo mala bara, a mnogo krokodila
 

Back
Top