Veliki nokti

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
115.334
Imao sam juce neki poslovnio sastanak i dodje riba nokti otprilike 5..6 santima :D

mislim super je ona izgledala i sve top ali..
nesto gledam pa se mislim..kako ona brise goozo :rotf:

sta mislite o devojkama koje imaju bas velike nokte i da li ih i vi imate?

i ...ne nisam poerverzan da mislim kako brise doope ali meni uvek svakakve glooposti padaju na pamet :kez:
 
Ne znam kako da objasnim ženama da su nokti potpuno nebitni i da je nokat poslednja stvar koju će muškarac primetiti na ženi, ikad.

Bitno je da su čisti i uredni, i to je sve. Da li su crveni ili providni, nije toliko bitno. Ako su kao ovi, kandže, prva pomisao će biti "bjež' od ove veštice".

Vesticiji-nokti-a-700x765.jpg
 
5-6 santima? S'siguran?
Kako ona piše, kuca? Meni desna šaka uvijena pa se jedva snalazim, sada da li sam smotana ili šta ali razmišljam kako stvarno sa tolikim noktima?
Hajde tastatura, nego bih ih u kuhinji sigurno nekako sredila. Često imam dugačke nokte ali toliko? Čime se bavi? "Češkam po kućama!"


Fail Nicole Byer GIF by NailedIt
 
Da, privatno može da ih pušta i na nogama.
Jedno je nešto želeti i voleti, a drugo da li je to drugome oku ugodno, posebno na radnom mestu.
Eto, Tabu je to skrenulo misli (dobro, nećemo sada razmišljati gde) ali kada nešto nije primereno onda nemoj to da radiš, posebno ako predstavljaš nekoga ili nešto u poslovnom svetu.
 

Back
Top