Važnost politike u našim životima

HRVAT(cekac):
Najbolje je da prespavam i sredim dojmove(ako ču uopče moći spavati poslije ovih okultnih tema) , pa se sutra javim, a Vi u međuvremenu dogovorite sa moderatorima ono oko zvijezdica(bar 3,za svaki DUD-1 ). Pozdrav ekipi.

Ало, Хрвоје, немој да наседаш на ашик-буве аналитичара(какве, бре, "окултне теме")... момци се овде само добро зезају... уосталом, сигурно нећеш моћи да спаваш... па онда сврати или у Кафанче код Перузија или у Амбасаду у кафаницу код Милеве... :lol:
 
HRVAT(cekac):
Najbolje je da prespavam i sredim dojmove(ako ču uopče moći spavati poslije ovih okultnih tema) , pa se sutra javim, a Vi u međuvremenu dogovorite sa moderatorima ono oko zvijezdica(bar 3,za svaki DUD-1 ). Pozdrav ekipi.

Zaplašili ste čoveka zezajući se i sad misli da su u pitanju nekakve okultne radnje. Sad ću ja da mu objasnim.

Kod nas je običaj da svakog novopridošlog ponudimo dudovačom, što je vrsta nacionalnog pića. Da bi pokazao da si dobre volje i da prihvataš ponuđenu dudovaču, moraš tri puta da kažeš DUD. Nešto kao "There's no place like home" u "Čarobnjaku iz Oza".
To je samo znak dobre volje.

Evo, i ja sam u znaku dobre volje ovo napisao latinicom iako koristim isključivo ćirilicu.
Poz. 8-)
 
Da... kaze 3 x DUD i ne bude DUDUK... a i pripremi se tako, INICIRA, za Zhivana... i sve ok...
...
Lazu svi koji kazu drugacije...

p.s.

a politika... bar podforum POLITIKA na Krstarici, ocito predstavlja vazan detalj u nasim zivotima... cim smo ovde svaki dan... (skoro svaki)...:)


-----------------------------------
"Бре, кад припече звезда око Светог Илије, па мислиш - изгоре све! Па тек ће једне ноћи киша. Летња, плаха, ко ова. А ја кажем мом Проки - Проко, киша, буразере! Па изиђем напоље, па постојим тамо међу шљивама, оно пада - ко Бог да плаче..."
 
commodore:
Prevod glasi. Svaki novodoslica ovde, mora

a) da oda svoje postovanje Zivanu...

b) da prihvati dudizam...

to svi znaju... on mora da prodje kroz obred inicijacije...
onda se tek kvalifikuje za raspravu... dakle.. molim vas sve da obrisete svoje postove dok ne prodje kroz obred.

@ lik koji nije reko dud
NEMOJ DA SI MI POSLAO JOS 1 pp... sprzicu ti racunar.
Sljive nemoj da mi zaboravljas
 
HRVAT(cekac):
Najbolje je da prespavam i sredim dojmove(ako ču uopče moći spavati poslije ovih okultnih tema) , pa se sutra javim, a Vi u međuvremenu dogovorite sa moderatorima ono oko zvijezdica(bar 3,za svaki DUD-1 ). Pozdrav ekipi.

Ispravno hrvatski se kaže "pozdrav momčadi*."
Molim ljepo štivati pravila hrvatskoga pravopisa !

*Ak su ženske osobe u pitanju onda su djevojčad !
Za homoseksualce iz nepoznatih razloga termin još nije preciziran :?
 
Vidim ja niste još riješili sa moderatorom oko moji zvijezdica, a znate kako se kaže nema zvijezdica, nema DUD(3 puta ). Što se mene tiče nema veze mogli bi malo ozbiljno polemizirati i još bih htjeo ovom prilikom pohvaliti moderatora i cijelu ekipu, na toleranciji i smislu za humor ,što je danas ipak rijetko za nači,svi su nekako sumorni, hladni, živčani i nabrijani(značenje riječi-puni elana,euforije). Drago mi je da postoje ovakvi forumi. Ne mislim se ja zezati, niti ne mogu, već ozbiljno polemizirati.. Svejedno veliki pozdrav i hvala svima( i Živana naravno, da ne preskočim).
 
commodore:
rekoh ja ... politika... (novina beogradska) je nas najstariji zivi dnevni list... osnovana od strane porodice ribnikar pocetkom prosloga veka, ova kuca je prosla istim onim trnovitim putem kao i nasa drzava... kojim god putevima (i bespucima) da smo se kretali... prepoznatljivi logo POLITIKE je uvek bio sa nama. Citanje politike je porodicna tradicija u mojoj kuci vec skoro 80 godina.
Da... politika je vazna, veoma vazna u nasem zivotu...
...****************************************************************************************************
nemas srece paceru... prvo dud... pa ce onda LJUDI DA RAZGOVARAJU SA TOBOM.
****************************************************************************************************
KAD BI MOGAO, taj DUD preko privatne poruke, sram me javno kraj tolikog auditorija, pitam za P.P, jer si zadnji put prijetio da ćeš mi polomiti ekran, pa zato,jer ono LCD ,skup
 
Uvazeni Komandante Osa,

mozda da dopustimo kompromisno resenje... kao izuzetak koji objasnjava pravilo?

npr. mogao bi zaista tolerantni i cenjeni gost da kaze tri puta dud, ali u tri odvojena posta. mogli bi izmedju svakog od njih da ubacimo po koji komentar, cisto da ne budu spojeni, ako je to problem. uslov bi naravno bio da svaki od tri posta sadrzi samo rec DUD, i to bas tako, u caps lock-u. sta kazete?

Z.A.O. Jabuchilo
 

Back
Top