VAZNO! preozbiljna tema o muskarcima :))

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hm, muškarci....

Umeju da budu smarači, smrde, pričaju nebulozne viceve i doživljeje iz JNA po bilion puta (to ovi što su moja "ciljna grupa"), dave o karburatorima i felnama, čitaju retko i loše, govore mnogo a ne kažu ništa, il su štrokavi il bolesno pedantni (sredine nema), uglavnom im je sva pamet u donjoj glavi ali...pa niko ne može da me nasmeje, razbesni, rastuži kao MOJ muškarac, bez njega nema ušuškavanja, vođenja ljubavi, svađanja i pomirenja a i u čemu je poenta roditi dete sa davaocem sperme, valjda je gušt da kada pogledam naše dete vidim i volim u njemu i njega a ne samo sebe....

treba sagledati vecu sliku umesto sto se bavimo sitnicama i ne upustati se u prevaspitavanje - izgubis ravnotezu i gotov si....treba se pomiriti sa silama koje su jace od nas umesto da se borimo sa njima :D
 
zene, zasto se uzalud trudite "dresirati" muskarce kad smo mi labilne/ nestabilne i godinama nezrele licnosti? mislim, nama nema pomoci. u nama ljubav definitivno umire i nakon x godina braka to je smijurija koliko lazemo i petljamo o istoj. samo gledamo "piletinu" koja mora biti mladja makar 10 kuka od nas. muskarci su zenama samo nuzno zlo. mjenjajte ih i iskoristavajte maksimalno, jer bolje ne zasluzuju- sta da vam kazem. oni koji su opstali u braku sigurno ne spadaju u klasicne muskarce nego neku anksioznost za suknjom i majkom nose od djetinjstva. i to nema veze da li su macho ili prosjecni ili "mrljani"- vecina ih je losa bez obzira u koju kategoriju ih stavite. sta uraditi sa muskim mozgom? lobotomija je izgleda jedino rjesenje:) npr. svaki ce priznati da su mu u zivotu na prvom mjestu djeca a na drugom definitivno metalni ljubimac. niz se nastavlja sa druzenjima, prijateljima, izlascima a zena, nehumano zapostavljena, zavrsi na 6,7 mjestu ni kriva ni duzna. surovo. stvarno SMO konji:lol:

Ја сам ову тему схватила као иронију на скуп женских прича о мушкарцима.
И похвалу колеге Еша мушкарцима- мушкарци су коњи, који, ипак, на крају баладе потегну највећи терет... :)
 
zene, zasto se uzalud trudite "dresirati" muskarce kad smo mi labilne/ nestabilne i godinama nezrele licnosti? mislim, nama nema pomoci. u nama ljubav definitivno umire i nakon x godina braka to je smijurija koliko lazemo i petljamo o istoj. samo gledamo "piletinu" koja mora biti mladja makar 10 kuka od nas. muskarci su zenama samo nuzno zlo. mjenjajte ih i iskoristavajte maksimalno, jer bolje ne zasluzuju- sta da vam kazem. oni koji su opstali u braku sigurno ne spadaju u klasicne muskarce nego neku anksioznost za suknjom i majkom nose od djetinjstva. i to nema veze da li su macho ili prosjecni ili "mrljani"- vecina ih je losa bez obzira u koju kategoriju ih stavite. sta uraditi sa muskim mozgom? lobotomija je izgleda jedino rjesenje:) npr. svaki ce priznati da su mu u zivotu na prvom mjestu djeca a na drugom definitivno metalni ljubimac. niz se nastavlja sa druzenjima, prijateljima, izlascima a zena, nehumano zapostavljena, zavrsi na 6,7 mjestu ni kriva ni duzna. surovo. stvarno SMO konji:lol:

Jeste...Udaj se za mene??
 
Ја сам ову тему схватила као иронију на скуп женских прича о мушкарцима.
И похвалу колеге Еша мушкарцима- мушкарци су коњи, који, ипак, на крају баладе потегну највећи терет... :)

Mogu konji da tegle šta god hoće...i dalje su konji....:confused:
 
zene, zasto se uzalud trudite "dresirati" muskarce kad smo mi labilne/ nestabilne i godinama nezrele licnosti? mislim, nama nema pomoci. u nama ljubav definitivno umire i nakon x godina braka to je smijurija koliko lazemo i petljamo o istoj. samo gledamo "piletinu" koja mora biti mladja makar 10 kuka od nas. muskarci su zenama samo nuzno zlo. mjenjajte ih i iskoristavajte maksimalno, jer bolje ne zasluzuju- sta da vam kazem. oni koji su opstali u braku sigurno ne spadaju u klasicne muskarce nego neku anksioznost za suknjom i majkom nose od djetinjstva. i to nema veze da li su macho ili prosjecni ili "mrljani"- vecina ih je losa bez obzira u koju kategoriju ih stavite. sta uraditi sa muskim mozgom? lobotomija je izgleda jedino rjesenje:) npr. svaki ce priznati da su mu u zivotu na prvom mjestu djeca a na drugom definitivno metalni ljubimac. niz se nastavlja sa druzenjima, prijateljima, izlascima a zena, nehumano zapostavljena, zavrsi na 6,7 mjestu ni kriva ni duzna. surovo. stvarno SMO konji:lol:

Uopste se ni ne trudim da nekoga prevaspitavam...:)
 
To su samo losi muskarci takvi, oni sto ih je tata vaspitavao...mi ostali smo...fini. Volimo i postujemo zene. Pa Mama je bila uvek u pravu, i volela nas. Zene su bolje, ne biju nas (kao sto su mame radile), a vole nas, jer smo poslusni...setimo se i 8. marta i rodjendana...
Esh je to nasao u nekom bulevarskom casopisu, pa ...pomislio da je istina...a jeste.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top