Vazdusna puska

da neotvaram novu temu zanima me sta treba za dozvolu kupio bih gamo shadow 1000 sta mislite o njoj?? Pozz

Dobre su to puske, moj komsija je imao i to sam video skoro, kako i pod kojim uslovima je dobio neznam, ali znam da se podnese zahtev i za to nema frke, a mozes da se prijavisu u neko streljasko udruzenje pa da preko njih zavrsis to a mislim da ces i povoljnije da prodjes
evo slike dve varijante sa i bez optike ..

Carabina-Gamo-Shadow-1000-combo.jpg


Gamo%20Shadow%201000.jpg
 
da neotvaram novu temu zanima me sta treba za dozvolu kupio bih gamo shadow 1000 sta mislite o njoj?? Pozz

Zdravo druze !
Ja sam za burazera ovih dana vadio papire, tj sta je sve potrebno za vaz. pusku !
1. Potvrda suda (iz tvog mesta odakle si) da se protiv tebe nevodi neki krivicni postupak ! (taksu uplacujes u iznosu od oko 200 dinara, i cekas 5-7 dana dok ti nestigne izvestaj, ili manje, zavisi)
2. 2 zahteva za nabavku oruzja (popunis svoje generalije)
3. uplacujes taksu (na ziro racun koji ti oni iz SUP-a daju), za nabavku vaz. puske u iznosu od oko 1900 dinara.
4. 3 lista odobrenja za nabavku oruzja !
Kad sve to prikupis onda predas u SUP, i cekas dok nedonesu odluku da li si dob pusku ili ne !
Nemoras imati zavrsenu obuku za rukovanje oruzjem i nemora da si sluzio vojsku. Moras biti samo punoletan !
Pozz i srecno !
 
Moras biti i clan streljackog kluba najmanje godinu dana(doduse to moze da se sredi retroaktivno).Upis u klub i godisnja clanarina=2700din.Znaci 100evrica za papirologiju i 200e dobra puska,npr. Slavia 634
 
Poslednja izmena:
ja imam ruski vazdiushni pishtolj Baikal-IZ 53 m.Imam chak i oruzani list za njega.Koristim ga kad pecam na Dunavu da gadjam misheve i pacove.misha ubije a pacov samo otskochi i zbrishe.
Izgleda da mu je opruga slaba imam i rezervnu pa sam menjao ali isti rezultati,menjao sam i plastichni chep koji potiskuje vazduh ali takodje isti rezultat.
Nabavio sam i mete i one strelice sa dlachicame shto se koriste na vasharima tako da ponekad u stanu improvizujem gadjenje mete iz jedne sobe kroz predsoblje pa u drugu sobu.Tamo zalepim metu na kutiju i strelica probushi metu i ostane u kutiji.
Sve dok nisam polupao vaznu iza kutije i dobio zabranu od zene da to radim.Vratio sam se mishevima...na njihovu zalost
 

Back
Top