vatanje u bioskopu

Tommy_V:
DOSTA VIŠE ŠUŠKANJA!

texas%20chainsaw%20massacre.jpg

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

6.gif
 
ja zadnje shto sam vatala u bioskopu bilo je sopstvena glava, tri sata sam sedela okruzhena decom koja su ponela kese svega i svachega da im se 'nadje', falilo je samo pile i karirani stoljnjachic sve sa lukcem :evil:
prvo mljackanje i shushkanje kokicama, onda prezhivanje chipsha, onda shushkanjem najlona od bananica, onda otvaranje shishtanje i prskanje osvezhavajucim napitcima , onda kad ispadne boca , a ne prolije se njen sadrzhaj po tvojoj nozi , onda te mole da im dohvatish... a naravno sve to ide uz , "a tata tata, shta sad kazhu " AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
MOTORNA TESTERA NISHTA VISHE :!: :evil:
odesh na matine maltretiraju te deca, odesh na poslednju projekciju, onda te polumanijak pored drapa po kolenu... e bre...ima sebi jednog dana da ugradim plazma ekran preko celog zida...pa da uzhivam na miru u gledanju filmov :evil:
 
cLick - OR - Die:
Heh.. mene je bioskop spasao pre 2 godine. Bio je to blind date sa srednjo$kolkom koja je do$la u BG na ekskurziju :) Sirota mukica nije smela da mi kazhe da ima 15kg vi$e tako da se zamalo nisam zanesvestio kad je ugledah (ko mi kriv $to sam se zaleteo na mlado. ali masTno peachenje). Ipak odluchih da se ponesem vite$ki i da ne pobegnem od azhdajice Bruhilde, te joj predlozhih da upadnemo u Takvud na erekciju nekog filma. Uzeo sam karte za prvu projekciju samo da ne bih morao da je ljubim u medjuvremenu. Sve vreme filma je popu$avala da me vacari, ali sam joj nabacio da se to ne radi u bioskopu, a posebno ne u Takvudu :D
15 minuta nakon zavr$etka filma me je pozvao ortak i morao sam hitno da odem da mu pomognem :lol: :lol: Znachi spas je u tami bioskopske sale 8) Sve se srecno zavr$ilo po mene hvala Bogu, ali ostala je trauma prema debdebelim ribama

:D najgori si :lol:
 
random_cloud_form:
da li danas, u eri divx i dvd, neko zaista ide u bioskop da bi gledao film? ili idemo da bi pipali devojku s kojom smo otisli na projekciju. kakva su vasa iskustva?

kako vi devojke reagujete ako do ove spontane bioskopske reakcije dodje? sta ciniti?

mozda Neko ide ne poznajem ga. ne znam gde vi idete i zasto to cinite. ne znam ko ste VI. jednom sam to obustavila. nije bio dovoljno obrazovan. drugi mi je bio onako. to mi je zao nisam film uopste odgledala. neki policijski. jedan dan u policiji to ej bio pokusaj veze. neuroticna reakcija. i pre braka ne odobravam. zavisi od cene karte. pre braka se odnosi na neobrazovanog.

da li ste se nekad pipkali s bratom/sestrom u bioskopu? i koji ste film gledali tada?
 
HeBePoBaTaH_:

Pratio sam novinarske projekcije na FEST -u, a za to dobijaš pojedinačnu akreditaciju za novinarske projekcije, koje nisu u Plavoj sali. Termini su bili od 10 - 22, non - stop. Deset dana jurnjave 8)
Inače, nekad izaberem sasvim levi termin za gledanje filma u bioskopu, ako ona neće da gleda film.
Uopšte je super nekad otići sam u bioskop :wink:

To znaci da i nisi neki frajer. :wink: I ja sam gledala bas sve filmove na novinarskim projekcijama (bas na tim neudobnim sedistima gore, jer makar mogu da se stave noge na onaj pult), a u pauzama sam snimala ima li okolo nekih slatkih i zanimljivih tipova. Ali ni u Art kafeu ni ispred sale, nije bilo ni jednog koji je onako ekstra. :(


Inace ja cesto idem sama u bioskop, apsolutno ne shvatam zasto je to nekome problem. Odem sama i u Mek, poslasticarnicu, na utakmicu… Jedino bi mi bilo glupo da izadjem uvece sama u kafic, diskoteku, klub…

Bioskop je super kada se sa nekim tek muvas. Primaknes onako ruku do njegove, pa ga kao slucajno dodirnes i cekas da li ce da pomeri. Oni pravi pocnu malo da te maze prsicem i posle je sve super.
 
jaci je osecaj u bioskopu.....velika mracna sala, veliki ekran..mozda i vise ljudi...divx sam malo puta gledala...mislim da je bioskop jaci efekat i zao mi je sto odumiru.. sad nekom je film mozda samo gledanje neke radnje..
ne znam htedoh napraviti nekakvu paralelu.
problem kod bioskopa su glave :(

da li nekad idete sami u bioskop? sa 15 godina sam pokusala 2x i bilo mi je ocajno, uopste mi nije prijalo..posle sam gledala b. sa liv tajler..to mi nije smetalo..sad mi nekakko glupo blam je ako te sretnu??
da gledala sam i posle. ne znam.

e ali pazi nisu bas svi filmovi za vatanje aj povedi curu na dogvil recimo.....pa kad krenu one scene..a ti joj demonstriras da jace dozivi hehehe
ne moras samo na curi : ))
 
Imperija uzvraca udarac:
HeBePoBaTaH_:

Bioskop je super kada se sa nekim tek muvas. Primaknes onako ruku do njegove, pa ga kao slucajno dodirnes i cekas da li ce da pomeri. Oni pravi pocnu malo da te maze prsicem i posle je sve super.


da, to je bila i moja poenta teme. atmosfera je relaksiranija i povoljnija a i film i guzva nas malo ponesu, bioskop nam tako pruza shansu, on je jedna otvorena pozicija za shut za tri poena...
dok kad se dvoje kao muvaju a sami su, izolovni negde, odbrane su jace, ljudi su budniji, onda je to vise shut za trojku preko ruke...
 

@Imperija uzvraća udarac

Sedeo sam u 8. ili 10. redu, četvrto mesto s'leve strane, i uvek sam kasnio. NIKOME nije pošlo za rukom, ondnosno okom, da odgleda sve filmove na FEST-u, video sam nekih 15 - tak filmova. Kako je sve novinarskim .... :arrow: PULT :lol:
U tom redu sam sedeo prošle godine, kada sam gledao "Dogvile", koji je fenomenalan film, traje 3 sata i rekao "nikad više ovde", ukočila su mi se kolena. Ne vredi da prebacujem noge, lako je tebi sa 160 cm :wink:
U Artu sam bio dvaput, jednom sam pričao sa Urlih Matesom (Gebels u Poslednjnim danima). Tamo su se guzili svi živi, jer je čuveni sponzor delio besplatnu kafu :? Mrzim SC, i nadam se da će sl. godine da prebace projekcije u GRAD.
72 filma si odgledala? Stvarno si kapacitet za nekoga kome je omiljena tema "SlaDŽana Delibasić".
.
Inače, post iznad je quotovan pogrešno, ja to nisam rekao, nema veze. Složili smo se da je bioskop super mesto, pa makar i za 'vatanje. Mislim, ako je film loš, ili imate 17 godina. :wink:
 
HeBePoBaTaH_:

@Imperija uzvraća udarac

Sedeo sam u 8. ili 10. redu, četvrto mesto s'leve strane, i uvek sam kasnio. NIKOME nije pošlo za rukom, ondnosno okom, da odgleda sve filmove na FEST-u, video sam nekih 15 - tak filmova. Kako je sve novinarskim .... :arrow: PULT :lol:
U tom redu sam sedeo prošle godine, kada sam gledao "Dogvile", koji je fenomenalan film, traje 3 sata i rekao "nikad više ovde", ukočila su mi se kolena. Ne vredi da prebacujem noge, lako je tebi sa 160 cm :wink:
U Artu sam bio dvaput, jednom sam pričao sa Urlih Matesom (Gebels u Poslednjnim danima). Tamo su se guzili svi živi, jer je čuveni sponzor delio besplatnu kafu :? Mrzim SC, i nadam se da će sl. godine da prebace projekcije u GRAD.
72 filma si odgledala? Stvarno si kapacitet za nekoga kome je omiljena tema "SlaDŽana Delibasić".
.
Inače, post iznad je quotovan pogrešno, ja to nisam rekao, nema veze. Složili smo se da je bioskop super mesto, pa makar i za 'vatanje. Mislim, ako je film loš, ili imate 17 godina. :wink:

Odgedala sam bukvalno sve filmove koji su bili na novinarsim projekcijama. A ako ti nisi imao snage, moraces da vezbas, a ja sam u odlicnoj kondiciji. :P Uvek odgledam i ceo “Autorski” i vecinu “Kratkog metra”. Ne podnosim samo Sinemaniju, suvise je “fensi” i komercijalna za moj ukus.

Noge se ne prebace, nego se naslone na pult. Ali ne u poslednjem redu (tamo je taj pult ispred mnogo visoko), nego u prvom ili drugom gore. Visoka sam 176 cm i skroz mi je udobno.

Tema koju si pomenuo mi nije omiljena, vec, kao sto si mogao da primetis, javim se ako nekome treba neka informacija, a ja mogu da mu pomognem.

Na zalost :( , vec duze vremena nemam 17, ali mi je bioskop i dalje fino mesto za pocetne faze muvanja.

Moguce da te nisam primetila jer si kasnio, ali mislim da bih te videla posle nekog filma. Da si ekstra sladak u zivotu mi ne bi promakao. :wink:
 

@imperija uzvraća udarac

Ko ti je rekao da sam extra frajer? Gnusna laž.
Odvratan sam, imam klempave uši, nosim štulu i imam grbu (gde ne treba). Uz pomenuto, nisam bio kod zubara godinama, imam osip na koži i jedno oko mi je iznad obrve. A ti si, kao, bolji frajer od mene? :)

Znam ko je sedeo iza "pulta", ali rade za štampane medije. Tamo sede i klinci sa FDU. E sad, obzirom da nisi znala kako se zove DeNirova ćerka i da ti je najbolji domaći film "Nacionalna klasa" (ala sam te pročit'o, a? :wink: ), biće da si "nečije dete". NJA!
Btw (meni je FEST samo jedna od tezgi, yebiga. Slobodno vreme sam provodio na Forumu) Ali, prenesi svojima, da sam ostale filmove odgledao na piratskim izdanjima! :)

Akreditacije za Festival dokumentarnog i kratkog metra, primaju se do 15. Nemoj da zaboraviš.

E, ako baš insistitraš na vatanju sa mnom, može kratki metar
5 min i 22sec?

Lep ti je rad :wink: Ali, to nije dovoljno...
 
HeBePoBaTaH_:

@imperija uzvraća udarac

Ko ti je rekao da sam extra frajer? Gnusna laž.
Odvratan sam, imam klempave uši, nosim štulu i imam grbu (gde ne treba). Uz pomenuto, nisam bio kod zubara godinama, imam osip na koži i jedno oko mi je iznad obrve. A ti si, kao, bolji frajer od mene? :)

Znam ko je sedeo iza "pulta", ali rade za štampane medije. Tamo sede i klinci sa FDU. E sad, obzirom da nisi znala kako se zove DeNirova ćerka i da ti je najbolji domaći film "Nacionalna klasa" (ala sam te pročit'o, a? :wink: ), biće da si "nečije dete". NJA!
Btw (meni je FEST samo jedna od tezgi, yebiga. Slobodno vreme sam provodio na Forumu) Ali, prenesi svojima, da sam ostale filmove odgledao na piratskim izdanjima! :)

Akreditacije za Festival dokumentarnog i kratkog metra, primaju se do 15. Nemoj da zaboraviš.

E, ako baš insistitraš na vatanju sa mnom, može kratki metar
5 min i 22sec?

Lep ti je rad :wink: Ali, to nije dovoljno...

O De Niru znam sve zivo (naravno iz medija,preko interneta itd), tako da nisi nesto dobro procitao ili razumeo.
Niko mi nije rekao da si ekstra frajer, vec sam sama zakljucila da nisi jer takvih tamo nije bilo. Nikada ih i nema na novinarskim projekcijama, pa i ne ocekujem nikakva prijatna iznenadjenja te vrste, dovoljno mi je sto uzivam u filmovima.
Vidis, meni filmovi nisu kao tebi “tezga”, vec ono sto u zivotu najvise volim. (Osim naravno mame i tate. Uzgred, oni nemaju nikakve veze sa filmom, osim preko mene. Vise je nego jasno da si me sa nekim pomesao). :P
Ne znam ni o kom “radu” govoris. Ne saljem svoje “radove” na “Kratki metar”, jer se zna da je tamo sve namesteno.
Vrlo pazljivo biram s kim idem u bioskop. To skoro da mi je intimnije nego da se poljubim sa nekim. :lol: :wink: 8)
Stvarno ne mogu da prihvatim poziv za vacarenje. Sta cu kad sam esteta. Ali kad si vec tako ekstra ruzan, mogu da te iskoristim u nekom svom “radu”. I onako svi ovi mladi glumci i glumice nesto lice jedni na druge. Takva individualnost bi bila pravo osvezenje. :wink:
 

Lepo ti je ovo: "Pažljivo biram sa kim idem u bioskop, to mi je intimnije od poljupca" :)

Baš si slatka devojčica. Jedino mi se ne uklapa Sladža i "Nacionalna klasa".
Snimaš kratke filmove? Ako studiraš režiju (nadam se da nije na BK), voleo bih da vidim neki tvoj, ali dokumentarni film.
Prihvatam ponudu da budem glumac! Kao mali sam bio kod Bate u školici. Javi kad bude nešto novo. Možda me vidiš od 20. u DKC-u ili DO :wink:
 
HeBePoBaTaH_:

Lepo ti je ovo: "Pažljivo biram sa kim idem u bioskop, to mi je intimnije od poljupca" :)

Baš si slatka devojčica. Jedino mi se ne uklapa Sladža i "Nacionalna klasa".
Snimaš kratke filmove? Ako studiraš režiju (nadam se da nije na BK), voleo bih da vidim neki tvoj, ali dokumentarni film.
Prihvatam ponudu da budem glumac! Kao mali sam bio kod Bate u školici. Javi kad bude nešto novo. Možda me vidiš od 20. u DKC-u ili DO :wink:

Zar ti se nije desvalo da neko nepoznat, (a po necemu grozan) sedne do tebe u bioskopu? (Da jede neku smrdljivu pljeskavicu sa lukom, da onako tesko dise, da mu smrde noge kroz patike). Prosto da ti pozli.
Ne smeta mi kad ljudi komentarisu film, smeju se, cokcu jer je nesto glupo i besmisleno… To mi je bas simpaticno i pozeljno na festivalima, zato ih i volim.

Sladjana mi je smesna, videla sam je tih dana kada se covek interesovao za nju kod Lune Lu u Glamurami, pa mi je bilo normalno da mu pomognem.

Hvala Bogu, nemam veze sa BK akademijom.
Ali obozavam “Nacionalnu klasu”. :D
 
Kad_LupimLupim:
Imperija uzvraca udarac:
...Vrlo pazljivo biram s kim idem u bioskop. To skoro da mi je intimnije nego da se poljubim sa nekim...
Znachi film je za tebe pravi "sex".

Stvarno ne mogu sa svakim da idem u bioskop i cak najvise volim da odem sama. Ali nekad film moze da bude samo izgovor.(Kao kad s nekim pijes kafu, ili pice u kaficu). Tada najcesce nisi tu bas zato jer ti se jako pije to pice. Pice je tu samo specijalni efekat. Vazno je ono sto je izmedju vas. E, tako je ponekad i sa gledanjem filma. Cak i da ne progovorite ni rec dok film traje (a kamoli drzanje za ruku), opet kad si sa nekim ko je specijalan, postoji taj neki specifican odnos izmedju vas. Tada cesto nemam pojma i nije mi ni najmanje vazno sta se desava na ekranu. A ako mi je stalo do filma, odem kasnije sama da ga pogledam. :wink:
 

Back
Top