VASE OMILJENE SLIKE TENISERA

...Navodno je pederski. Ja u stvari mislim da su skontali zasto Nadal stalno namesta gacice - da ne kazem vadi ih iz guze - sta ce covek, mora. Obdareni muskarci ne mogu da nose sirok ves, moraju uzan da bi sve bilo lepo upakovano i stajalo na svom mestu. E sad, posto ovaj momak izgara na terenu, trci kao manijak i sve to, onda je prosto normalna propratna pojava da mu se taj fit ves malo zavlaci i uvlaci, i mora da ga namesta. Bolje to nego da trpi bol od silnog landaranja:zper::lol::lol:
Zakljucak: zapravo ga ne vole ga jer su ljubormorni...:aha:

Milslim da gresis jer on to radi iz istog razloga kao sto flasice postavlja u tacno odredjenom polozaju, a to je zbog sujeverja... Uostalom ako to radi zato sto mu se gace uvlace, morao bi ne samo da povuce na dole, vec i da ih pomeri na levo ili desno... Svi sportisti nose slip donji ves pa jos nikom nisam video da je ruka stalno na zadnjici, da ne kazem u zadnjici... Nema to veze sa velicinom, svako ko se bavi nekim sportom ce pre obuci uzi a ne siri donji ves jer, bez obzira na velicinu neprijatno je dok se trci... Ako ne verujes pitaj slobodno nekog sa foruma... :)

 
murralien.jpg

image_slshow_einzel_0_2.jpg
 
@jackass: pazljivo sam odgledala snimak vise puta, i sad bez ikakve sprdnje, meni se cini da on ne namesta gatje, nego sorc, zapravo onaj podsorc, ne znam kako drugacije da to nazovem, znam da sportski muski sorcevi imaju umetak kao jos jedne sorc gace unutra, obicno je kao neka mrezica, valjda kapiras na sta mislim. Stvarno mi izgleda kao da namesta to a ne tjega. Ma nije ni bitno, samo sam se zezala. Da ne bude offtopic skroz

2007_04_30_NadalFederer2_article.jpg


Gotivim Noleta, ali se ipak nadam se njihovom duelu u finalu US Opena :)
 


:zper:

Inace puno muskaraca ne podnosi Nadala, kazu zbog ovoga



Navodno je pederski. Ja u stvari mislim da su skontali zasto Nadal stalno namesta gacice - da ne kazem vadi ih iz guze - sta ce covek, mora. Obdareni muskarci ne mogu da nose sirok ves, moraju uzan da bi sve bilo lepo upakovano i stajalo na svom mestu. E sad, posto ovaj momak izgara na terenu, trci kao manijak i sve to, onda je prosto normalna propratna pojava da mu se taj fit ves malo zavlaci i uvlaci, i mora da ga namesta. Bolje to nego da trpi bol od silnog landaranja:zper::lol::lol:
Zakljucak: zapravo ga ne vole ga jer su ljubormorni...:aha:[/QUOTE]


Sviđa mi se ta tvoja teorija :worth: :ok:, ali ipak nije to razlog. Vidjela sam video dok je Rafa bio dječak i onda je to radio dok je igrao tenis.
 
Inace puno muskaraca ne podnosi Nadala, kazu zbog ovoga

rafael_nadal2.jpg


Navodno je pederski. Ja u stvari mislim da su skontali zasto Nadal stalno namesta gacice - da ne kazem vadi ih iz guze - sta ce covek, mora. Obdareni muskarci ne mogu da nose sirok ves, moraju uzan da bi sve bilo lepo upakovano i stajalo na svom mestu. E sad, posto ovaj momak izgara na terenu, trci kao manijak i sve to, onda je prosto normalna propratna pojava da mu se taj fit ves malo zavlaci i uvlaci, i mora da ga namesta. Bolje to nego da trpi bol od silnog landaranja:zper::lol::lol:
Zakljucak: zapravo ga ne vole ga jer su ljubormorni...:aha:


Нема ту шта да га због "тога" мушкарци не подносе.
А није ни "педерски"!
Ја нисам мушко, али ми ужасно смета када гледам његов меч,
а он нон стоп прави те устаљене покрете.
Прво рука иде (са или без лоптице) да извади гаће из дупета,
па онда те исте прсте стави под нос (да ли тада нешто омириши или
не не знам :zcepanje:) онда тим истим прстима поправља косу иза једног па другог увета.
И УВЕК те покрете чини, ваљда му је то неки ритуал, али јако ружан
за гледање.
Само треба да научи да се ОДВИКНЕ од тога.
Мислим да је то само једна ГЛУПАВА навика, не да му нешто смета.

Иначе је велики борац, ког су неки почели УВЕЛИКО да
имитирају!:think:
(Онај мали који не само да поставља оне флашице са водом и соком
на исти начин као он, него чак има и исте повреде, па чак прави и
исте "болне" гримасе.........)

.
 
Poslednja izmena:

Back
Top