Vaše mišljenje o televiziji B92 !?

pop68:
Samo uzmi nekoliko činjenica.Kako je vlasnik došao do televizije?Ko je bio glavni finansijer do tada?Ko je to očistio u svom dvorištu pa da mi dobijemo napad higijene?Ko je podneo najveće žrtve(dokazano a ne kao Srebrenica,Vukovar...)Kao da se Jasenovac,Krajina,Tuzla,Kravice,Klečka ... dešavalo nekom drugom.Mnogo je dugačka lista a higijeničari su samo u našem dvorištu.
I SAMO ČISTE A ZA 50 GODINA NAS BITI NEĆE!
 
Shinoda:
Bojim se da suvise olako izvlacis zakljucke... kao i da si prepuna predrasuda!Sta ces, neki ljudi jednostavno ne kapiraju... :cry:

Samo pogledaj kako je tekla konverzacija, ja sam iznela svoje mišljenje, pri tom ne
vređajući nikoga, a ti si onda krajnje vulgarno nastupio, a zatim ti se u prostotama
pridružio, ničim izazvan i onaj drugi....
Mogao bi da povedeš računa o svom rečniku i načinu komunikacije, jer nikad ne znaš s kim pričaš u ovom virtuelnom svetu.
 
Strela:
Samo pogledaj kako je tekla konverzacija, ja sam iznela svoje mišljenje, pri tom ne
vređajući nikoga, a ti si onda krajnje vulgarno nastupio, a zatim ti se u prostotama
pridružio, ničim izazvan i onaj drugi....
Mogao bi da povedeš računa o svom rečniku i načinu komunikacije, jer nikad ne znaš s kim pričaš u ovom virtuelnom svetu.
Vulgaran bio jesam, ali nisam vredjao nikoga!Dok si ti mene nazvala seljoberom!Ne vidim zasto ja ne bih mogao da iznesem svoje misljenje da je to sudjenje smor!?
 
IZVINI TE MOLIM VAS
NA B92 MOZETE DA NAUCITE NESTO JER IMAJU GOMILU DOKUMENTARACA KOJI BI SVI MI TREBALI DA GLEDAMO
A NE DA GLEDAMO TE BUDZAVE SPANSKE SERIJE NA PINKU KOJE ISPIRAJU MOZAK LJUDIMA
ALO BREEEE LJUDI TRGNI TE SE MALO,STA SE DESAVA SA VAMA
STA BI STE VI PRE UBRZANI KURS SPANSKOG ILI PORTUGALSKOG JEZIKA GDE MOZETE DA NAUCITE SAMO AMOR,PORFAVOR I TA SR..JA KOJA IDU UZ TO...
KAKAV SMO MI NAROD POSTALI.
STRASNO!!!!!!!!!!!!!!
B92 ZAKON
 
baubau:
IZVINI TE MOLIM VAS
NA B92 MOZETE DA NAUCITE NESTO JER IMAJU GOMILU DOKUMENTARACA KOJI BI SVI MI TREBALI DA GLEDAMO
A NE DA GLEDAMO TE BUDZAVE SPANSKE SERIJE NA PINKU KOJE ISPIRAJU MOZAK LJUDIMA
ALO BREEEE LJUDI TRGNI TE SE MALO,STA SE DESAVA SA VAMA
STA BI STE VI PRE UBRZANI KURS SPANSKOG ILI PORTUGALSKOG JEZIKA GDE MOZETE DA NAUCITE SAMO AMOR,PORFAVOR I TA SR..JA KOJA IDU UZ TO...
KAKAV SMO MI NAROD POSTALI.
STRASNO!!!!!!!!!!!!!!
B92 ZAKON

Što se dereš? S kim pričaš? Kome soliš pamet?
 
Ove političke konotacije su smešne...Kao i obično....Ali moram reći da su dosta iygubili onog momenta kada je bio Robert Nemeček došao na njihovu Tv...Rezultat njegovog dolaska su brojne reklame koje su potom počele da se javljaju...
A da i ne zaboravim da im je pre program koji su puštali bio bolji a koji je ličio na amaterske emisije poput "Predgrađa" i emisije sa ona dva lika jedan je Šaponja.....
 
baubau:
IZVINI TE MOLIM VAS
NA B92 MOZETE DA NAUCITE NESTO JER IMAJU GOMILU DOKUMENTARACA KOJI BI SVI MI TREBALI DA GLEDAMO
A NE DA GLEDAMO TE BUDZAVE SPANSKE SERIJE NA PINKU KOJE ISPIRAJU MOZAK LJUDIMA
ALO BREEEE LJUDI TRGNI TE SE MALO,STA SE DESAVA SA VAMA
STA BI STE VI PRE UBRZANI KURS SPANSKOG ILI PORTUGALSKOG JEZIKA GDE MOZETE DA NAUCITE SAMO AMOR,PORFAVOR I TA SR..JA KOJA IDU UZ TO...
KAKAV SMO MI NAROD POSTALI.
STRASNO!!!!!!!!!!!!!!
B92 ZAKON

Stvarno bi mogao malo da poradis na svojoj pismenosti ...
 
Shinoda:
Bojim se da 'takav recnik' bas i nije bog zna kako uvredljiv!Tu je takodje cinjenica da se tako izrazava 99% osoba mog i izmedju ostalog i ostalih godista. :roll:
Mogucje je da si ti malo pogresno protumacila kontekst!Ako si mislila da sam rekao da 'ti seresh' onda si se presla! :lol:

Tako možeš da komuniciraš u stvarnom životu sa svojom generacijom, da budem preciznija, sa onima iz tvoje generacije koji imaju isti ili sličan rečnik. Ovde u virtuelnoj
stvarnosti ne znaš s kim komuniciraš, pa prema tome rečnik prilagodi toj činjenici.
Uostalom, razmisli malo o tome, pa ćeš videti da - nije teško biti fin.
 
Mare:
Jel zna neko kad će ponovo puštati seriju "Srećni ljudi"? Dal na B92, RTS.... svejedno.

Mozda malo skrecem sa teme, ali evo ti opsiran odgovor.

Serija ide najverovatnije kada se zavrsi serijal "Porodicno Blago" na RTS-u, koja se trenutno prikazuje radnim danima od 20:00 h, a repriza u 16:05 h. Pre porodicnog blaga je bila reprizirana serija Bolji Zivot, a pre nje Srecni Ljudi. Ovo je bilo drugo repriziranje Srecnih ljudi nakon premijere koja je trajala od septembra 1993. pa do juna 1996. godine. Posle toga je reprizirana tokom 1996. i 1997. od 16:00 na RTS-u 2. I posle toga gore napomenuto repriziranje.
Ne znam odakle ti to da ce je B92 mozda pustati, posto je radjena u koprodukciji sa RTS-om i Komunom (valjda) 92-95. godine. Mozda ako su otkupili prava.
Malo istorije:
Ince Srecni Ljudi (1993.-1996.) su pored Porodicnog Blaga (1999.-2002), Boljeg Zivotai (1986.-1991.)serije Stizu Dolari (2003.-????) (nedeljeom u 20:00 h RTS 1) su nase najduze TV serije. Inocijatori i scenaristi su Sinisa i Ljiljana Pavic. Jedini glumci koji se pojavljuju u sve cetiri serije su Danilo Lazovic i glumica (`bem li ga kako se zove) koja u posledjoj seriji glumi glavnu kuvaricu u opstini, u Porodicnom Blagu, zenu Paje Troska, u srecnim ljudima zenu Ozrena Soldatovica, a u Boljem Zivotu sekretaricu, svalerku i na kraju zenu Jataganca. Pesme svih serija je pisala Ljiljana Pavic (Sinisina zena), a pesme izvode: Bolji Zivot - Dado Topic, Srecni Ljudi - Ekstra Nena & Boba Stefanovic, Porodicno Blago - Zeljko Joksimovic, Stizu Dolari - Zeljko Joksimovic.
Po gledaocima najbolja serija je Bolji Zivot, koja je i najduza, naj zabavnija Porodicno Blago. Najdosadnija Stizu Dolari (radjena po tipu spanskih sapunica).
Filmove (detalji izvuceni iz serija) su uradili za Bolji Zivot (1990.) i Porodicno Blago (1999. i 2002.).
Ima jos ako hoces :) :shock: :evil: :lol: :o :o :o
 
Kao prvo:
Polupismen narod kao sto su Srbi jedva da moze i da razume ono sto se prikazuje na TV b92!!! Ali, zato nema nikakvih problema sa Pinkom i Grand produkcijom. Pa onda idu i spanske serije, ... obrazovno- sacuvaj Boze!!
Da se ja pitam uvela bih obavezno gledanje B92, bar po dva sata dnevno. Pocevsi od njihovih informativnih programa pa do obrazovnih emisija! Ko se ne slaze moze da ne cita ovo i samo da pukne!!!!!!!!
B92 JE ZAKON!!!!
 

Back
Top