Vasa tema je zaklucena

vzeoy7y9:
King 7:
vzeoy7y9:
Kada niste mislili na njega!,da niste slucajno mislili na moju poruku,pa ako ima nesto da vam se nesvidja molim te izjasni se?...
Zivela Srbija!
Mislio sam na Pantera. Ako vam se nesto nije dopalo u mom tekstu recite slobodno.
"king 7"nema problem,akoje moguce zadrzi se moje temae!,jer ima ih puno :twisted: kiji nam lome vrat!!!
Zivela Srbija
Zato smo tu da nam ne lome. Zivela Srbija!
 
mens:
A ti nisi uzeo terapiju, pa se lecis kroz patriotizam?

Za gospodina iz SAD: ne umete ni da citate ni da pisete , jezik onih koje toliko svojatate.Ne mogu sa vama da diskutujem........
Patriotizam je normalna pojava zdravih ljudi sirom sveta. Prouci istoriju kakve su terapije prave patriote sprovodile da izlece zemlju od gnjida boljsevickih a posebno od njihovog podmlatka. Jednu stvar skidam kapu komunistima, a to je da su napravili decu goru nego sto su oni sami. Nego, razvih temu, vec neko vreme mi nema naprednih levih, pa da malo pokrenem nesto, cisto da se zezamo. Radi terapije.
 
vzeoy7y9:
mens:
A ti nisi uzeo terapiju, pa se lecis kroz patriotizam?

Za gospodina iz SAD: ne umete ni da citate ni da pisete , jezik onih koje toliko svojatate.Ne mogu sa vama da diskutujem........
"mens"Budi imamo sa Muslimanima neprilike,molim vas skinite se nam sa *urca, will you?
"Gospodin" je zato, ocigledno, naucio neke "kljucne" srpske reci za ono sto on smatra diskusijom.
 

Back
Top