vasa tajna seksi fantazija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
montekristo:
A da latice posto vidim da niko nece da podeli svoje fantazije. Valjda se svi zentaju, evo nesto od mene. Ja imam jednu veliku manu-vrlinu neznam kako to da okarakterisem, ne mogu da se napalim ako mi se devojka ne preda-mislim prepusti.

Hrabro od tebe sto si to reko, ali to nije fantazija???/ Ili jeste? Onda imam i ja to.... :lol: 8-)
 
Dobro, dobro pragmaticna devojka nema sta, vise ti se dopada praksa od maste, ali nemoj mi reci da posle seksa sa dragom osobom kada odes kuci i nevidis se sa njom neko vreme, ne pocnes da mislis o tome sta ce da bude kada se budete ponovo videli, da uprostim jel te? Pa nemoguce, znaci mislim ja sam potpuno normalno vaspitan, ali jednostavnu nekim stvarima nemogu da odolim. Pogotovo sto kada se cujemo preko telefona, obicno mi puni glavu nekim da budem fin "izazovnim" komentarima. Pa bre kako da nemastam da cu da je pocepam ko novine...... JAO nesmem vise! Odsad samo cutim i posmatram, pisite vi malo......
 
montekristo:
Dobro, dobro pragmaticna devojka nema sta, vise ti se dopada praksa od maste, ali nemoj mi reci da posle seksa sa dragom osobom kada odes kuci i nevidis se sa njom neko vreme, ne pocnes da mislis o tome sta ce da bude kada se budete ponovo videli, da uprostim jel te? Pa nemoguce, znaci mislim ja sam potpuno normalno vaspitan, ali jednostavnu nekim stvarima nemogu da odolim. Pogotovo sto kada se cujemo preko telefona, obicno mi puni glavu nekim da budem fin "izazovnim" komentarima. Pa bre kako da nemastam da cu da je pocepam ko novine...... JAO nesmem vise! Odsad samo cutim i posmatram, pisite vi malo......

:lol: :lol: :lol: Joj dobar si. Ubedio si me i ja mastam! :lol: 8-)
 
Mastanje o potpunom predavanju definitivno ukazuje na veliku dozu seksualnog poverenja prema partneru. To je isto kao da kazete: "Mozes da mi radis sta god pozelis. Znam da ce mi se to dopasti". Zapravo, mozemo otici tako daleko i reci da fantazije o dominaciji/potcinjenosti (poput vezivanja za krevet) metaforicno pokazuju vasu zelju da se vezete za partnera na duge staze.
neshto ovako
 
Sve je to mnogo lalichasto...allala.--lal..(kao onaj iz Trke pacova debeli.....jooaaaaaaAAA...glumac)ich kaeine shlust...Hitler<<>>
----------------------------------
Ochajne domacice.....kada ima ta serija...hteo bih da je ponovo navatam...
---------------------------------------
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top