Ваша (још увек) неиспуњена жеља?

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.906
Свако ко живи, тај мисли. А ко мисли, тај жели.

И свако има неку (још увек) неиспуњену жељу... Везану за свој успех, успех неког ближњег, љубав...

Вајта је уловио златну рибицу, али она је хтела да му испуни само једну жељу. Па је пустио из ината.

Али од свих жеља које имате... Која је она највећа коју бисте пожелели да се оствари пре свих? (сем да имате још бесконачан број жеља или тако нешто🤣)
 
Od čega?
Da ideš u lov, ribolov?
Jedeš koru drveća i plodove koji sami otpadnu sa stabla? :manikir:
Ako postoji mogućnost da budem self-suficient, vrlo rado. Neće biti lako ali je izvodivo jer kako su ljudi preživljavali nekada davno. xD
Može pecanje, može stočarstvo možda, imamo tu i malčice poljoprivrede. Ne pravim ja za prodaju, samo za lične potrebe. Eventualno ako mi se pridruži još neka dama koja deli istu pasiju ka takvom životu, to bi bilo idealno.
 
Ako postoji mogućnost da budem self-suficient, vrlo rado. Neće biti lako ali je izvodivo jer kako su ljudi preživljavali nekada davno. xD
Može pecanje, može stočarstvo možda, imamo tu i malčice poljoprivrede. Ne pravim ja za prodaju, samo za lične potrebe. Eventualno ako mi se pridruži još neka dama koja deli istu pasiju ka takvom životu, to bi bilo idealno.
Тако је, слажем се. Људи су тако милионима година преживљавали, чињеница
 
Pecaju Suljo, Fata i mali Mujo, upeca Suljo zlatnu ribicu
-pustite me, ispuniću vam svima po jednu želju!
-može, hajde sine Mujo ti si najmlađi poželi prvi želju, reče Suljo.
Mali Mujo: žeeelim da imam ježa!
Suljo: eboti jež mater!!
Fata: vadite ovo iz mene!!
Мени да каже златна рибица да имам 3 жеље... Ја бих рекао као прво да имам неограничен број жеља... Па тек онда почиње набрајање🤣🤣🤣

П.с. Добар виц
 

Back
Top