Vaš prvi mobilni.

Davno beše 064-11*****ali znam da sam prvo imao mobilni GH198 (320 grama) pa sam posle dobio fiksni broj (koji sam saznao tako što sam pozvao mobilni)
gh198.jpg
 
Da... sećam se tih prvih "cigli"... moji roditelji su ih dobili medju prvima jer su tada još radili u Telekomu Srbija... tako da ih se i te kako sećam... ali su mi bili nekako smešni... kada je to bilo...

Moj prvi mobilni je bio Alkatel, davno je to bilo, polovinom devedesetih, plave boje je bio i sećam se da sam ga mnogo volela...
Posle sam imala razne vrste Nokia, a sada trenutno imam ćerkinu Motorolu na otvaranje... volim je, radi mi posao, ima kameru i tako to... samo što cu ipak kupiti neku noviju Nokijicu sa većim mogućnostima, čim se domognem neke love.
Moj ćeros je frik za mobilne, a i ja polako postajem pored nje...
 
nokia 3510i, valjda '03 ili '04.
telefon-duzy-nokia-3510i-1.jpg


ali su mi ga ukrali pa su mi dodelili bratov 5210, koji sam mnooogo volela i koristila do pre 2 godine... ee kad se samo setim koliko sam poruka sa njega poslala...a sada imam nokiju N70 ^^
nokia_5210.jpg
 
@tema
Nokia 3100
4.razred osnovne i to su mi kupili roditelji da bi mogla da im se javljam kad idem na trening i sl.
Meni uopste nije bio potreban.Ni tad ni sad.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top