Vas omiljeni/najbolji trener

ona zvaka...:))...kad god vidim Fergusona vidim da ima zvaku u ustima...
To je njegov zastitni znak...
Da ja objasnim zasto je meni bolji Wenger od Mourinha,iako sam veliki navijac Chelsea...
Jer je Wenger u Arsenal-u od '96.On je doveo Henrya i napravio zvijezdu od njega...napravio je to od mnogih.Wenger zna da nadje igraca koji je talentovan i mlad,a Mourinhu ne ide to bas sjajno.Mourinho obicno kupuje igrace koji vec imaju status zvijezda i vec su izgradili sami sebe(a i stariji su).
Wenger je ostao u Arsenalu i sigurna sam da bi ostao u njemu u slucaju krize.Mourinho to,nije bas dobro uradio.Jeste on trpio Abramovich/a ali je barem mogao da saceka posle utakmice Man Ua.Tako,ostavio je Chelsea na cijedilu i sa,da ne kazem losim,neiskusnim i ne kvalifikovanim menadzerom,a njegovih 11 su morali da se bore protiv Man Ua pa Valencie.Recimo da su to neki razlozi...Jer,ne moze se veliki tim graditi preko noci.Arsene Wenger je jasno i glasno raekao da ne bi zeilo Ronaldinha u timu.Mourinho to nije nikada...takodje Mourinho ima obicaj da se nakupuje igraca,a onda odlicni igraci griju klupu(primjer kad je Robben grijao klupu dok je nespremni SHeva igrao...).
To su neki razlozi.Chelsea-u treba menadzer koji ce ostati duze sa njima,jer ne mogu se igraci tako brzo adaptirati na novi stil igre i novog sefa u istom klubu.Man U i Arsenal imaju takve menadzere.''Dekica'' je ostao u Manchesteru 20 godina.Wenger u Arsenalu 10.
 
@Sara.. I ja slicno mislim.
Pre svega ja postujem Wengera zato sto covek ima sve sto odlikuje odlicnog menadzera.Prvo, njegov tim nikada nije zavisio od novca i zvezdica.On ne kupuje zvezde - on pravi zvezde. Zrtvovao je dve sezone, ali zato ce sa svojim igracima da hara Premijer ligom. Druga, kao sto rece Sara, on nikada ne bi otisao iz Arsenala pa ne znam kakav pritisak da trpi. Cak je prosle sezone bio na korak do potpisivanja dozivotnog ugovora. Zato bi ja njega izabrala za menadzera mog tima. Ne treba mu veliki budzet da bi napravio dobar tim. Mada postao mi je jos simpaticniji posle onih proslosezonskih desavanja sa FA-om. :D

A sto se Fergy-ja tice njega sam uvek volela.Covek je legenda, postao je simbol svog kluba i osim toga genijalan je kao trener.

Murinjo. Sto se njega tice svidja mi se (pored izgleda :) ) mentalitet i to sto uvek odvlaci pritisak sa igraca na sebe. Pored ove dvojice, najbolji trener na svetu.
 
Ma nisam smanjila fanatizam, nego sta znam, sve nekako okrenulo naglavacke u svetlu skorasnjih dogadjaja. Meni se Murinjo svidja bas zato sto je takav kakav jeste i uvek kaze sta misli.A Teri, pa Teriju ne mogu da nadjem nista bas specificno sto mi se svidja (ali ajde neka bude to ljubav prema klubu) jer mi se kod njega od glave do pete ama bas sve svidja. :)
 

Back
Top