ВАНРЕДНА ВЕСТ: У ТОКУ ЈЕ НАПАД КФОРА НА БАРИКАДЕ У ЈАРИЊУ!!!

KAKAV RAZVOJ DOGADJAJA JE IZVESAN NA KOSOVU I METOHIJI

  • NASA BRACA CE SE IZBORITI SA SVIM PROBLEMIMA

  • NASA BRACA SU PREPUSTENA SAMIM SEBI

  • PREDSEDNIK TADIC CE SMIRITI SITUACIJU NA KOSOVU I METOHIJI :-P


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Jomini,jel ti to imaš neki problem sa Rusima ,kao Ameri pedesetih kada su pravili skloništa po kućama?
Da, plašim ih se. :lol:
Jeл' ти све ово шта пишеш на форуму, пишеш из убеђења или тек да осталим форумашима тераш контру?

"Ubeđenje" je teška reč, previše revolucionarna za moj ukus.
Ali da, verujem da su Rusi smradovi kao Amerikanci. Samo tunjaviji i veće sise.
 
Srpski patriota predvodio napad na Jarinju!

Srpske obaveštajne službe, prema saznanju „Blica“, izvestile su skupštinski Odbor za bezbednost da su u sukobu s Kforom na prelazu kod Jarinja lokalne Srbe predvodili švercer sa severa Kosova Zvonko Veselinović i njegova grupa od oko dvadesetak ljudi naoružanih vatrenim oružjem.

A lepo vam pričamo da se borba za pola Kosova odvija ne zbog Srbije već zbog posla. :lol:
 
meni je taj, ako je to istina, heroj

to sto ga ti koji su trebali to da rade tako kvalifikuju, pa mozda mu zavide

pa i da se bavi biznisom, danas to nije sramota. sto vise zaj ebes drzavu veci si biznismen. pogledaj celu ns garnituru

uvek postoje grupe i organizacije koje se lakse pokrecu za neke stvari. sve se okrece pa ce te grupe koje su ranije radile za vas danas da rade za nas. mosha
 
Eto, Srbin upropastio bitku za pola Kosova i konačno se dalo zeleno svetlo šiptarima, KFOR-u i srBskim nazionalistima da dokusure situaciju i stave tačku na agoniju...

Mislis, Bota i njegova obavestajna sluzba dali zeleno svetlo. Jesu to oni isti sto ne mogu da "navataju" "svercere" srpskih organa?
 
meni je taj, ako je to istina, heroj

to sto ga ti koji su trebali to da rade tako kvalifikuju, pa mozda mu zavide

pa i da se bavi biznisom, danas to nije sramota. sto vise zaj ebes drzavu veci si biznismen. pogledaj celu ns garnituru
Lepo, heroj je onaj koji je odrešio ruke šiptarima i KFORU, dao im legitimitet za svaku sledeću akciju. Bravo sine Dimitrije. :lol:
Mislis, Bota i njegova obavestajna sluzba dali zeleno svetlo.

Lele, sad je BoTa naredio atak? :lol:
 
Lepo, heroj je onaj koji je odrešio ruke šiptarima i KFORU, dao im legitimitet za svaku sledeću akciju. Bravo sine Dimitrije. :lol:


Lele, sad je BoTa naredio atak? :lol:

Sta ti nije jasno, zar nisu izjavili da ce pruziti pomoc KFORu ili kakvim sve okupatorskim snagama, protiv srpskih "podstrekaca nereda". Opet si nesto prespavao,..............u stvar, ti se nikad nisi ni budio.
 
Lepo, heroj je onaj koji je odrešio ruke šiptarima i KFORU, dao im legitimitet za svaku sledeću akciju. Bravo sine Dimitrije. :lol:


Lele, sad je BoTa naredio atak? :lol:

a ti naivan kao francuska sobarica?

mozda je i bolje da ne razumete nasu stvar i da se obavestavate iz rezimskih medija!

cak mislim da ne poznajes sipatare, ko su, kakvi su, i sta uvazavaju
 
Ahahahaha :lol:

Hej, idem sad na sat-dva, vi budite tu i ostanite smešni dok ne dođem. Da me malo uveseljavate i kasnije.

Nemoj slučajno, ali SLUČAJNO da ste se unormalili! :rtfm:

Pozdrav, pišemo se. :bye:
super. i dalje vidim nerazumevanje u tim zamucenim ocima

funny%20goggles.jpg



idi gledaj dnevnik, informisi se, pa se javi
 
Poslednja izmena:
Ahahahahah VRRRRRHHHHH!!!!! :hahaha1:


Policija Srbije neće dozvoliti nasilje na severu Kosova i pružiće zaštitu pripadnicima Kfora i Euleksa, poručio je večeras direktor policije Milorad Veljović.

"Nećemo dozvoliti dolazak ekstremista iz unutrašnjosti Srbije na sever Kosova i da tamo narušavaju javni red i poredak", rekao je on agenciji Tanjug.

Veljović je istakao da policija neće dozvoliti nasilje i neće biti remetilački faktor.

"Pružićemo zaštitu pripadnicima Euleksa i Kfora i ostalim predstavnicima međunarodne zajednice", rekao je direktor srpske policije i dodao da je uveren da će pobediti razum, dogovor i politika, a ne nasilje.

http://www.vesti.rs/Vesti/Kosovo/Za...Jarinje-Tadic-pozvao-na-prekid-nasilja-2.html


sta je bilo, osim sto si piglu, jos si i veliki lazov

drugim recima, beda od coveka.
narvno, sad ces da ides, posto si nalupao gomilu gluposti kao i uvek, pa te ipak malo sramota.
 


Policija Srbije neće dozvoliti nasilje na severu Kosova i pružiće zaštitu pripadnicima Kfora i Euleksa, poručio je večeras direktor policije Milorad Veljović.

"Nećemo dozvoliti dolazak ekstremista iz unutrašnjosti Srbije na sever Kosova i da tamo narušavaju javni red i poredak", rekao je on agenciji Tanjug.

Veljović je istakao da policija neće dozvoliti nasilje i neće biti remetilački faktor.

"Pružićemo zaštitu pripadnicima Euleksa i Kfora i ostalim predstavnicima međunarodne zajednice", rekao je direktor srpske policije i dodao da je uveren da će pobediti razum, dogovor i politika, a ne nasilje.

http://www.vesti.rs/Vesti/Kosovo/Za...Jarinje-Tadic-pozvao-na-prekid-nasilja-2.html


sta je bilo, osim sto si piglu, jos si i veliki lazov

drugim recima, beda od coveka.
narvno, sad ces da ides, posto si nalupao gomilu gluposti kao i uvek, pa te ipak malo sramota.
ma, pusti ga

on pise najbolje sto moze. nije valjda lud da zeli sebi propast.

malo nase tolerancije za njihovu propalu katastrofalnu politiku
 
tadicevci verovatno spremaju veleizdaju Srba sa Kosmeta

zato Ceda i Vuk dve CIA SLINE vode kampanju zajedno sa Blicem protiv srpskog naroda na Kosmetu

Po pravilu se ponavlja da za sve sto im ne odgovara okrivljuju tog biznismena iz Mitrovice Zvonka Veselinovica.

Krivi Srbi sto okupator blokira puteve

Krivi Srbi sto su zivi

Eno ima drugi put od Leska od Batnjika izmedju raske i pazara preko vareva u lesak .

To je zemljani put zasto ga Tadic ne asfaltira ?

To je put duzine ne vise od 7-8 km
 


Policija Srbije neće dozvoliti nasilje na severu Kosova i pružiće zaštitu pripadnicima Kfora i Euleksa, poručio je večeras direktor policije Milorad Veljović.

"Nećemo dozvoliti dolazak ekstremista iz unutrašnjosti Srbije na sever Kosova i da tamo narušavaju javni red i poredak", rekao je on agenciji Tanjug.

Veljović je istakao da policija neće dozvoliti nasilje i neće biti remetilački faktor.

"Pružićemo zaštitu pripadnicima Euleksa i Kfora i ostalim predstavnicima međunarodne zajednice", rekao je direktor srpske policije i dodao da je uveren da će pobediti razum, dogovor i politika, a ne nasilje.

http://www.vesti.rs/Vesti/Kosovo/Za...Jarinje-Tadic-pozvao-na-prekid-nasilja-2.html


sta je bilo, osim sto si piglu, jos si i veliki lazov

drugim recima, beda od coveka.
narvno, sad ces da ides, posto si nalupao gomilu gluposti kao i uvek, pa te ipak malo sramota.

ma pusti taj jomini mrzi srbe isto kao i Hasim Taci i zeli nam zlo
 
Plamene zore bude me iz sna
Fabricka jutra, dim iz dimnjaka
Pesma se ori, mladi radnici
Celicna jutra, hitam fabrici.

Drugovi moji, radni, veseli
Bicikle voze, ponositi svi
Drugovi moji, radni, veseli
Pobede nove nosicemo mi
.

Sunce vec greje, vetar carlija
Jutarnja rosa, zemlja mirisna
Sunce vec greje, a a a a a
Bogata zetva, radujem se ja.

Popodne kruzok na koji idem ja
Tamo ce biti I moja devojka
Devojka plava, koju volim ja
Sa njom cu se vozit sajkama.

Visoke peci potpaljujem ja
Ruda se topi, nasmejan sam ja
Pesma se ori, peva fabrika
Pesma se ori, a a a a a.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
rezimski maljciki vesleo pisuckaju na forumu, pesma se ori
 
ma, pusti ga

on pise najbolje sto moze. nije valjda lud da zeli sebi propast.

malo nase tolerancije za njihovu propalu katastrofalnu politiku


Mozda treba da nauci da zivi od svog rada, a ne od tudje muke ljudi sa Kosova, a i ostalih Srba koje je njegov precednik shebao u svakom pogledu.
 


Da, prosto za nepovarovati kako neko mrzi sopstveni narod, mada ovaj najverovatnije ni nije Srbin, al nema mooda da se predstavi.................kako god, mizerno

Stigla im naredba iz Brisela ljagaj i satanizuj jadne Srbe sa Kosmeta i djubrad smrdljiva ustaskosiptarskoNATOplacenicka radi to sto im gazda naredi

6 Srba upucali NATO teroristi i sada spinuju da su Srbi pucali na njih .

Djubrad NATO-vska

A kada su srbi zaposleni u KPS izasli da izvrse uvidjaj ovi brze bolje pokupili sav dokazni materijal skoro i trazili da im policija vrati caure.

Djubrad okupatorska
 
spinuju javnost u Srbiji preko ustaskih medija pod Tadicevom kontrolom .

Uspostavljaju granice u zemlji Srbiji , priznaju nezavisnost Kosova , a krivicu bacaju na nekakve svercere i biznismene kojima satro ne odgovara carina i granica.

Dabogda se raspadali u mukama djubradi izdajnicka NATO placenicka

Dzabe ti Tadicu , spinovanje narod te MRZI IZ DNA DUSE

To si sinoc mogao da cujes i u Pioniru
 
evo kako se ljagaju i satanizuju srbi u svetskim medijima

Nemci imaju svoje listove u Srbiji kao sto je Blic.

Onda poture laznu vest kako su Srbi prvi pucali na KFOR kroz Blic

Onda svi nemacki mediji prenesu pisanje blica

i tako dalje redom

Sustina je prosta. Sve izdajnike treba pohapsiti i po kratkom postupku - da je drugog resenja ikada bilo za izdajnike neki covek bi to smislio u 10.000 godina ljudske civilizacije.

Nije za dzabe u svim ljudskim kulturama civilizacijama i drzavama uvek jedna ista bila kazna za izdaju - smrt.
 
Jevropo,nije to ništa čudno,tolike heneracije odrastale i obrazovane da je srpski nacionalizam najopasnija stvar na svetu,pa je logično da se zapatila kategorija Srbomrzaca.Pričali smo o tome na tolikim temama.Naš problem je da su oni dobro raspoređeni,ne samo u političkim nego i u drugim sferama javnog života koje imaju monopol na stavranje "javnog mnjenja".Malo su sada u panici, pošto vide da mnihove priče ne prolaze kod mlađih generacija,i zato se trude da urade što više kako im se bliži kraj apsolutne dominacije.
 
Stigla im naredba iz Brisela ljagaj i satanizuj jadne Srbe sa Kosmeta i djubrad smrdljiva ustaskosiptarskoNATOplacenicka radi to sto im gazda naredi

6 Srba upucali NATO teroristi i sada spinuju da su Srbi pucali na njih .

Djubrad NATO-vska

A kada su srbi zaposleni u KPS izasli da izvrse uvidjaj ovi brze bolje pokupili sav dokazni materijal skoro i trazili da im policija vrati caure.

Djubrad okupatorska


Pa da, to isti scenario kao u Racku, uklanjanje dokaznog materijala i sve sta uz to ide. Dzabe sto je manipulacija odavno dokazana, nase podguzne muve i dalje okrivljuju Srbe za ono onda kao i za ovo sad.
 

Back
Top