Vakcinacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AristotelSRB

Aktivan član
Poruka
1.362
Je l' obavezna vakcinacija u srednjim školama?
Koje su posljedica zdravstvene ako neko ne želi da se vakciniše?
Maturant sam u srednjoj i ove godine imamo tu ''obavezu'', a ja bih to sve odbio
jer smatram da vakcinisanje služi zarad regulisanja broja stanovnika,:zima::zima::zima:pogotovo jer mislim da je Bosna plodno tlo za takve akcije...
 
Je l' obavezna vakcinacija u srednjim školama?
Koje su posljedica zdravstvene ako neko ne želi da se vakciniše?
Maturant sam u srednjoj i ove godine imamo tu ''obavezu'', a ja bih to sve odbio
jer smatram da vakcinisanje služi zarad regulisanja broja stanovnika,:zima::zima::zima:pogotovo jer mislim da je Bosna plodno tlo za takve akcije...

Trebao bi da se vakcinišeš.
Ne znam koji glupan je započeo tu teoriju zavere...
 
Je l' obavezna vakcinacija u srednjim školama?
Koje su posljedica zdravstvene ako neko ne želi da se vakciniše?
Maturant sam u srednjoj i ove godine imamo tu ''obavezu'', a ja bih to sve odbio
jer smatram da vakcinisanje služi zarad regulisanja broja stanovnika,:zima::zima::zima:pogotovo jer mislim da je Bosna plodno tlo za takve akcije...

Moj strav je da drzava ne treba da tera roditelje da moraju da vakcinisu decu,,nista se ne mora osim umreti!!! A svi znamo koliko su te vkacine stetne ,,, i koliko dece je posle njihovog primanja se razbolelo od nekih cudnih i mutirajucih bolesti..Moj stav je nista ne treba da bude na sliu, KO hoce nek se vakcinise, ko nece,,ne teba da se tera pod moranje,,to nek cuju i vlasti!!!!!!
Ti ako imas slican stav,,probaj izbeci to... ali opet ti sam odlucujes za sebe...
 
Je l' obavezna vakcinacija u srednjim školama?
Koje su posljedica zdravstvene ako neko ne želi da se vakciniše?
Maturant sam u srednjoj i ove godine imamo tu ''obavezu'', a ja bih to sve odbio
jer smatram da vakcinisanje služi zarad regulisanja broja stanovnika,:zima::zima::zima:pogotovo jer mislim da je Bosna plodno tlo za takve akcije...

A, ti ne voliš kad te pribroje....!?
 
Uopšte nemam predstavu šta bi to ''pribrojavanje'' trebalo značiti, ako nemaš šta pametno napisati-nemoj ništa; imaš 40 000 i samo pišeš gluparije kao najveći idiot.

- - - - - - - - - -

I to gluparije masnim slovima.
 
Je l' obavezna vakcinacija u srednjim školama?
Koje su posljedica zdravstvene ako neko ne želi da se vakciniše?
Maturant sam u srednjoj i ove godine imamo tu ''obavezu'', a ja bih to sve odbio
jer smatram da vakcinisanje služi zarad regulisanja broja stanovnika,:zima::zima::zima:pogotovo jer mislim da je Bosna plodno tlo za takve akcije...

Posledica nevakcinacije je povećana mogućnost da oboliš od bolesti protiv koje štiti ta vakcina. Koja je konkretno u pitanju?

P.S. Bosna je (poput Balkana uopšte) plodno tle za retardirane teorije zavere. Masovnom vakcinacijom su uspešno regulisali svetsku populaciju sa 2 milijarde u 50'tim do 7 milijarde danas.
 
Poslednja izmena:
Gde sam rekao da njegovo neprimanje vakcine strašno?
Nije rekao ni protiv čega treba da se vakciniše.

P.S.Ne sumnjam da, za razliku od mene, ti planiraš da ga umiriš baljezgarijama o mrtvim majkama i majmunskim virusima raka u vakcini :)
 
Bas sam citala juce, prekuced,,ne znam tacno,,, da ti tamo ameri ili sta su vec... otvoreno pricaju da su u vakcine ubacili viruse hiv a, raka i ne znam sta jos... i kazu da su milione ljudi sa tim preko vakcine zarazili,,, sto ne cudi u opste ovolike cudne bolesti i kod dece i sve to. O tome se pise, prica, i svako ko je normalan treba da se bori protiv te vakcinacije... i zato kazem ne treba da se niko primorava. To hoce da uniste covecanstvo,,( satanisti,,,svi ovi vladari iz senke,,,novi svetski poredak..) .... ne primaj je,,, reci jasno i glasno imas cak i 18 god,,, to je tvoje pravo..na kraju krajeva... srecno
a evoo i linkaaa
http://www.novi-svjetski-poredak.com/2013/09/01/bill-gates-pokusava-cijepiti-90-posto-svjetske-populacije-tko-ce-ostati-ziv-samo-pametni-ljudi/
covek stvoren za zlo!!!!
 
Poslednja izmena:
Bix, mislim da si isti link postavila i na drugoj temi o vakcinaciji. Da li stvarno misliš da neko ko uradi takav zločin posle to ispriča na javnom intervjuu i još se svi grupno smeju na tu temu?

Ne vidiš problem sa takvim ponašanjem? Doktori se grupno smeju pričajući o tome kako su zarazili milione dece virusom raka i raširili sidu po svetu?
Jel to nešto nešto o čemu bi pričali, pa još uz smejanje i zajebanciju?

Dajte ljudi, malo kritičkog razmišljanja nije toliko teško postići.
 
Naravno da sam bot, farmakomafija me dobro plaća da paranoičnim Srbima objašnjavam koliko smešno zvuče kada raskrinkavaju svetske zavere.

Ti si me provalio tako da kad se nekad nabodeš na zarđali ekser nemoj nikako da primiš tetanus vakcinu, dobićeš rak, sidu i autizam garantovano.
 
Jeftina fora s tetanusom. Mozes ti to i bolje.
P.s. nisam te provalio, nego si se sam provalio, apsolutnom logickom nekonzistencijom i providnim forama.

Ali, ja se i profesionalno bavim provaljivanjem prevaranata, tako da si ti bio laksi trening, na osnovu 2 posta.
 
Poslednja izmena:
Nemam nameru da se "nadmudrujem" s tobom na tom nivou, Aristotel je dobio dovoljno informacija da donese odluku.

Ako se i dalje dvoumi ima ovu temu gde može da se dalje informiše.

Ja ljude rangiram u razrede. Prema tome u koji ih razred svrstam, tako se i ophodim prema njima.

Tebe sam svrstao u onaj najniži(oni koji iznose isključive i naručene stavove za nečiji račun, odbacujući svaki razuman prigovor) pa je jedino ovaj nivo, nivo kojim održavam moralnu čistotu, jer ako bih se s tobom odnosio kao sa sebi ravnim, mogao bih se uprljati.

Drugo, sam si se upustio u polemiku sa mnom. Ja te spomenuo nisam niti si mi interesantan po bilo kom osnovu.
 
Vakcinacija je najpogodnija za spakovati neku rakčinu, sve ostalo je ''proces''.
Naravno da neću primiti. Toliko je oko mene ljudi koji su rođeni prije drugog sv. rata
i živi su i rade i ništa im ne fali...
Hvala svima na odgovorima.

- - - - - - - - - -

Ne ide mi u glavu da ovaj tip toliko brani vakcinisanje, mora imati neku korist da jebbe rak raka.
Pa ja bih odustao istog momenta od rasprave...
 
Aristotele sve najbolje. Ostani u zoni sumraka, tamo gde se osnovne stvari u vezi medicine, biologije, hemije, genetike ne razumeju ali se ZNA da nas truju vakcinama, chemtrailsima i GMO, da naučnici kriju jedno bar stotinak savršenih prirodnih lekova za svaku bolest a da se sve strogo čuvane masonske tajne lako raskrinkaju JuTub klipovima.

Tužno je da u doba najvećeg napretka nauke ljudi postaju sve gluplji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top