Vakcinacija protiv kovida - Srbija i svet (2)

Da li ćete primiti vakcinu?


  • Ukupno glasova
    115
Pa napisah već, tvoj problem što nisi razumeo tu rečenicu. Realno, nije bilo teško.
Kad smo već kod toga...
ti što su umrli od korone - uradjena je autopsija koja je to potvrdila?
Ili su ubijeni respiratorima i vakcinama (kao i svi ostali) pa proglašeni umrlim od korone (kao i svi ostali)?
Naravno, imena tih silnih mrtvaca iz tvoje okoline ostaju tajna.
 
Ma naravno da nisu umrli od korone, jer smrt od korone mora biti potvrđena autopsijom na barem 3 univerziteta iz različitih država, da se telo prošeta od Kine do Meksika da ne bi bilo ikakvih sumnji. Svaki put kad se to ne uradi znači da osoba zapravo nije umrla od korone nego je prevara.

Sa druge strane, da bi se dokazala "povreda" od vakcine potpuno je dovoljno da neka žena zaplače i to je dokaz da je od vakcine. Ma ne mora ni to, dovoljno je rekla kazala.
 
Ma naravno da nisu umrli od korone, jer smrt od korone mora biti potvrđena autopsijom na barem 3 univerziteta iz različitih država, da se telo prošeta od Kine do Meksika da ne bi bilo ikakvih sumnji. Svaki put kad se to ne uradi znači da osoba zapravo nije umrla od korone nego je prevara.
U stvarnosti je potpuno suprotno (pa ne znam na šta se žališ) - bez ikakvih obdukcija se ljudi proglašavaju umrlim od korone, čak i umrli od raka ili poginuli u saobraćajkama.
A da bi dokazao da je neko umro od vakcina - treba dvostruka obdukcija u sitna crevca, da je taj bio stoprocentno zdrav (iako se baš bolesnima savetovala vakcina), inače će krivac biti "pridružene bolesti".
U SAD je, od 350.000 umrlih posle primljene vakcine, samo njih 9 proglašeno zvanično umrlim od iste.
U Srbiji, naravno, nije umro apsolutno niko, čak nije bilo ni jačih reakcija na vakcine.
Sa druge strane, da bi se dokazala "povreda" od vakcine potpuno je dovoljno da neka žena zaplače i to je dokaz da je od vakcine. Ma ne mora ni to, dovoljno je rekla kazala.
Bilo bi lepo da je tako, ali u nekom svetu bez farmakomafije koja naredjuje svim vladama u svetu.
 
Zašto?
Ne mogu da shvatim da ne želite i dalje da poboljšavate svoj imunitet na ovu opasnu bolest.
da se ne ponavljam:

Nije to sreća nego normalan tok evolucije virusa. Od početka se znalo da će biti potrebno oko 2 godine da se divlji korona virus pripitomi, bilo je bitno da se što više smanji broj žrtava u međuvremenu. Prve godine maskama i izolacijom, druge godine vakcinama, od treće nadalje se štite samo rizične grupe. Sve ovo vreme to pišem.
 
da se ne ponavljam:
Nije to sreća nego normalan tok evolucije virusa. Od početka se znalo da će biti potrebno oko 2 godine da se divlji korona virus pripitomi, bilo je bitno da se što više smanji broj žrtava u međuvremenu. Prve godine maskama i izolacijom, druge godine vakcinama, od treće nadalje se štite samo rizične grupe. Sve ovo vreme to pišem.

Niti sam nosio masku, niti sam se izolovao, niti sam vakcinisan - kao ni tri miliona gradjana Srbije (oko polovine stanovništva).
Kako ste vas 50% uspeli da, poštujući "evolutivni tok virusa" - odradite sve navedeno (pripitomljavanje virusa i sve ostalo)?
Kod mene je i dalje divlji i čuvam ga u posebnoj, dobro zaštićenoj i ogradjenoj zoni.
 
Poslednja izmena:
Pa vi sami tvrdite da ima 2,6 miliona obolelih - čak ni svi vakcinisani nisu oboleli.
https://covid19.rs/
Registrovanih slučajeva, ne svih slučajeva.

Da bi neko bio registrovan on ode u ambulantu i uradi se test koji bude pozitivan. Često se jedna osoba iz porodice testira, a svi se zaraze. U kasnijim fazama su se testirali samo oni kojima je trebalo opravdanje za školu ili bolovanje.
 
Registrovanih slučajeva, ne svih slučajeva.
Da bi neko bio registrovan on ode u ambulantu i uradi se test koji bude pozitivan.
Meščini da sam tebe pitao nešto drugo...
Često se jedna osoba iz porodice testira, a svi se zaraze.
A dešavalo se i da se tri busterovana člana porodice zaraze, a četvrti koji uopšte nije vakcinisan - nije oboleo.
Čudna neka zarazna bolest...
U kasnijim fazama su se testirali samo oni kojima je trebalo opravdanje za školu ili bolovanje.
Testirali su se i oni koji od simptoma imaju samo nedostatak čula mirisa, bez ikakvih drugih zdravstvenih problema, pa su uredno upisani kao oboleli od korone.
Kao i mnogi umrli od raka ili poginuli u saobraćajkama, pa možda ipak brojka i nije tolika?
 
Meščini da sam tebe pitao nešto drugo...
Nalupao si se, nema potrebe da na to odgovaram.

A dešavalo se i da se tri busterovana člana porodice zaraze, a četvrti koji uopšte nije vakcinisan - nije oboleo.
Čudna neka zarazna bolest...
Nije čudna, naprotiv, ali nekom ko ne zna ništa je sve čudno pa to objašnjava zaverama.

Testirali su se i oni koji od simptoma imaju samo nedostatak čula mirisa, bez ikakvih drugih zdravstvenih problema, pa su uredno upisani kao oboleli od korone.
Zato što jesu oboleli od korone.

Kao i mnogi umrli od raka ili poginuli u saobraćajkama, pa možda ipak brojka i nije tolika?
Još lupetanja o zaverama.
 

Back
Top