Вакцинација = отрови!

Drzave evropske unije u kojima JE OBAVEZNA vakcinacija:

Bugarska



Ceska

Slovacka

Madjarska

Poljska

Rumunija

Slovenija

Malta

Italija





Drzave u kojima vakcinacija NIJE OBAVEZNA:

Nemacka

Holandija

Luxemburg

Velika Britanija

Danska

Irska

Grcka

Spanija

Portugalija

Austrija

Finska

Svedska

Norveska

Kipar

Estonija

Latvija

Litva

Svajcarska

:think::think:

I naravno obavezna je u Srbiji, Bosni, Makedoniji, Hrvatskoj, Crnoj gori..






http://www.glassrpske.com/novosti/v...kcine-testirali-na-bebama-u-BiH/lat/7964.html I opet sam nesto nasla o Euvax B vakcini.

Ali naravno sve je to magija i trece oko i svi roditelji cija su djeca obolila poslije vakcinisanja su u budale koje pricaju gluposti :confused:
 
Pa zato što onda dobiješ diletante tipa Miroljub Petrović (koji je doduše, stvarno završio rudarsko-geološki fax, al je osto dileja), pa onda Jovana Deretića, samozvanog akademika i da ih ne nabrajam dalje.
imaš dileja i to koliko hoćeš sa diplomom med. faksa i to najviše onih sa desetkama. što bi rekla moja komšika profesor medicinskog...uskoro će doći vreme da će biti sigurnije da se lečimo ili kod veterinara ili u nekim seoskim ambulantama
 
imaš dileja i to koliko hoćeš sa diplomom med. faksa i to najviše onih sa desetkama. što bi rekla moja komšika profesor medicinskog...uskoro će doći vreme da će biti sigurnije da se lečimo ili kod veterinara ili u nekim seoskim ambulantama

Ah, pavidi vako.. Nisam ja ljubitelj lekara. To je uglavnom banda amoralana i korumpirana, kao i sve u ovoj državi. Čast izuzecima.

Ovde je priča o nauci, a ne moralu pojedinca.
 
Ah, pavidi vako.. Nisam ja ljubitelj lekara. To je uglavnom banda amoralana i korumpirana, kao i sve u ovoj državi. Čast izuzecima.

Ovde je priča o nauci, a ne moralu pojedinca.
o kakvoj nauci mi pričamo kad s jedne strane imaš tu amoralnu bandu (tvoje reči :) ), s druge strane korumpiranu vlast koja bi i sopstveno doope dala da se uvuče isto takvim korumpiranim političarima EU i s treće strane farmako-mafiju koja ne bira sredstva da ostvari profit. da li stvarno veruješ da bi neki naučni rad koji potvrđuje ozbiljnu štetnost pojedinih vakcina ugledao svetlost dana? što ne može da se kupi parama, kupuje se velikim parama
nisam ja zagovornik neke sulude teorije da su vakcine same po sebi zlo...činjenica je da su pomogle da se iskorene mnoge bolesti. ali su veoma pogodne za razne mahinacije grupe ljudi kojoj je profit na prvom mestu
 
o kakvoj nauci mi pričamo kad s jedne strane imaš tu amoralnu bandu (tvoje reči :) ), s druge strane korumpiranu vlast koja bi i sopstveno doope dala da se uvuče isto takvim korumpiranim političarima EU i s treće strane farmako-mafiju koja ne bira sredstva da ostvari profit. da li stvarno veruješ da bi neki naučni rad koji potvrđuje ozbiljnu štetnost pojedinih vakcina ugledao svetlost dana? što ne može da se kupi parama, kupuje se velikim parama
nisam ja zagovornik neke sulude teorije da su vakcine same po sebi zlo...činjenica je da su pomogle da se iskorene mnoge bolesti. ali su veoma pogodne za razne mahinacije grupe ljudi kojoj je profit na prvom mestu

fale ti samo iluminati i reptili i svecka zavera... :)
 
fale ti samo iluminati i reptili i svecka zavera... :)
svecka ili ne, mi smo već imali jednu aferu sa novartisovim vakcinama a akteri umesto da legaju doživotni zatvor prodaju ovom narodu i dalje mooda za bubrege. pa nam uvedoše kao obaveznu gardasil vakcinu na koju je CDC-u stiglo za godinu dana preko 8.000 prijava o nuspojavama i za koju oni sami kažu da je u eksperimentalnoj fazi i da ne mogu da predvide sve neželjene efekte. al zato su naše umne glave sigurne da ih nema...ili ih nije briga
 
sad ce ti reci da izmisljas i trazice dokaz za nuspojave :roll:

- - - - - - - - - -

Drzave evropske unije u kojima JE OBAVEZNA vakcinacija:

Bugarska



Ceska

Slovacka

Madjarska

Poljska

Rumunija

Slovenija

Malta

Italija





Drzave u kojima vakcinacija NIJE OBAVEZNA:

Nemacka

Holandija

Luxemburg

Velika Britanija

Danska

Irska

Grcka

Spanija

Portugalija

Austrija

Finska

Svedska

Norveska

Kipar

Estonija

Latvija

Litva

Svajcarska

:think::think:

I naravno obavezna je u Srbiji, Bosni, Makedoniji, Hrvatskoj, Crnoj gori..






http://www.glassrpske.com/novosti/v...kcine-testirali-na-bebama-u-BiH/lat/7964.html I opet sam nesto nasla o Euvax B vakcini.

Ali naravno sve je to magija i trece oko i svi roditelji cija su djeca obolila poslije vakcinisanja su u budale koje pricaju gluposti :confused:

Kad budem imao decu preselicu se u jednu od drzava u kojoj nije obavezna vakcinacija za dete. Osim ukoliko nasa drzava do tada ne promeni odluku o obaveznoj vakcinaciji.
 
Nije nesto istina samo zato sto se u to veruje veoma dugo. Mnogi su dobijali Nobelove nagrade a njihove teorije se ucile na univerzitetima sirom sveta pa su oborene u jednom danu. Nisu ti roditelji idioti niti su te zemlje bez razloga ukinule obaveznu vakcinaciju i pored toga sto nema te istine koju naucnici uz dovoljno finansijskih sredstava ne mogu "dokazati". Osuditi svaku novu informaciju bez ispitivanja je glupost.
 
Drzave evropske unije u kojima JE OBAVEZNA vakcinacija:

Bugarska



Ceska

Slovacka

Madjarska

Poljska

Rumunija

Slovenija

Malta

Italija





Drzave u kojima vakcinacija NIJE OBAVEZNA:

Nemacka

Holandija

Luxemburg

Velika Britanija

Danska

Irska

Grcka

Spanija

Portugalija

Austrija

Finska

Svedska

Norveska

Kipar

Estonija

Latvija

Litva

Svajcarska

:think::think:

I naravno obavezna je u Srbiji, Bosni, Makedoniji, Hrvatskoj, Crnoj gori..






http://www.glassrpske.com/novosti/v...kcine-testirali-na-bebama-u-BiH/lat/7964.html I opet sam nesto nasla o Euvax B vakcini.

Ali naravno sve je to magija i trece oko i svi roditelji cija su djeca obolila poslije vakcinisanja su u budale koje pricaju gluposti :confused:
E pa nije to baš tako prosto.... Svaka država ima svoje zakone i svoje obavezne, preporučene i neobavezne vakcine. Lista izgleda ovako:

DAncona_tab1.jpg
 

Back
Top