Вакцинација = отрови!

Ja sam za neke vakcine ali ne i za toliki broj vakcina. Izmedju zauski i autizma radije cu izabrati zauske koje je i moj otac prelezao kao dijete pa je ziv i zdrav a licno znam za slucaj da je dijete poslije MMR vakcine postalo autisticno. Radi se o sestri moje bivse cimerke i dokazano je da je od vakcine, nasa drzava im je nudila odstetu koju oni nisu prihvatili vec su nastavili dalje da se bore, radi se o BiH. Slali su uzorke kose u Ameriku i jos neke nalate i analize su radjene i od njih su dobili potvrdu.
Isto tako zasto je potrebno vakcinisati bebu u porodlilistu protiv hepatitisa B i koje su sanse da se novorodjence zarazi a majka je duzna da donese nalaz da nema hepatitis B? Sta je sa svima nama koji nismo vakcinisani? Jel nam nesto fali, jel svi imamo hepatitis B, jel vlada epidemija ?

Evo sta na tu temu kaze jedan epidemiolog
 
Ja sam za neke vakcine ali ne i za toliki broj vakcina. Izmedju zauski i autizma radije cu izabrati zauske koje je i moj otac prelezao kao dijete pa je ziv i zdrav a licno znam za slucaj da je dijete poslije MMR vakcine postalo autisticno. Radi se o sestri moje bivse cimerke i dokazano je da je od vakcine, nasa drzava im je nudila odstetu koju oni nisu prihvatili vec su nastavili dalje da se bore, radi se o BiH. Slali su uzorke kose u Ameriku i jos neke nalate i analize su radjene i od njih su dobili potvrdu.
Isto tako zasto je potrebno vakcinisati bebu u porodlilistu protiv hepatitisa B i koje su sanse da se novorodjence zarazi a majka je duzna da donese nalaz da nema hepatitis B? Sta je sa svima nama koji nismo vakcinisani? Jel nam nesto fali, jel svi imamo hepatitis B, jel vlada epidemija ?

Evo sta na tu temu kaze jedan epidemiolog

Moj ćale je preležao Hep B. Osim hroničnog oštećenja jetre ovako je ok.
 

Ovo prvo, jel to neko hrvatsko Treće Oko?

Za drugi navod iz novosti, slažem se, ali nema nikavih detalja. Samo se sumnja na tu vakcinu. Čak i da jeste, uzrok može biti neki gentski poremećaj kod bebe, problem sa imunitetom itd...
 
Moje dete vakcinu videti nece,pa ne znam ni ja po cenu koje kazne....znam ljude,cije se dete bori sa autizmom,bas zbog vakcine.Proguglajte malo o "obaveznim" vakcinama kod nas,zapanjicete se u koliko zemalja su zabranjene i koliko je samo smrtnost dece povecana zbog njih.

Znam i ja pa mi rekose da lazem :neutral: Djete je bilo normalno, normalno se razvijalo za svoju dob i poslije vakcine doslo je do naglih promjena u ponasanju, prvo nisu znali sta se desava a na kraju su dobili dijagnozu autizam.
Na osnovu tih nalaza sto su radili u Americi saznali su da dijete ima veliku kolicinu olova u organizmu, ima probleme sa crevima i na posebnom je rezimu ishrane....nisam sa njom dugo u kontaktu ali nemam razloga da lazem i nudili su im 20 000 maraka odstete jer su priznali da je bilo nekih problema sa tim vakcinama, valjda je bilo jos slucajeva.

Da se razumijemo nisam ja ni za ni protiv sve ima svoje dobre i lose strane ali nije sva ta prica bas tako naivna.
Da se vratim na hepatitis B novorodjence se moze zaraziti preko majke a kao sto rekoh majka u trudnoci radi nalaz na hep. B a ostali nacini su putem krvi, nezasticenog sex odnosa, nesterilnog pribora za tetoviranje....a kada se djeca vakcinisu koliko mi je poznato zastita nije dozivotna nego do 12-te godine :think: I onda ima li stvarno potrebe davati te vakcine novorodjencetu? I da li vam je poznato koliku sumu novca je Bil Gejts ulozio u vakcine protiv hep. B.

I evo da ne bude da su nebuloze povezivati MMR i autizam ima jos mjesta na kojima se vodi polemika oo toga

 
Znam i ja pa mi rekose da lazem :neutral: Djete je bilo normalno, normalno se razvijalo za svoju dob i poslije vakcine doslo je do naglih promjena u ponasanju, prvo nisu znali sta se desava a na kraju su dobili dijagnozu autizam.
Na osnovu tih nalaza sto su radili u Americi saznali su da dijete ima veliku kolicinu olova u organizmu, ima probleme sa crevima i na posebnom je rezimu ishrane....nisam sa njom dugo u kontaktu ali nemam razloga da lazem i nudili su im 20 000 maraka odstete jer su priznali da je bilo nekih problema sa tim vakcinama, valjda je bilo jos slucajeva.

Da se razumijemo nisam ja ni za ni protiv sve ima svoje dobre i lose strane ali nije sva ta prica bas tako naivna.
Da se vratim na hepatitis B novorodjence se moze zaraziti preko majke a kao sto rekoh majka u trudnoci radi nalaz na hep. B a ostali nacini su putem krvi, nezasticenog sex odnosa, nesterilnog pribora za tetoviranje....a kada se djeca vakcinisu koliko mi je poznato zastita nije dozivotna nego do 12-te godine :think: I onda ima li stvarno potrebe davati te vakcine novorodjencetu? I da li vam je poznato koliku sumu novca je Bil Gejts ulozio u vakcine protiv hep. B.

I evo da ne bude da su nebuloze povezivati MMR i autizam ima jos mjesta na kojima se vodi polemika oo toga


1. Ne veruj svemu što vidiš na youtube-u. Svak budala može da okači šta oće.
2. To preko igala, nezaštićenog seksa i sl je vezano Hepatitis C. On je teško izlečiv i nema vakcine. Hep B se dobija od prljavih ruku. A deci su često prljave ruke.
3. Bio je jedan članak u naučnom časopisu koji je dovodio u vezu MMR i autizam, mada to nikad nije portvrđeno naknadnim istraživanjima. Smatra se da je uzrok povećanog broja autizma kod dece posledica kasnijeg stupanja u brak i rađanja dece u kasnijem životnom dobu.
 
Naravno da ne vjerujem svemu ali ipak meni je proradio crv sumnje ima previse slucajeva koji u vezu dovode vakcinu i autizam :confused:

A za hepatitis mislim da si ti pobrkao hep A i hep B

Hepatitis B možete dobiti kontaktom sa krvlju zaražene osobe, spermom, ili drugim telesnim tečnostima.

Hepatitis B možete dobiti:

tokom rođenja – od majke zaražene hepatitisom B
seksom sa zaraženom osobom
tetoviranjem ili pirsingom nesterilnim alatima koji su korišćeni kod zaraženih osoba
slučajnim ubodom na iglu koju je koristila zaražena osoba
korišćenjem brijača ili četkice za zube zaražene osobe
deljenjem iste igle za drogu sa zaraženom osobom
prilikom hirurških i stomatoloških intervencija nesterilisanim ili nedovoljno sterilisanim instrumentima


Hepatitis A se može dobiti u kontaktu sa stolicom zaražene osobe.

Hepatitis A možete dobiti ako:

konzumirate hranu koju je pripremila zaražena osoba koja nije oprala ruke nakon korišćenja toaleta
pijete zaraženu vodu ili konzumirate hranu opranu u zaraženoj vodi (npr. sveže salate)
stavite u usta prst ili bilo koji objekat koji je bio u dodiru sa stolicom zaražene osobe
imate bliži lični kontakt sa zaraženom osobom – putem seksa ili brigom o nekome ko je oboleo.

Preuzeto sa ovog sajta pa ako oni lazu lazem i ja http://www.hronos.rs/pitanja/najcesca-pitanja/o-hepatitisu-a.html
 
Poslednja izmena:
Naravno da ne vjerujem svemu ali ipak meni je proradio crv sumnje ima previse slucajeva koji u vezu dovode vakcinu i autizam :confused:

A za hepatitis mislim da si ti pobrkao hep A i hep B

Hepatitis B možete dobiti kontaktom sa krvlju zaražene osobe, spermom, ili drugim telesnim tečnostima.

Hepatitis B možete dobiti:

tokom rođenja – od majke zaražene hepatitisom B
seksom sa zaraženom osobom
tetoviranjem ili pirsingom nesterilnim alatima koji su korišćeni kod zaraženih osoba
slučajnim ubodom na iglu koju je koristila zaražena osoba
korišćenjem brijača ili četkice za zube zaražene osobe
deljenjem iste igle za drogu sa zaraženom osobom
prilikom hirurških i stomatoloških intervencija nesterilisanim ili nedovoljno sterilisanim instrumentima


Hepatitis A se može dobiti u kontaktu sa stolicom zaražene osobe.

Hepatitis A možete dobiti ako:

konzumirate hranu koju je pripremila zaražena osoba koja nije oprala ruke nakon korišćenja toaleta
pijete zaraženu vodu ili konzumirate hranu opranu u zaraženoj vodi (npr. sveže salate)
stavite u usta prst ili bilo koji objekat koji je bio u dodiru sa stolicom zaražene osobe
imate bliži lični kontakt sa zaraženom osobom – putem seksa ili brigom o nekome ko je oboleo.

Preuzeto sa ovog sajta pa ako oni lazu lazem i ja http://www.hronos.rs/pitanja/najcesca-pitanja/o-hepatitisu-a.html

Vid vako. Moj ćale je Hep B imao kao klinac. Nije se drogirao, bio je mali da ima seks, nije brijao bradu. Imao je 10ak godina. 3 meseca u bolnici i godinu dana stroge dijete.

- - - - - - - - - -

au paganko ala si ti naivan...ajde sad kazi i meni da izmisljam - zena koja je bila nacelnica jedne klinike u nemackoj nam je pricala da su operisali zdrave materice da bi uzeli pare od osiguranja

Srećo, to se ove prostonarodno, kriminal. I kažnjivo je po zakonu.

Inače sam jako naivan. Veoma. :aha:
 
Vid vako. Moj ćale je Hep B imao kao klinac. Nije se drogirao, bio je mali da ima seks, nije brijao bradu. Imao je 10ak godina. 3 meseca u bolnici i godinu dana stroge dijete.

- - - - - - - - - -



Srećo, to se ove prostonarodno, kriminal. I kažnjivo je po zakonu.

Inače sam jako naivan. Veoma. :aha:
to ne može onda biti hepatitis b negp a. i ja sam ga imao sa nekih desetak godina i otprilike toliko mi trajao oporavak
 
Kao sto su ti vec rekli, ne dokazuje se tako nesto na sudu nego u razlicitim medicinskim istrazivanjima. U takvim istrazivanjima, a bilo ih je, tako nesto nikad nije dokazano.

------

Sto se tice ove price oko hep A i B: Paganko, i ja moram da kazem da mislim da si ih pomesao. B se ne dobija tako.



Opet ti bez ikakvih dokaza da potkrepe tvoje budalaste tvrdnje?

Valjda B i C, a ne A i B... Drugo, on jeste imao B kad je bio klinac. Tako da... Znam i da se A prenosi na sličan način, bila je ona epidemija pre par godina.

No nebitno za ovu priču...
-----------------------------

Opet ostaje pitanje, vakcinisati dete od Hep B tipa pa rizikovati eventualne komplikacije, ili ne pa rizikovati eventualni rak jetre ili cirozu koji umeju da se jave kao posledica zaraze...
 
Poslednja izmena:
Ja ne mogu da verujem kakve sam gluposti pročitao ovde... a slučajno otvorim ovu temu. Po struci sam lekar, primio sam vakcine koje je trebalo, i sva moja deca. Imao sam prilike da vidim kako ljudi umiru od #svinjskog gripa# svojevremeno, kada je intenzivna nega gde radim bila puna takvih ljudi za koje su disale mašine, kojima su pluća na snimcima bila potpuno # bela # . Sramota. Na kraju šta očekivati od naroda kome je najveći neprijatelj promaja (strujanje vazduha u zatvorenom prostoru, to isto na otvorenom se zove vetar, i sasvim je bezopasan) i pomračenje sunca. Primitivizam koji sam pročitao ovde je zapanjujuć
 
Ja ne mogu da verujem kakve sam gluposti pročitao ovde... a slučajno otvorim ovu temu. Po struci sam lekar, primio sam vakcine koje je trebalo, i sva moja deca. Imao sam prilike da vidim kako ljudi umiru od #svinjskog gripa# svojevremeno, kada je intenzivna nega gde radim bila puna takvih ljudi za koje su disale mašine, kojima su pluća na snimcima bila potpuno # bela # . Sramota. Na kraju šta očekivati od naroda kome je najveći neprijatelj promaja (strujanje vazduha u zatvorenom prostoru, to isto na otvorenom se zove vetar, i sasvim je bezopasan) i pomračenje sunca. Primitivizam koji sam pročitao ovde je zapanjujuć

pa svašta raste u božijoj bašti. Za H1N1 jeste bilo opasno, ali mediji su napravili frku neviđenu, naravno radi svog profita. Dokaz više da je sloboda medija bullshit i da masa ne zna šta je dobro za nju. Sreća pa je sve bilo realtivno skromnih razmera.
 
Ja ne mogu da verujem kakve sam gluposti pročitao ovde... a slučajno otvorim ovu temu. Po struci sam lekar, primio sam vakcine koje je trebalo, i sva moja deca. Imao sam prilike da vidim kako ljudi umiru od #svinjskog gripa# svojevremeno, kada je intenzivna nega gde radim bila puna takvih ljudi za koje su disale mašine, kojima su pluća na snimcima bila potpuno # bela # . Sramota. Na kraju šta očekivati od naroda kome je najveći neprijatelj promaja (strujanje vazduha u zatvorenom prostoru, to isto na otvorenom se zove vetar, i sasvim je bezopasan) i pomračenje sunca. Primitivizam koji sam pročitao ovde je zapanjujuć

А ово што си ти написао није глупост?

О чему ти причаш, од свињског грипа су на интензивној завршили хронични болесници и старци, као и од сваког грипа.

Ја разумем да мораш да штитиш свој посао и да га оправдаваш, али не треба претеривати.

И не дижите више панику, доста нам је и шапа, и свињског грипа, и птичјег грипа и осталих глупости које се пусте из лабораторије свако мало да би неко зарадио још неку кинту.
 
Ja ne mogu da verujem kakve sam gluposti pročitao ovde... a slučajno otvorim ovu temu. Po struci sam lekar, primio sam vakcine koje je trebalo, i sva moja deca. Imao sam prilike da vidim kako ljudi umiru od #svinjskog gripa# svojevremeno, kada je intenzivna nega gde radim bila puna takvih ljudi za koje su disale mašine, kojima su pluća na snimcima bila potpuno # bela # . Sramota. Na kraju šta očekivati od naroda kome je najveći neprijatelj promaja (strujanje vazduha u zatvorenom prostoru, to isto na otvorenom se zove vetar, i sasvim je bezopasan) i pomračenje sunca. Primitivizam koji sam pročitao ovde je zapanjujuć
Нпр кад с утакмице или тренинга мокар од зноја уђеш у свлачионицу где постоји споменута промаја и сутрадан се пробудиш полуукочен због болова у мишићима врата и плећке.
Да сам пакостан рекао бих ти да имаш струјање ваздуха између ушију.
 

Back
Top