VAGA

Pitam se dali postiji i jedna zenska VAga na planeti,da ne valja :D

Ovdje obavezno smanjim ton,i gledam samo :D


Al kako je ljubomorno gledaju ove ko fol manekenke,starija od njih 15tak godina,ali dzaba im sve :D
 
Pitam se dali postiji i jedna zenska VAga na planeti,da ne valja :D

Ovdje obavezno smanjim ton,i gledam samo :D


Al kako je ljubomorno gledaju ove ko fol manekenke,starija od njih 15tak godina,ali dzaba im sve :D

Danas mi bila u gostima lepa devojka, 25 godina. Gledao sam joj kada ce se udati. Vaga, telo izvajano. Nisam do sada video zensku vagu a da nije zgodna. Najvise sponzorki je od ovog znaka, slede ih device.
 
Danas mi bila u gostima lepa devojka, 25 godina. Gledao sam joj kada ce se udati. Vaga, telo izvajano. Nisam do sada video zensku vagu a da nije zgodna. Najvise sponzorki je od ovog znaka, slede ih device.

DA,nema privlacnijih zena od njih,a nisu sponzoruse koliko su "dobre" :D,pa ih napadaju imucni muskarci,one prije svega ne podnose samocu,partnerski zivot igra najvazniju ulogu u njihovom zivotu ;)
 
Pa nisi od njih (vaga) koliko se secam.Mora da nesto mnogo volis zenske vage! : )

- - - - - - - - - -

Ja gotivim tu tetu sa tvog avatara,tako da moze da bude sta hoce u horoskopu.
 
Pa zato i rekoh znam da je kantarce..planetarne detalje ne bih znao,osim eto,znam da je generacija sa mojom kevom,sta da se kaze osim ljubim ruke gospodjo.
 
Heh, od moje keve je starija funf jaren.
Ma kakav Kantar, ona je Lavica bre. Tri lične planete u Lavu ima, sad kontam.
Svakako vrh kombinacija (Vaga/Lav).
 

Back
Top