Uzas: "Srem Hrvatskoj"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Као што је некада Секула Дрљевић саслуживао усташама у Загребу, сад и Чанак то ради слично са Кострешом под руку. Није чудно што Костреша у НС зову малим усташом.:roll:
 
Da nije Voja sam sebi mozda slomio kicmu? Kolko dobi njegov kandidat na izborima? Dal ce na sledecim da predje cenzus?

Воја је Србији сломио кичму.
Политиканство може једанпут да прође, али сталним политикантским потезима ниже категорије, Воја је уништио ДСС, изгубио свако зрно кредибилитета.
Лично, сумњам да ће да на парламентарним изборима ако изађе сам ДСС да пређе цензус...
 
aj videces... pobedjuje boki.... inace lepo peva covek, mozda kad bi i toma zapevao..... ko zna.

Како је то "лепо" кад тепаш ономе који је уништио Српску војску, Тадић је пљунуо на братуначке Српске жртве и отишао да се поклони онима који су братуначким жртвама секли главе.

Тадић је говорио о спречавању криминала. Србија никад није имала више дроге, белог робља, убистава него под тадићем, а нисмо у рату.

У Србији са тадићем као председник, судство ради на тарифи.
 
Како је то "лепо" кад тепаш ономе који је уништио Српску војску, Тадић је пљунуо на братуначке Српске жртве и отишао да се поклони онима који су братуначким жртвама секли главе.

Тадић је говорио о спречавању криминала. Србија никад није имала више дроге, белог робља, убистава него под тадићем, а нисмо у рату.

У Србији са тадићем као председник, судство ради на тарифи.

Чути, бре то му је коалициони пртнер, увредићеш Марлона:)
 
opet ququ lele... nisam verovao da će i radikali da lelechu na njega :lol: pa ako on sam hebe dve najache patije u srbiji onda realno gledajuci te partije su nula kad vas jedan chovek razbija ko sanske koze... ili mozda ima nadnaravne moci...okultne ybt. :lol:
 
opet ququ lele... nisam verovao da će i radikali da lelechu na njega :lol: pa ako on sam hebe dve najache patije u srbiji onda realno gledajuci te partije su nula kad vas jedan chovek razbija ko sanske koze... ili mozda ima nadnaravne moci...okultne ybt. :lol:


Al kakve sve to veze ima sa time sto je Kostunica u koaliciji sa covekom koji podrzava Nenada Canka?
 
opet ququ lele... nisam verovao da će i radikali da lelechu na njega :lol: pa ako on sam hebe dve najache patije u srbiji onda realno gledajuci te partije su nula kad vas jedan chovek razbija ko sanske koze... ili mozda ima nadnaravne moci...okultne ybt. :lol:

Ма јок бре:)
Ако Воја буде добар, Боки ће да га постави за личног саветника када сведе Србију на Београдски пашалук:)

Црну Гору су средили, сада ће Косово, а ево... видим и Срем...или СрИЈем...:)
 
Ма јок бре:)
Ако Воја буде добар, Боки ће да га постави за личног саветника када сведе Србију на Београдски пашалук:)

Црну Гору су средили, сада ће Косово, а ево... видим и Срем...или СрИЈем...:)

boki ne moze da postavi ni dve nacrtane ovce bez da mu ovaj ne kaze... da malo poznajes pozoriste shvatio bi da je los palanacki glumac....
 
Ja pitam tebe. O svemu si pricao samo ne o ovoj temi. Sta ti imas da kazes o toj crvenoj niti Kostunica-Tadic-Canak. Koliko vidim ova druga dvojica su sve jaci a ovaj prvi sve slabiji.

kakva bre linija...:) vis da vas zavlachi bre onako radikalski...:) srem ima da ostane u srbiji kao i kosovo... ako pocnu sranja bice krvi.... samo budala moze da misli da ce da sedi vojska i da gleda.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top