uzas sa tv-a

Truditi se da od nase dece ne napravimo takve monstrume. Sto se tice ovih vec postojecih, RAD i neka obaveza, ne bi imali vremena za takve bolesne misli.
Ranije sam razmisljala da treba razumevanja i saosecanja, naravno i to, ali oni to nazalost ne razumeju, oni ne znaju sta je to jer i sami ne bi radili takve strahote.
 
Protiv sam da se takve price objavljuju toliko javno, jer sve te detaljne price donekle podsticu te bolesne umove. Ako je voditelj to prvo otkrio, trebalo je odmah da to prijavi i da se prica objavi samo u vidu vesti.
 
Мени пун крац идиота који ни о чему не знају да сниме док. филм осим о затворима и малолетничким домовима. Наравно да ће телевизија да вас плаши, а ви ћете да размишљате и бићете потресени, док дебилчине попуњавају рупе у програму, а кретени од аутора добијају тантијеме. Држава је супер, само нам, ето, затвори и неки тамо људи, жена и деца са маргине сметају да будемо "демократија", а несвесно мирите се са чињеницом да постоје људи којима је горе него вама..
 
dok vi tako sokirani i potreseni pricate koliko je svet poludeo,taj mali ko zna sta sada radi...treba da imate u vidu da su pre te epizode govorili o nacinu kako penzioneri opipavaju hleb u samoposlugama,kasnije opisivali dan jednog lenjivca u Srbiji,pa zatim kako preziveti u Helsinkiju bez imalo para itd...sve ovo je snimano pre oko dve godine...
 
Fency_Killer:
dok vi tako sokirani i potreseni pricate koliko je svet poludeo,taj mali ko zna sta sada radi...treba da imate u vidu da su pre te epizode govorili o nacinu kako penzioneri opipavaju hleb u samoposlugama,kasnije opisivali dan jednog lenjivca u Srbiji,pa zatim kako preziveti u Helsinkiju bez imalo para itd...sve ovo je snimano pre oko dve godine...
Pa u tome i jeste problem.Ako je tako nesto radio pre dve godine,mogu samo da pretpostavim sta danas radi.Ipak mislim da je to trebalo sankcionisati i ako je maloletan i da su trebali biti kaznjeni ljudi koji su to snimali.A volela bih da su reagovali i ljudi (politicari pre svega)koji non-stop osudjuju b92 kao televiziju koja je protiv srpskog naroda.Volela bih da su osim na politiku obratili paznju i na ovo.Ovo je ipak vaznije od toga koliko je koja stranka zastupljena na toj televiziji sto im inace naj vise smeta.
 
Ne znam cemu cudjenje,...ovo je postalo svakodnevna praxa...
Pre jedno nedelju danas je isto doslo do skandala u Ns-u kada su klinci iz neke skole uvatili nekom malog, pretukli ga i sve to snimali kamerom i onda pustili na internet...
Bolesno drustvo, bolesni ljudi, bolesni mozgovi.
Zakljucak ne radjajte decu....da im ne upropastite zivot...
 

Back
Top