Uticaj foruma na vas

Breaking:
Jao ne mogu da ti opishem koliko mi je malo stalo do ljudi uopshte, a kamoli virtualnih, nekako uvek zaboravim da ste vi ljudi stvarni.
............
chak sam pocheo i da mrzim kada mi neko napishe neshto lepo, odmah posmislim: 'shta li ovaj oche od mene?'

kako da smo mi ljudi
valjda si i ti ljud kao i mi
ja obozavam kad imam s'kim da se cerekam ovde
pa zato sam ovde
retko kada imam stresne situacije u zivotu i nema razlog ovde da se istresam na narodu

hm
cak i mrzis da ti neko nesto lepo kaze
pa zar je tvoj post ruzan da na njega [evo ja] ruzno odgovaram..........:D
 
PLESsitnihDEMONA:
Bobo,tema ti je vrlo posecenja zbog mog bloga. :D:D:D
A opet tvoja tema je zasluzna za samu posecenost mog bloga.
Eto kako forum utice na sve nas. Zar to nije divno? Ajmo svi da pevamo?! :D:D

Vodimo ljubav,a ne rat! :lol: :lol:

hahahahaha Ples ja sam znala da te treba samo koristiti u one svrhe
nikada ne podbacis.............:D :oops:
 
Utiče na mene da skupljam sličke... Ovakve...

funpiss.jpg
 
bobba:
[font=Tahoma, Helvetica]Dali ste do sada osijetili da vam prisustvo jednog avatara ili imena cini zadovoljstvo i
daje podstrek da ostanete na forumu sto duze, da bi mogli sa tom osobom podjeliti svoje misli i osjecanja kroz ovakav vid komunikacije.
[/font]

E kod mene je baš ovako bilo (dok još nikoga nisam upoznala), kada vidim da ono zeleno svetalce svetli :-D ispod jednog određenog avatara, istopim se skroz. :-D
 
zelenooka:
E kod mene je baš ovako bilo (dok još nikoga nisam upoznala), kada vidim da ono zeleno svetalce svetli :-D ispod jednog određenog avatara, istopim se skroz. :-D

hehe pa ti si pametnica
ja cak to nisam ni videla do pre 2 meseca
jebga glupaca BILA sad sam kao malo pametnija ;)

ali da znas da sam nekako kao i ti, kad sa nekim lepo pisem ja se rastopim

........................zeMSKa priroda valjda :D
 
Pocelo je tako sto sam slucajno naletela na jedan od podforuma vise ne znam ni koji je bio i istog trenutka procitavsi neke postove toliko se smejala da sam morala i sledeceg dana da posetim forum. I tako svakog dana a onda sam se uclanila jer sam shvatila da ovakav vid komunikacije moze da bude ne samo zabavan, vec i poucan.
Forum definitivno ima pozitivan uticaj na mene. Nadam se da je tako kod vecine.......
 
PLESsitnihDEMONA:
He he he...moj nastup uzivo i ovde gotovo da se i ne razlikuje.
Ko me zna moze da potvrdi.
:D:D

Ni moj, samo kad se malo opustim.Na primer, posle 10 minuta poznanstva. :D Medjutim, oni koji me znaju u prisustvu mame i tate, navikli su da budem uctiva kao sto sam nekad bila, pa sad kad me me cuju shize. :D "Sta napravi Beograd od devojke", neki od njih tako rezonuju.
Naravno, i sve u skladu sa sagovornikom, ako je posao u pitanju tu sam ozbiljna samo tako.
 

Back
Top