Uterivanje u red

Struja:
Bice zenskog pola se pre svega ne naziva zenka.
To je naziv primenljiv na ostale zivotinjske vrste,ali ne za coveka.
Drugo, nisam procitala tekst i ne pada mi na pamet,ali sam morala da odreagujem na rec.
Da si mi blizu glavu bih ti razbila.
Nadam se da i dalje neces imati tu srecnu mogucnost da upoznas neku normalnu devojku da je ne bi unakazio i otrovao.
Sve u svemu molim te,za dobrobit civilizacije, da i dalje ne izlazis medju ljude.

Pa baš kad si se namestila, da pitamo auditorijum.
Treba li ovoj devojci uterivanje u red?
RADI DOBROBITI CIVILIZACIJE.
 
:confused: ...uvjek jedno te isto...mogu da navijem sat....uvijek otprilike isto traje dok tema ne ode u onu stvar...uvijek se sve svede na vrijedanje i prepucavanje....zanima me samo odakle tolika ogorcenost kod pojedinih forumasa...bas sam pogrijesila sto ne zavrsih psihologiju do kraja...imala bih na ovom forumu pacijenata koliko ti srce zeli....a u drugu ruku kada bolje razmislim..to je valjda tako svuda...postalo je moderno biti pomalo blesav...bolje se uklapas u masu....
 
otkacena slavonka:
:confused: ...uvjek jedno te isto...mogu da navijem sat....uvijek otprilike isto traje dok tema ne ode u onu stvar...uvijek se sve svede na vrijedanje i prepucavanje....zanima me samo odakle tolika ogorcenost kod pojedinih forumasa...bas sam pogrijesila sto ne zavrsih psihologiju do kraja...imala bih na ovom forumu pacijenata koliko ti srce zeli....a u drugu ruku kada bolje razmislim..to je valjda tako svuda...postalo je moderno biti pomalo blesav...bolje se uklapas u masu....

uvjek uvjek:) e da si zavrsila mozda bi nekog mogla i zayebati:)
 
chika_doktor:
uvjek uvjek:) e da si zavrsila mozda bi nekog mogla i zayebati:)

kao prvo ...jednom sam napisala uvjek a jednom uvijek...znaci jednom tocno jednom ne...sta zakljucujemo iz toga....ljepo moje pametno....desilo se u brzini...a sta sam ja zavrsila ili ne nije tvoja briga...vidim da me samo proganjas i kacis se...ti si valjda od onih koji su curice vukli za kecke da im pokazu kako im se svidaju....neka neka te...tebe mogu da analiziram i sa ekonomskim fakultetom...ne trebam psihologiju... :wink:
 
p.s. a da mozes i dalje da se lozis...vidi i knjizevnost sam studirala...i to dvije godine..a ne znam da napisem ...uvijek...eto sada mozes i na to da kenjas malo...cek sta jos....da imam male sise...eto ti jos materijala...ajd par viceva sada na moj racun...primitivni stvore...
 
otkacena slavonka:
kao prvo ...jednom sam napisala uvjek a jednom uvijek...znaci jednom tocno jednom ne...sta zakljucujemo iz toga....ljepo moje pametno....desilo se u brzini...a sta sam ja zavrsila ili ne nije tvoja briga...vidim da me samo proganjas i kacis se...ti si valjda od onih koji su curice vukli za kecke da im pokazu kako im se svidaju....neka neka te...tebe mogu da analiziram i sa ekonomskim fakultetom...ne trebam psihologiju... :wink:

Auuuu ovo je gadno to mačak !!!!!!!!!!!! 8) 8) 8)
 
otkacena slavonka:
p.s. a da mozes i dalje da se lozis...vidi i knjizevnost sam studirala...i to dvije godine..a ne znam da napisem ...uvijek...eto sada mozes i na to da kenjas malo...cek sta jos....da imam male sise...eto ti jos materijala...ajd par viceva sada na moj racun...primitivni stvore...


Ej pa sad sam se i ja napalio!!! :? :? :? :?
 
Tuzni_patak:
To tebe zadovoljava.
Počujmo glas naroda

Treba li ovoj devojci uterivanje u red?
RADI DOBROBITI CIVILIZACIJE.

narod se javlja...:D
tebe treba u tor.i zatvoriti..zauvek
e takvi kao ti su najgori..oni koji pomazu, vaspitavaju, i uteruju u red punoletne partnerke..koji se dive emacipovanim talijankama, ali im je balkan u dusi i srcu pa svoje zene, sa kojima su rasli i zive zivot, i dalje zovu zenkama..
da imas gram pameti i duse ove zene koju si prozvao, ne bi postavljao debilna pitanja...
ali, opet..tebi je sa tim rascepom najteze..kako ces ti ikad ikog voleti..jadni patak
 
otkacena slavonka:
kao prvo ...jednom sam napisala uvjek a jednom uvijek...znaci jednom tocno jednom ne...sta zakljucujemo iz toga....ljepo moje pametno....desilo se u brzini...a sta sam ja zavrsila ili ne nije tvoja briga...vidim da me samo proganjas i kacis se...ti si valjda od onih koji su curice vukli za kecke da im pokazu kako im se svidaju....neka neka te...tebe mogu da analiziram i sa ekonomskim fakultetom...ne trebam psihologiju... :wink:


e legendo a gdje si zavrsila ekonomiju? jel u belom manastiru? :)
 

Back
Top