USTAJEMO RANO ZA POSAO

hm... malopre sam se probudila... a lepo legla u 9 sa detetom, reko ajde jednu noc ranije da legnem...kad ocesh...:roll:
e, da... drugo je pitanje kako cu sutra da se probudim... u 7... verovatno ce kolega morati da me nazove... inache, na alarm na fonu ne reagujem, ali uopshte... onaj na satu isto tako... uzas... uzasno se teshko budim a mogu da ne spavam po par dana...
 
kod mene su aktuelna tri nacina budjenja(vazi samo kad idem u skolu pre podne)
1. mama i tata se posvadjaju ujutro(ponekad baba i tata) pa me probude
2.baba me budi u 7 i 15 tako sto udje u sobu i govori: ajde vas dve lenstine u skolu
3. ako me bas niko ne probudi do pola osam ulazi cale i svojim gromkim glasom krene da peva(i da svira imaginarne gusle) i tako se probudim

kad idem posle podne a i vikendom budim se oko 9-10 i to sama jer ne mogu dugo da spavam
a kad je raspust onda spavam koliko ocu i kako ocu i niko me ne budi
 
budi me alarm na mobilnom....glasan je, ali obichno treba da zvoni barem minutu da bi me uopshte probudio ..i jaaaako se teshko budim :/...
mnogo puta mi se desilo da ugasim alarm, i nastavim da spavam ((:..
a ono shto nikad ne propushtam je izlezhavanje u krevetu.....ne mogu bez toga...(:
 
Kada imam predavanja to su prave muke, odvucem se do faxa i tamo nastavim da spavam...

Najteze mi je da se probudim vikendom kada imam probe sa bendom (uvek u 10 sati ujutru pocinju) a petkom naravno zaginem u pivnici...i ujutru moram najkasnije da se probudim u pola 8 da bi mi glas bio normalan do 10, popijem kafu BEZ cigarete jer obicno noc pre toga ispusim celo paklo... znate kako kazu "glas se uvek budi kasnije"...i tako mamuran dodjem na probu gde sve tresti i puca...ljudi se prosto pitaju kako sam ostao ziv dosada :D
 
Budim se lagano, oko 9... ne lezem nikada preterano kasno i potrebno mi je malo sati sna, oko 6 da bih se osecala odmornom. Iz kreveta trcim u kupatilo, pa onda tusiranje i ... jutarnji ritual.. inace nikad se ne budim 15 min pre neceg, nego po 2h pre, makar i u 6. Ne volim da ujutru jurcam i zirim.. nekad se budim i uz muziku, koju pustam cim otvorim oci... naravno, posle svega... nesic...:heart:
 
Jako teško ustajem,prvo mi zvoni mobilni u 5 i 20,i ja isključim alarm i samo nastavim da spavam i onda negde oko šest ustanem, nije ni čudo kada ne ležem pre jedan. Ali i kada legnem oko 10-11 isto se događa.
 
jao ova tema me je setila na onu radio emisiju "budjenje",jel je neko mozda slusa?Obozavam ih! I gorica i dragan su ludi skroz...
a sto se tice budjenja, probudi me "WOW,I FEEL GOOD,tanananana..." na telefonu kao alarm i onda onako pospana puzim do wc-a i dok se istusiram, vec sam budna i tako svaki dan (osim subotom).
 
Axa....pa budim se veeeoma teshko,pre deset nikako...neki piju kafu(mrziiiim jeee) neki popushe cigaru(bljaaaaaak) e ja ustanem kad vidim da pochinje ona serija rbd...onda doruchkujem...popijem chokoladno mleko,pa onda banana..nema zdrav pochetak dana..!
 
Ma tesko je i kad se mora i kad se ne mora. A tesko i onom ko me probudi a da pre toga nije skuvao kafu :mad: Mada ne znam sta je gore, kad me neko probudi ili kad se sama budim,onda mogu samo da besnim na samu sebe... Bar dok ne skuvam kafu, pojedem kasicicu meda, popijem gutljaj vode i zapalim prvu jutarnju. Prvu kafu obavezno pijem u tisini... Ne dao bog da me neko nesto pita dok nisam iskapila bar pola soljice... Posle toga mozda i prozborim neku...
 
pa onako... sat mi zvoni u 10 do 7, ja ustajem u 7, sednem pored neke petji ili se naslonim na radijator da se zagrejem, treba mi najmanje 40 minuta da se spremim za shkolu i kretjem u shkolu oko 5 do 8...
a vikendom najduzhe do 10... jednom u zhivotu sam spavala do 12, to je bio dan posle nove godine...
 

Back
Top