Uskoro pocinje novi rat sa Siptarima

СРБ:
Или се ја варам или је ова тема плагијат теме са анкетом "Нови рат на Балкану?" коју је поставио СРБ то јест ја, са анализом и могућим развојем догађаја. :confused:
ja bi ga tuzio... ali posto u toj "nedojdiji" nista ne funkcionise, ti nemoj da gubis vreme...
 
Torrente-BG:
Ma slusam onog majmuna Protica sta prosipa vec par dana po raznoraznim televizijama.
Kao jbg V.Britanija ,Spanija,Portugal... su se odrekli svojih kolonija pa zasto bi i za Srbiju bilo strasno da se odrekne KiM. Zamislite tu pricu jednog kvazi istoricara.Pa jel V.Britanija nastala u Indiji ili Spanija u Peruu ili Portugal u Angoli.Pa Srbija vise ima pravo na KiM nego na Sumadiju.

Jooooj, kud me podseti! Gledao sam tog fanatika, neopevano, neopevano... Istoričar, moj do mojega.
 
sumpor:
Analiticar je Albanac - to je vise nego ocigledno. Ikona koju je nasao na google-u je cinizam. Hrvatski akcenat je znak da voluntira za Vetona Suroija. Jeftin defitizam. Ima ovakvih koliko ocete na forumima.
Sto se tice teme.
Ulozila, ne ulozila veto Rusija, Albanci ce napasti Mitrovicu. Posle marta 2004 Nato je obecao Tadicu da ce braniti Srbe na Kosovu. Pitanje je da li ce se NATO komfrotirati sa Albancima? Ja neznam, jer su i oni upali u ove glupe situacije. Ali sam siguran da ako Srbe ne odbrani KFOR da ce Srpska vojska (ma kakva bila) umarsirati na Kosovu. Nazalost, bice proterivanja, ciscenja i ubijanja. A ni Albanci valjda ne ocekuju da im dele bombone posle svega.
Napominjem da sam laik- ovu su samo neke moje prognoze


Ha, ha, sada sam postao i Albanac.....Pa odlucite se vec jednom sta sam... 8-)
A sto se tice Srpske vojske, ona ce sigurno marsirati ali samo onim prostorima koji nakom aprilske sednice Saveta UN budu pod njenom vlascu....Ko zna, mozda je to i Pristina.... :lol:
Jedno znam....niko norman nece vise krvariti da bi u svojoj drzavi zadrzalo 2 miliona Albanaca koji bi blokirali svojim ucescem u vladi njeno postojanje i doveli do stanja u kome je trenutno BJR Makedonija
 
Enfroz2891.:
Primenicemo "Bljesak&Oluja"scenario,kad se stvore uslovi.
Vi Hrvati valjda taj scenario zdushno podrzavate.


Bljesak i Oluja nisu bili planirani radi likvidacije Srba u Hrvatskoj nego radi povratka teritorija, koje su odvajkada bili u sklopu Hrvatske i koji su sastavni dio nekadasnje SR Hrvatske.... To je princip nepovredljivosti republickih granica, koji bi vazio i za Srbiju da Milosevic nije cinio to sto je cinio.... :shock:
 
@Analitichar,
:lol:
Ma nemoj...pa meni nije jasna jedna stvar....kako tu da su Srbi iz Krajine mirno i na apel svojih lidera samoinicijativno odluchili da se svi pokupe pred Hrvatskom vojskom,a kad je ista situacija u pitanju na Kosovu za vreme NATO bombardovanja,onda je to zli Miloshevic koji proteruje Albance?:lol:Pa otkud ti znash da mozda i Albanci nisu bezali pred bombardovanjem i sukobom OVK i nashe vojske?
Odluchi se choveche u vezi kriterijuma.Meni je malo verovatno da je slika tako retardirano crno-bela.Za sve je kriv zli Miloshevic a sve ostalo loshe protiv Srpskog naroda samo je posledica njegovog delovanja...ma pazi da neko normalan u to ne poveruje.:lol:Ta tvoja argumentacija za Krajinu identichno moze da se primeni i za Kosovo,mozda i vishe jer Krajina nije bombardovana svakodnevno kao Kosovo i intenzitet boorbi je bio manji.
 
analiticar:
Bljesak i Oluja nisu bili planirani radi likvidacije Srba u Hrvatskoj nego radi povratka teritorija, koje su odvajkada bili u sklopu Hrvatske i koji su sastavni dio nekadasnje SR Hrvatske.... To je princip nepovredljivosti republickih granica, koji bi vazio i za Srbiju da Milosevic nije cinio to sto je cinio.... :shock:

Ha, pa ti si Slovenac... :D Šalim se, ujka si ti, provalio si se.
 
Enfroz2891.:
@Analitichar,
:lol:
Ma nemoj...pa meni nije jasna jedna stvar....kako tu da su Srbi iz Krajine mirno i na apel svojih lidera samoinicijativno odluchili da se svi pokupe pred Hrvatskom vojskom,a kad je ista situacija u pitanju na Kosovu za vreme NATO bombardovanja,onda je to zli Miloshevic koji proteruje Albance?:lol:Pa otkud ti znash da mozda i Albanci nisu bezali pred bombardovanjem i sukobom OVK i nashe vojske?
Odluchi se choveche u vezi kriterijuma.Meni je malo verovatno da je slika tako retardirano crno-bela.Za sve je kriv zli Miloshevic a sve ostalo loshe protiv Srpskog naroda samo je posledica njegovog delovanja...ma pazi da neko normalan u to ne poveruje.:lol:Ta tvoja argumentacija za Krajinu identichno moze da se primeni i za Kosovo,mozda i vishe jer Krajina nije bombardovana svakodnevno kao Kosovo i intenzitet boorbi je bio manji.

Srbi su, bez ikakvog razloga formirali tzv. RSK, jer Hrvatsku koja nije primenjivala silu na njih, a na nagovor Milosevica, dok su Albanci bile zrtve organizovanog terora vojske i policije :roll:
 
Enfroz2891.:
@Analitichar,
:lol:
Ma nemoj...pa meni nije jasna jedna stvar....kako tu da su Srbi iz Krajine mirno i na apel svojih lidera samoinicijativno odluchili da se svi pokupe pred Hrvatskom vojskom,a kad je ista situacija u pitanju na Kosovu za vreme NATO bombardovanja,onda je to zli Miloshevic koji proteruje Albance?:lol:Pa otkud ti znash da mozda i Albanci nisu bezali pred bombardovanjem i sukobom OVK i nashe vojske?
Odluchi se choveche u vezi kriterijuma.Meni je malo verovatno da je slika tako retardirano crno-bela.Za sve je kriv zli Miloshevic a sve ostalo loshe protiv Srpskog naroda samo je posledica njegovog delovanja...ma pazi da neko normalan u to ne poveruje.:lol:Ta tvoja argumentacija za Krajinu identichno moze da se primeni i za Kosovo,mozda i vishe jer Krajina nije bombardovana svakodnevno kao Kosovo i intenzitet boorbi je bio manji.

Srbi su, bez ikakvog razloga formirali tzv. RSK, jer Hrvatsku koja nije primenjivala silu na njih, a na nagovor Milosevica, dok su Albanci bile zrtve organizovanog terora vojske i policije :roll:
 
Torrente-BG:
Ma slusam onog majmuna Protica sta prosipa vec par dana po raznoraznim televizijama.
Kao jbg V.Britanija ,Spanija,Portugal... su se odrekli svojih kolonija pa zasto bi i za Srbiju bilo strasno da se odrekne KiM. Zamislite tu pricu jednog kvazi istoricara.Pa jel V.Britanija nastala u Indiji ili Spanija u Peruu ili Portugal u Angoli.Pa Srbija vise ima pravo na KiM nego na Sumadiju.

Страшно сам се разочарао у Протића, можда зато што га нисам довољно познавао. А деловао је као велики Србин патриота - историчар, опозиционар, за Краља и Отаџбину. Уствари је тешка фуњара што се и видело пред ове изборе. Ко му је носилац листе? Чеда Дрога ЉДП. :-|
 
analiticar:
Srbi su, bez ikakvog razloga formirali tzv. RSK, jer Hrvatsku koja nije primenjivala silu na njih, a na nagovor Milosevica, dok su Albanci bile zrtve organizovanog terora vojske i policije :roll:

А докле ти мислиш да шириш неистине и дезинформације... да ли су те тако подучили у Папском Нунцијату у БГ. ??? :lol: :lol: :lol:
 
СРБ:
Страшно сам се разочарао у Протића, можда зато што га нисам довољно познавао. А деловао је као велики Србин патриота - историчар, опозиционар, за Краља и Отаџбину. Уствари је тешка фуњара што се и видело пред ове изборе. Ко му је носилац листе? Чеда Дрога ЉДП. :-|

Он је потпуно ИСТИ као и многи други који примају плату у САД, ништа више.....а ни мање... Коштуница га је само на време прочитао....и био је елиминисан на време, хвала Богу.... 8-)
 
analiticar:
Srbi su, bez ikakvog razloga formirali tzv. RSK, jer Hrvatsku koja nije primenjivala silu na njih, a na nagovor Milosevica, dok su Albanci bile zrtve organizovanog terora vojske i policije :roll:

Ajde ne lazi.Imao sam rodbinu tamo i kada je Tudjman dosao na vlast pocelo je otpustanje Srba sa posla,oni koju si bili na nekim polozajima bili su smenjivani,plus stalne pretnje i preko medija a i uzivo.
 
eremita:
А докле ти мислиш да шириш неистине и дезинформације... да ли су те тако подучили у Папском Нунцијату у БГ. ??? :lol: :lol: :lol:


Kada god uzmem Novi Zavjet da citam i kada naletim na pojam fariseje- odmah mi na pamet padnes ti...Lazni vjernik, laznoga morala, koji propagira najvece demokratske principe (noz pod grlo i metak u celo)..... :roll:
 
analiticar:
Srbi su, bez ikakvog razloga formirali tzv. RSK, jer Hrvatsku koja nije primenjivala silu na njih, a na nagovor Milosevica, dok su Albanci bile zrtve organizovanog terora vojske i policije :roll:
:lol:
A mozda bi za promenu mogao malo da mucnesh glavom a ne da ponavljash ko papagaj HRT ispiranje mozga.:lol:
Da Srbima nishta nije falilo u Hrvatskoj u vreme izbijanja rata 1991. je besmislica jer imash samo npr. sluchaj Gospica kao primer.
Pa jel ti znash da je prva odluka sabora nakon pobede HDZ-a bila da se Srbi izbace iz Hrvatskog ustava kao konstitutivan narod?I shta mislish zashto je to uradjeno,nego kao priprema terena za protetivanje.
A shto se tiche Kosova,to su tek gluposti,pa Albanci su do 1989.imali vishe prava nego Srbi u Hrvatskoj koji nisu imali autonomiju.Albanski bojkot institucija nastaje kada Miloshevic ukida autonomije jer Srbija sa njima nije mogla da funkcionishe.Trenutni Albanski problem na Kosovu je neprirodno stanje koje je veshtachki namerno stvarano zadnjih pola veka.
 
СРБ:
Страшно сам се разочарао у Протића, можда зато што га нисам довољно познавао. А деловао је као велики Србин патриота - историчар, опозиционар, за Краља и Отаџбину. Уствари је тешка фуњара што се и видело пред ове изборе. Ко му је носилац листе? Чеда Дрога ЉДП. :-|
Para vrti gde burgija nece.
Bash ga briga.Ako je i ostao bez obraza josh ima lepotu.
 

Back
Top