UROS TRIPKOVIC

ko je danas gledao Partizan video je zasto je 3pko ovoliko interesantan
jednostavno njegova igra je toliko nepredvidiva da nikad ne znas sta ce pre da zasere
prvo izrazito glup sut, pa onda pogadja tri bacanja, pa opet glup sut, pa pogodi dve pa promasi dve ciste, u odbrani tragikomican, barem je imao pozitivan indeksni skor
posto sam podranio gledao sam Tripka, Tepu i Peru kako se zagrevaju pre ostalih
prvo je Tripko prepipo sve lopte, pa onda poceo da izvodi neke kerefeke, kao vodi loptu i dobacuje nesto igracicama, pa nesto sutno i onda poceo da se valja po terenu, kao fol nesto se isteze, nema leba od njega
 
Hahaha...Momci,nemojte da puno filozofirate...Tripkovic nema najpravilniji sut ikada,ali mora se priznati da decko ima lepu tehniku,jos malo brzi izbacaj i imao bi najpravilniji sut na ovim prostorima.U celoj Evropi nema mnogo igraca sa boljom motorikom od Tripkovica,i sut nije glavni razlog njegove krize,vec stagniranje u drugim elementima igre.
A Ray Allena nemojte da stavljate u ovu konverzaciju,on je liga sa sebe...
 
Hahaha...Momci,nemojte da puno filozofirate...Tripkovic nema najpravilniji sut ikada,ali mora se priznati da decko ima lepu tehniku,jos malo brzi izbacaj i imao bi najpravilniji sut na ovim prostorima.U celoj Evropi nema mnogo igraca sa boljom motorikom od Tripkovica,i sut nije glavni razlog njegove krize,vec stagniranje u drugim elementima igre.
A Ray Allena nemojte da stavljate u ovu konverzaciju,on je liga sa sebe...

Hmmm da tehniku pogotovo...

HAHA..POMENUO JE NAJSHUT KOJI JE VIDEO...;
au..sry..caps...xD
meni nekako zanimljivo samo da gledam ray-ov shut..bjutiful...

Son Merion :lol:
 
razgoropadio se Tripko
nadam se zbog Partizana da Srle nije u pravu i da ce Triko ponoviti ovu partiju u Vitoriji (puste zelje)
ako treba ja sam spreman zbog Partizana da zrvtujem Srleta i Grooyana zarad toga da Tripko odigra dobro u Vitoriji i Partizan pobedi
 
Sto kaze Grooyan,da je Zvezda,pa i da razmislim...Ovako,nista :D :D :D

E,a stvarno mislim da ce sada 3p KO da odigra jedno 3 tuzna meca,znaci,moracu sa svom paznjom da mu se posvetim :D

Custe li izjavu Vujosevica da ako Zadar dobije oranizaciju finala da oni nece igrati?
 
razgoropadio se Tripko
nadam se zbog Partizana da Srle nije u pravu i da ce Triko ponoviti ovu partiju u Vitoriji (puste zelje)
ako treba ja sam spreman zbog Partizana da zrvtujem Srleta i Grooyana zarad toga da Tripko odigra dobro u Vitoriji i Partizan pobedi
3pko ne moze da odigra dobro dve uzastopne tekme, mislim da nece nista odigrati u Spaniji. *** koliko bih voleo da se varam i da ih pokida...
 
Nek mi oprosti Wade ali Tripko nema srce da pogodi,to je sigurno.Drugo, poslednji put je dobro odigrao u evropi protiv Huventuda prosle godine a u nasoj ligi je ove sezone 2 puta super odigrao i sve ostalo bledo u najmanju ruku.On je ovako igrao i prosle sezone ali mu je oprastano jer je mlad a sada kada se od njega ocekuju rezultati nista ne pokazuje.Da li najveci talenat bivse velelsile u kosarci treba da bude igrac koji je prosle godine u jednoj utakmici dao 26 poena i to je to.Koliko je ove sezon bolji Tepic ali je idalje Tripko u centru paznje-nemam nista protiv njega ali mora mnooogo vise da pokaze ako hoce da dokaze taj renome
 
pa jedino ako je to jedini igrac kojeg si ikada posmatrao kako sutira a pritom nisi nista cuo o pravilnom sutu

brate, ne kazem ja da je najprecizniji, nego da ima najpravilniji sut. to najbolje mozes da vidis ako odes lepo na tekmu, pa posto zbog velike guzve moras da dodjes dva sata ranije(min), pogledas na zagrevanju kako covek sutira.
 

Back
Top