Urbane Legende

MRSAVA:
interesantno da manje-vise iste price kruze po gradovima.

Ali siguran sam da ne znate pricu, potpuno istinitu... :)

Neka dva lika, (mislim iz Smedereva) skontaju dve ribe negde u izlasku. I ribe imaju kola, i kao ajde negde da se provozaju. I odu van civilizacije i ajde sex, kad ono ribe povade "utoke" :lol:

...I prave utoke.... :shock:

I naguze likove... :lol:

A joj koji blam! :D :D
 
NeoBitchNa:
mlada snajka i mastoviti joj baja,grickaju bananu pa je malo guraju dole da se snajka oraspolozi,pa je opet malo jedu,pa dole...u njoj ostane komadic banane i razviju se oni mali slatki crvici(pretpostavljam-muvina deca).samo je sudbina spasla da ode na vreme lekaru...eto,riba se ucrvljala :|
au...
e022.gif

nesto mislim da i nije bas moguce,al pomisao je....pegla :neutral:
Totalni Opoziv:
Ali siguran sam da ne znate pricu, potpuno istinitu... :)

Neka dva lika, (mislim iz Smedereva) skontaju dve ribe negde u izlasku. I ribe imaju kola, i kao ajde negde da se provozaju. I odu van civilizacije i ajde sex, kad ono ribe povade "utoke" :lol:

...I prave utoke.... :shock:

I naguze likove... :lol:

A joj koji blam! :D :D
haha :lol: zakon :lol: :lol:
 
Nije beOgrađani nego bEograđani..... :mrgreen:

E glupo vam je to sa bananom, crvi idu na meso i to trulo i, čak i da je gurala krmenadlu, opet joj ne bi bilo ne znam šta jer ti crvi nastavljaju da jedu samo trulo meso..... :?

A glupo je i to sa tamponom jer od tampona možeš samo blago da se povrediš, ne da "izgubiš nevinost", to je malo širi pojam..... širi :)

Pričao mi neki lik na urgentnom dovode devojq, ona se kladila u 5000 evra da će da se kresne sa konjem....... što je i uradila :roll:
Kaže da je za jednu noć banulo bar 5 extremnih debila koji su se nabijali na koješta, što žena, što gejeva, što egzibicionista... :)
 

Back
Top