URAN

Ja isto mislim da hocu...
Ali izgleda da u sustini necu..
Ne znam ni sama da budem iskrena...

Nije mi jasno.
Imam MO u raku u 3 u dobrim aspektima, znaci da zelim tu stabilnost..
Asc bik, porodicna osoba, kuca...
Ali venera u ovnu u XII u opoziciji sa PL i u 120 NE..
???

UR ima dobre aspekte..ali..eto ih moja iskustva..
 
Mij uran ulazi u 4 kucu znaci mozda nagle selidbe....imam dete i nezelim da mi zivot bude nestabilan. uran pravi konj sa ic???? dali ko ima takvo iskustvo...:confused:
 
Potvrđujem ... Naravno ako ne rade nešto u simbolici Urana.:wink:
Mada i za takav slučaj znam da ni to nije bilo dovoljno ("uranska" profesija), i pored toga je doneo i promene posla i sl., znači bukvalno sve što Uran tu može doneti.

Doduše znam i za jedan slučaj lepog Urana na MC-u, vladar je 2. (baš kao ovaj slučaj koji si ti opisala). Relativno je stabilna situacija oko svega, ali je posao koji radi prilično stresan.

Meni pravi uran konj sa ic??? moze mi neko objasniti hvala...;)
 
Moj Uran je u Skorpiji u 8. polju,u konjukciji sa Venerom u Skorpiji u 7. polju.Jaaaako me interesuje shta taj aspekt predstavlja????Pretpostavljam da ima veze sa mojim ponasanjem u vezama i seksu??? Plus,pravi polukvadrat sa Mesecom u Vagi u 6. polju i polukvadrat sa Saturnom u Vagi u 6. polju??:(
 
Ja imam natalni uran u 4. kuci i selila sam se 3 puta i opet cu, nije mi ovo konacna destinacija :)
Ali isto tako nama sa uranom u 4. to mjenjanje mjesta boravka nije ono sto tesko pada, vec povremeni osjecaj da ne pripadas sredini u koji zivis, a meni je taj uran jos u kvadratu sa konjukcijom sunca i merkura pa sam bas veliki bundzija...
 
Bil Gates ga ima u 1. kuci u konjukciji sa ascedentom :) u kvadratu sa Suncem, u trigonu sa Mjesecom koji mu je ni manje ni vise, tacno na MC-u, zatim u opoziciju sa kironom, u kvadratu sa neptunom....a tek sto su mu u 2. kuci jupiter i pluton, druga prica..

A tebi ako je uran u konjukciji sa saturnom, to mu sigurno daje neku drugu boju.
 
Sam polozaj tranzitnog Urana nista ne znaci ako se ne vidi natalna cela, odakle je dosao, sta radi sa ostalim planetama..ne znaci nuzno selidbe ili gubitke...promene mozda ali bez natala nema mogucnosti direktnog odgovora

Evo karte VIP joces mi pogledati ta uran...vec samo mislim o selidbu....
 

Prilozi

  • astro_245a_01_alex_2008311_27936_5014.jpg
    astro_245a_01_alex_2008311_27936_5014.jpg
    38,5 KB · Pregleda: 8
Uran u prvoj u vagi...pravi kvadrat sa saturnom u 10 toj (rak) što dovodi do toga da sve što radim mora da bude
1. originalno ali da isprati pravila
2. standardno ali sa dodatkom originalnosti
i u opoziciji je sa jupiterom i hirionom u ovnu u 7 kući


I postoji još i semikvadrat sa mesecom
kvintil sa merkurom - ovo je dobro
kvintil sa part of fortune.

itd...

uglavnom izgledam originalno i šokiram ljude ali na način : "znam te toliko dugo i jao nije mi palo na pamet..."
 

Back
Top